آنچه در این مقاله میخوانید

  تاریخچه‌ی لوگو بی تی اس

  تاریخچه‌ی لوگو بی تی اس

  گروه هفت نفره‌ی پسران جوان بنگتن یا همان BTS یکی از محبوب‌ترین گروه‌های موسیقی دنیا در میان نوجوانان و جوانان است که در مدت کوتاهی توانست به یکی از محبوب‌ترین تیم‌های موسیقی دنیا تبدیل شود. لوگوی این گروه موسیقی داستان درازی دارد و تاکنون 4 بار تغییر کرده که بار آخر این لوگو در سال 2017، توسط یکی از بهترین آژانس‌های گرافیکی کره طراحی شد و هنوز هیچ طرحی نتوانسته جای آن را بگیرد.

  نکته‌ی قابل توجه این است که علی‌رغم تغییرات مکرر برند BTS، این تغییرات هیچ‌گاه با واکنش منفی از سوی هواداران این گروه مواجه نشد. در فرآیند طراحی آخرین هویت بصری گروه بی تی اس، نهایت دقت و حساسیت به‌خرج داده شد و کار طراحی آن تقریبا یک‌سال زمان برد. شعار پنهان شده در لوگوی جدید "فراتر از صحنه" بود که حرکت رو به جلوی تیم را نشان می‌داد.


  برای سفارش لوگو حرفه ای و طراحی لوگو در آرمکده کلیک کنید.


  جالب است بدانید برای طراحی لوگو بی تی اس، نه تنها تیم طراحی بلکه اعضای گروه و مدیریت نیز درگیر بودند و برای دیزاین آن، چندین مصاحبه انجام شد. یکی از معانی جدیدی که این تیم در آخرین طراحی هویت بصری خود به نمایش گذاشت، "حفاظت جوانان از تعصب"‌ بود؛ چون پسران بنگتن، این عامل را مهم‌ترین دلیل برای جلوگیری از رویاپردازی و رسیدن به موفقیت در جوانان می‌دانند.

  لوگو بی تی اس از آن لوگوهایی است که باید ساعت‌ها تماشایش کنید تا بتوانید تمامی مفاهیم گنجانده شده در آن را بفهمید و مسلما از دیدن احساس مسئولیت این گروه در قبال مخاطبانش لذت خواهید برد. در این مقاله می‌خواهیم این لوگو را از ابعاد مختلف بررسی کنیم.

  لوگوی بی تی اس

  پدیده‌ای به‌ نام BTS

  بی تی اس یک گروه هفت‌نفره‌ی کره‌ای است که در زمینه‌ی موسیقی در جهان محبوبیت زیادی پیدا کرده است. BTS در کره‌ای به‌معنای ضدگلوله است ولی این گروه به‌تازگی نیز نام خود را به مخفف اصطلاح انگلیسی Beyound The Scene یعنی فراتر از صحنه تغییر نام داده‌اند. یکی از افتخارات این تیم، حضور در جشنواره بیلبورد آمریکا بود که در آن توانستند جایزه‌ی هنرمند اجتماعی برتر را کسب کنند.

  تیم BTS، از سال 2013 فعالیت خود را در کره آغاز کرد و با آهنگ‌های متفاوت و جذاب خود توانست در عرض چند سال شهرت جهانی پیدا کند. شاید یکی از دلایل محبوبیت این گروه، سبک متفاوت آهنگ‌ها و موضوعات مختلفی بود که به آن می‌پرداختند.

  علی‌رغم بسیاری از آهنگ‌ها که به موضوعات اجتماعی اشاره دارند، این گروه در موسیقی خود تلاش کردند که موضوعات شخصی و دغدغه‌های نوجوانان را بیان کنند. گروه بی تی اس موفق شد در طول شش سال، 14 آلبوم موسیقی روانه‌ی بازار کند و بعد از بیلی آیلیش، این گروه، دومین تیم موسیقی محبوب دنیاست. این اولین‌بار است که یک تیم آسیایی توانسته در زمینه‌ی موسیقی به شهرتی جهانی برسد.

  در ابتدا گروه بی تی اس فقط به موسیقی هیپ هاپ می‌پرداختند و تیم پشتیانی این گروه تنها به یک گروه رپ نیاز داشتند؛ اما، با گذشت زمان این پسران توانستند استعدادهای خود را به‌خوبی نشان دهند و کم‌کم به حوزه‌های دیگر موسیقی نیز وارد شوند. گروه بی تی اس در واقع فعالیت خود را از سال 2010 شروع کرده بودند؛ ولی در سه سال اول، همزمان مشغول به آموزش دیدن بودند و می‌خواستند که حرفه‌ای وارد دنیای موسیقی شوند.

  بیشتر بخوانید: برندینگ 

  لوگو بی تی اس

  تاریخچه لوگو بی تی اس

  تاریخچه لوگو بی تی اس نشان می‌دهد که این لوگو تاکنون چهار بار تغییر پیدا کرده و هر بار نگرشی خاص پشت طراحی آن قرار داشته است. همچنان که برند بی تی اس بزرگ و بزرگ‌تر می‌شد، مدیریت آن نیاز به یک هویت تجاری برای به رسمیت شناخته‌ شدن این گروه را بیشتر احساس می‌کرد. در واقع این گروه نیاز به یک لوگو داشت تا بتواند اهداف و ارزش‌هایش را با آن به نمایش بگذارد و برند خود را در دنیا مطرح کند.

  طراحی لوگو بی تی اس اگرچه چندین‌بار تغییر داشته است؛ ولی نشان می‌دهد که هویت بصری برند تا چه حد برای گروه اهمیت دارد تا جایی‌که حاضر شدند برای رسیدن به طرح ایده‌آل چندین بار، تغییرات اساسی در آن ایجاد کنند. در آخرین ورژن لوگو بی تی اس یک شعار نیز به لوگواضافه شد: "فراتر از صحنه" که نشان می‌دهد این لوگو حرف تازه‌ای برای گفتن داشته است.

  بیشتر بخوانید: پرسونال برندینگ

   

  logo bts

   

  همان طور که گفته شد لوگو بی تی اس از سال 2013 تاکنون چهار بار ریدیزاین شده است؛ اگرچه تکرارهای دوم و سوم از لحاظ فنی، لوگوهای رسمی به‌حساب نمی‌آیند. با وجود اینکه گروه بی تی اس این دو لوگو را در محصولات خود به‌صورت برجسته حک کرده بودند، کماکان لوگوی ارتشی اولیه‌ی گروه، به‌عنوان آرم رسمی برند در نظر گرفته ‌می‌شد.

  لوگوی گروه bts

  لوگوی اولیه‌ی پسران بنگتن، یک جلیقه‌ی ضدگلوله بود که می‌خواست قدرت شلیک آن‌ها را در خوانندگی نشان دهد. نکته‌ی جالب توجه در این لوگو، حک کردن نام BTS روی قلب جلیقه بود که هدف آن اشاره به احساسات قلبی و عاطفی داشت. جزئیات زیادی در طراحی این جلیقه‌ی ضدگلوله گنجانده شده بود که حواس بیننده را از بقیه‌ی قسمت‌های لوگو پرت می‌‌کرد.

  رعد و برق‌های اطراف جلیقه، به‌شکلی قدرت ضربات گلوله را نشان می‌داد و خطوطی هم برای نمایش درخشش جلیقه به‌کار رفته بود که اشاره به درخشش این گروه موسیقی داشت. اگرچه ایده‌ی اولیه‌ی استفاده از جلیقه‌ی ضدگلوله، ایده‌ی جالبی بوده است؛ ولی جزئیات بیش‌ازحد و خطوط کناری لوگو، طراح را کمی شلوغ و خسته‌کننده کرده بود و چندان نظر مخاطبان را جلب نمی‌کرد. بی تی اس این لوگو را در رنگ مشکی طراحی کرد و تمایل داشت که این لوگو در زمینه‌ی سفید یا نقره‌ای قرار بگیرد؛ چون این رنگ‌ها انعکاس و درخشش بهتری از رنگ سیاه را به نمایش می‌گذاشتند.

  لوگو bts

  دومین نسخه‌ی لوگو بی تی اس که در واقع یک نسخه‌ی کاملا غیررسمی از لوگو BTS محسوب می‌شد، لوگوی wing بود. این لوگو از چهار دایره‌ی کنارهم تشکیل شده بود که هر کدام از آن‌ها، یک پترن متفاوت در داخل خود داشتند و کلمه‌ی Wings یعنی بال‌ها نیز در زیر آن قرار داشت. بی تی اس در سال‌های 2016 تا 2017 از این لوگو برای کاور محصولات خود استفاده می‌کرد.

  لوگو بی تی اس

  در سال 2017 بازهم پسران بنگتن به فکر تغییر لوگوی خود افتادند؛ اگرچه این لوگو BTS هم فقط روی محصولات بود و برند آن‌ها با همان لوگو بی تی اس اولیه معرفی می‌شد. لوگوی جدید طرحی از 4 بیضی آبی رنگ بود که بیضی‌های مجاور، دوبه‌دو باهم متقاطع بودند و طرحی از گل زندگی را نشان می‌دادند. این لوگو در حقیقت یک نسخه‌ی اصلاح شده و ارتقا یافته از لوگوی قبلی به‌حساب می‌آمد

  . در پایین لوگو همان نام wings و زیر آن شعار "تو هرگز تنها راه نمی‌روی" به چشم می‌خورد. این لوگو بی تی اس هم نتوانست تیم را راضی کند و در نهایت آنها را به فکر طراحی یک لوگوی حرفه‌ای افتادند.

  بیشتر بخوانید: طراحی لوگو با هوش مصنوعی

  بی تی اس

  نهایتا در همان سال 2017، گروه بی تی اس تصمیم گرفت که یک طرح جذاب‌تر و مینیمال‌تر برای نام، ارزش‌ها و لوگوی گروه، مطابق استانداردهای طراحی مدرن ارائه دهد که نتیجه‌ی آن شد لوگو بی تی اس فعلی.

  این نسخه از لوگو BTS شبیه یک کتاب باز است و به‌نوعی می‌خواهد این ارتش را تشویق به رفتن به‌دنبال رویاهای خود و حفاظت از جوانان کند. لوگو BTS و ARMY BTS، در دو مدل طراحی شد یکی درب‌های باز که نشان‌دهنده‌ی فرصت‌های متعدد برای این گروه بود و دیگری شکلی از درب‌های بسته که یک سپر حفاظتی را نشان می‌داد.

  منظور از ARMY BTS جمعیت هواداران و علاقمندان آثار هنرمندان گروه BTS است و لوگوی طراحی شده برای آن‌ها، نقش حفاظتی‌شان برابر این گروه موسیقی را نمایش می‌دهد. برخی از افراد عبارت لشکر یا همان ARMY را در لوگوی بی تی اس، معادل فن‌ها دانستند؛ در حالی‌که اکانت رسمی این گروه اعلام کرد منظور از لشکر هر کسی است که از شنیدن آهنگ‌های BTS لذت می‌برد و هیچ پشتیبانی مالی در کار نیست.

  نکته‌ی قابل‌توجه این است که این دو لوگو در کنار یکدیگر طرح یک جلیقه ضدگلوله را می‌سازند که به‌نوعی بیانگر نقش برابر تیم و هواداران تیم در تعیین هویت پسران بنگتن و حفاظت از برند آن‌هاست.

  مفهوم لوگو بی تی اس

  طراح اصلی لوگو بی تی اس گفته است که مهم‌ترین مفهومی که برای طراحی لوگو بی تی اس تعیین شده، نشان دادن اتحاد برند با هواداران و نگاه رو به‌ جلوی تیم BTS بوده است.

  در قسمت بالای لوگو بی تی اس، یک درب نیمه‌باز به سمت خارج برای خود گروه بی تی اس و در قسمت پایین یک درب نیمه‌باز به سمت داخل برای هواداران این گروه طراحی شده است و این دو طرح را می‌توان به‌نوعی مکمل یکدیگر دانست. در حساب رسمی توئیتر این گروه شعار "ما و ارتش با هم یکی هستیم"، حک شده که طرح لوگو نیز همین شعار را به‌تصویر می‌کشد.

  نکته‌ی دیگری که در لوگو بی تی اس، جلب توجه می‌کند این است که اندازه‌ی هر دو درب در تصویر لوگو، کاملا باهم برابرند و اشاره به تاثیر برابر این دو گروه در موفقیت تیم BTS دارد. علاوه بر این دو قسمت لوگو به‌صورت تکی نمادی از حفاظت ندارند و این به‌این معناست که دو قسمت بدون هم نمی‌توانند از خودشان حفاظت کنند.


  برای مشاهده انواع طراحی لوگو شخصی و طراحی لوگو صنعتی کلیک کنید


  پشت پرده‌ی لوگو بی تی اس

  لوگو ARMY BTS، یک درب درحال باز شدن را نشان می‌دهد که اشاره به این موضوع دارد که جوانان باید از فرصت‌هایی که مقابل‌شان قرار می‌گیرد و درب‌هایی که در برابرشان باز است، استفاده کنند و رویاهایشان را دنبال کنند؛ به جای‌اینکه این موقعیت‌ها را نادیده بگیرند. لوگو گروه BTS نیز یک درب باز به سمت بیرون است که کاملا نگاهی آینده‌نگر دارد و تلاش این تیم برای موفقیت‌های بیشتر را نشان می‌دهد.

  رنگ لوگو سفید و سیاه است و قصد دارد سادگی برقراری ارتباط با نسل جوان را نشان دهد. از طرف دیگر نام BTS و ARMY به رنگ نقره‌ای نوشته شده تا درخشش نام این گروه را به نمایش بگذارد. فونت به‌کار رفته در لوگو نیز در ظاهر سنس سریف قدیمی به‌نظر می‌رسد؛ اما، با کمی دقت متوجه خواهید شد که تغییراتی در حروف ایجاد شده و دو حرف B و S با حروف نرم نوشته شده است. حرف T در این نوشته، جسورانه‌تر به‌نظر می‌رسد؛ چون لبه‌های بالایی آن کمی تیزتر از سایر لبه‌های نوشته است.

  سبک لوگو بی تی اس

  لوگو بی تی اس از نوع لوگوهای ترکیبی محسوب می‌شود؛ چون طرح بصری لوگو در کنار نام برند قرار گرفته است. در این لوگو طرح درب‌های باز به نوعی یک لوگوی تصویری محسوب می‌شود که با نام برند ترکیب شده است. علاوه بر نام BTS که در لوگو نوشته شده، با استفاده از تکنیک فضای منفی در طراحی لوگو، این کلمه در داخل لوگوی تصویری آن نیز به تصویر کشیده شده است. لوگوهای ترکیبی زمانی استفاده می‌شوند که برند علاوه بر ارتباط بصری، نیاز به مطرح شدن داشته باشد.

  با در نظر گرفتن این نکته که طرح بصری لوگو بی تی اس، علی‌رغم مفهومی که دارد، چندان خاص و متمایز به‌نظر نمی‌رسد، لوگوی ترکیبی انتخاب کاملا درستی برای آن بوده؛ چون اگر نام برند در کنار طرح دیده نشود، ممکن است طرح قابل شناسایی نباشد. از طرف دیگر محصولاتی که از این گروه به بازار عرضه می‌شود، حتی با وجود شهرت گروه BTS، باز هم نیاز به معرفی دارد و باید مشتریان دقیقا بدانند که در حال شنیدن اثر کدام هنرمند هستند.

  سخن آخر

  گروه پسران بنگتن یا همان BTS یک گروه از خوانندگان کره‌ای بود که توانست در کوتاهترین زمان ممکن، به شهرت زیادی برسد. در آثار این گروه، می‌توان موضوعاتی نظیر عشق به خود، شناسایی اعتقادات شخصی، وسوسه و مبارزه‌ی میان خوبی و بدی، کشف باورها، گروه‌های دوستی و عشق به دیگران را پیدا کرد؛ مفاهیمی که باعث گرایش بیشتر نوجوانان و جوانانی که به‌دنبال هویت خود بودند، شد. این گروه از همان شروع کار، آینده‌ی درخشانی را در مقابل خود می‌دید و تلاش کرد برند خود را بسازد.

  میل به موفقیت و خوش‌بینی به آینده، دو مفهومی بود که به‌وضوح در لوگو BTS ا ز همان ابتدا دیده می‌شد. یکی از وجوه تمایز لوگوی بی تی اس نسبت به سایر لوگوها، توجه به هواداران و نقش آن‌ها در موفقیت این گروه بود که در کمتر برندی می‌توان آن را مشاهده کرد. مفهوم آینده‌نگری برای جوانان که در لوگو بی تی اس به تصویر کشیده شده است، نشان از دغدغه‌ی این تیم برای جوانان دارد و بیان می‌کند که چقدر BTS به تاثیر خود در باورهای مخاطبانش توجه نشان داده است.

  سوالات پر تکرار لوگو BTS:

  مفهوم لوگوی بی تی اس چیست؟

  مهم‌ترین مفهومی که برای طراحی لوگو بی تی اس تعیین شده، نشان دادن اتحاد برند با هواداران و نگاه رو به‌ جلوی تیم  BTS بوده است. در قسمت بالای لوگو بی تی اس، یک درب نیمه‌باز به سمت خارج برای خود گروه بی تی اس و در قسمت پایین یک درب نیمه‌باز به سمت داخل برای هواداران این گروه طراحی شده است و این دو طرح را می‌توان به‌نوعی مکمل یکدیگر دانست.

  لوگوی BTS چه نوع لوگویی محسوب می‌شود؟

  لوگو بی تی اس از نوع لوگوهای ترکیبی محسوب می‌شود؛ چون طرح بصری لوگو در کنار نام برند قرار گرفته است. در این لوگو طرح درب‌های باز به نوعی یک لوگوی تصویری محسوب می‌شود که با نام برند ترکیب شده است. علاوه بر نام BTS که در لوگو نوشته شده، با استفاده از فضای منفی، این کلمه در داخل لوگوی تصویری آن نیز به تصویر کشیده شده است. 

  منبع:

  blog.logomyway.com/bts-logo

  دانلود لوگو بی تی اس

  ارسال نظر
  نام
  ایمیل
  نظر
  هستی
  1402/07/25 15:31

  عشق ❤فقط بی تی اس

  آرمی پسر
  1402/06/18 23:12

  عشق فقط بی تی اس ❤

  ما ایرانی ها بهترین آرمی ها هستیم

  بیاید همیشه بدرخشیم

  آرمی پسر
  1402/06/18 23:12

  عشق فقط بی تی اس ❤

  ما ایرانی ها بهترین آرمی ها هستیم

  بیاید همیشه بدرخشیم

  آرمی پسر
  1402/06/18 23:12

  عشق فقط بی تی اس ❤

  ما ایرانی ها بهترین آرمی ها هستیم

  بیاید همیشه بدرخشیم

  آرمی پسر
  1402/06/18 23:12

  عشق فقط بی تی اس ❤

  ما ایرانی ها بهترین آرمی ها هستیم

  بیاید همیشه بدرخشیم

  Girl ARMY
  1402/05/24 18:30

  Age bts nabod man dashtam to afsordegi misokhtam

  Sigma
  1402/05/22 11:42

  🚫🏳️‍🌈🚫

  رها طهماسبی
  1402/03/13 23:21

  این بنفش ها رو اعضای btsمتویسن

  chandler bing
  1402/02/28 14:49

  BTS؟
  🗿☕

  BLACK PINK&BTS🖤💗💜BLINK&ARMY🖤💗💜
  1401/12/10 18:23

  من هم آرمی ام هم بلینک ۴ روزه که ارمی ام و ۶ ماه هم هست که بلینکم

  زهرا
  1402/01/06 04:04
  پاسخ به:BLACK PINK&BTS🖤💗💜BLINK&ARMY🖤💗💜

  آرمی یعنی چی؟

  armi
  1402/05/10 14:24
  پاسخ به:زهرا

  سرچ کن درموردش خییلی بزرگهه

  BTS
  1402/05/10 02:29
  پاسخ به:زهرا

  ارمی یعنی طرفدار بی تی اس فن هم یعنی همون طرفدار بی تی اس

  باس هم یعنی کدوم عضو گروه بی تی اس رو بشتر از همه دوست داری

  ادرینا
  1402/04/18 23:37
  پاسخ به:زهرا

  یعنی معرف و نماینده دوست داران جوانی
  و همینطور معنی ارتش رو هم میده :)

  자흐라
  1402/01/09 18:13
  پاسخ به:زهرا

  یعنی ارتش به طرفدارای BTS میگن

  𝗔𝗗𝗢𝙉𝗜𝗔
  1401/11/01 20:14

  فایتینگ بی‌تی‌اس اند آرمی:> بیاید همیشه بدرخشیم!

  Heliiya
  1401/10/06 23:58

  عالیییییئییییییییییییییییییی


  عشق یعنی 💜🇰🇷BTS💜

  Sungmin
  1401/09/03 02:43

  💜⟭⟬💜⟬⟭💜B💜T💜S
  I love you💜🇰🇷✌

  Sungmin
  1401/09/03 02:38

  بچها دمتون گرم این آرمی ها بهم عشق میدن واقعا دوستون دارم من خودم آرمی هستم ولی آهنگ های کره ای زیادی گوش میدم ولی خب بی تی اس عالی هست مثل همیشه عالی اید آرمی ها و دوس داران کره ای های عزیز من خودم عاشق بی تی اس هستم. همیشه بدرخشید💜💜♡BTS♡💜💜

  Zhinoo
  1401/08/03 18:11

  بی تی اس زندگی شمارا تغیر میدهد💜♥💜

  BTS
  1401/10/22 18:11
  پاسخ به:Zhinoo

  زندگی منو که تغییر داد بقیه رو نمدونم؟

  Hasty
  1401/10/17 18:15
  پاسخ به:Zhinoo

  این بهترین طرفدار گروه BTS هست 😏
  آفرین بهت💜❤💜💜I LOVE BTS💜

  جئون جونگ کوک
  1401/06/12 17:39

  عالی

  بهزاد
  1401/05/14 16:07

  سلام و عرض ادب خدمت تمام دوستانی که تمایل دارند در پروژه توکن(BTS) بی تی اس شرکت کنند این پروژه با نام تجاری(Bitshitcoin) در صرافی هات بیت قابل انجام هست دوستان فقط خواهشا بیشتر از ۲۰ دلار سرمایه گذاری نکنید این ۲۰ دلار میتونه زندگی شمارو دگرگون کنه

  BTS😎😎
  1401/03/30 22:25

  عشق
  منBTS🙂🙂🙂

  هیت
  1401/11/25 20:59
  پاسخ به: BTS😎😎

  منم مغازم مارک بی تی اس دارم خیلی هوادار داره

  شاینی
  1401/03/26 01:44

  سلام به عنوان کسی که تا حالا آهنگای بی تی اس رو نشنیده میشه یه آهنگ خوب ازشون معرفی کنید تا باهاشون آشنا بشم؟

  الیسا حبیبی
  1402/04/05 02:25
  پاسخ به:شاینی

  من با آهنگای نات تودی ، فیک لاو ، دینامیت و باتر آرمی شدم

  به نام عضله های نامی
  1401/10/29 12:40
  پاسخ به:شاینی

  خیلی هاشون هست اگر انگیزشی میخوای برو آهنگ«مجوز برای رقص»و«ما ضد گلوله ایم» رو گوش کن. اگر راجب خودشون و جواب هیت دادن بهشونو کلا دوبس دوبسی آهنگ«آیدل»و«مایک دراپ» رو گوش کن. اگر سولو میخواس گوش بدی کل آهنگ ایندیگو نامجون و آهنگ فیلتر جیمین و آهنگ More جیهوپ و استیل ویت یو جونگکوک رو گوش کن. خواستی بازم میگم

  ناشناس
  1401/08/05 19:31
  پاسخ به:شاینی

  میتوانی اهنگIDOL-Not Today-BOY WITH LOVE -SO WHAT را بشنوی گرچه همه اهنگ های زیبا و شنیدنی است

  Maral
  1401/07/22 12:19
  پاسخ به:شاینی

  باتر

  هستی
  1401/06/03 13:50
  پاسخ به:شاینی

  Butter این اهنگو گوش بده و آهنگ دینامیت

  ارمی ام
  1401/05/06 12:10
  پاسخ به:شاینی

  دی ان ای _دینامیت_باتر_بلااد سوییت_فیک لاو

  Army,,,,
  1401/04/13 13:23
  پاسخ به:شاینی

  بستگی به خودت داره
  ولی اهنگ blue and gray
  و اهنگ mic drop

  هویج شی
  1401/04/05 19:10
  پاسخ به:شاینی

  ببین همشون خوبه ولی بستگی به نظر خودت داره بنظرم اول کلیپ ببین بعد برو اهنگ گوش بده من شخصن عاشق اهنگ fake love هستم

  fatima
  1401/03/21 11:04

  عالییی
  بی تی اس جهانیه

  bts_army
  1401/03/21 10:59

  عشق فقط بی تی اس

  هات تر از جیمین هم مگه داریم ؟؟؟؟؟
  1401/03/16 15:01

  خیلی دوست شون دارم عالین به معنای واقعی به آرمی بودنم افتخار میکنم تازه بایسم جیمینه

  ارمی
  1401/05/06 12:11
  پاسخ به:هات تر از جیمین هم مگه داریم ؟؟؟؟؟

  موچیو بسته بندی کن بده به منننن

  جیمین لاو یووووووووو
  1401/04/04 01:22
  پاسخ به:هات تر از جیمین هم مگه داریم ؟؟؟؟؟

  جیمین زندگیمه جیمین بایسمه کراشمه زندگیمه عمرمه هر نفیسیه که میکشم بی تی اس ۹ ساله شده و من هم ۶ تا ۷ ساله آرمی هستم😍

  بی تی اس
  1401/03/16 15:00

  عاشق شونم

  تو فکر میکنی خیلی باحالی
  1401/03/16 14:59

  واقعآ چی فکر کردین که به بنگتن توهین کنین

  سوگند
  1401/03/15 19:06

  بدترین خواننده

  الیسا حبیبی. آرمی
  1402/04/05 02:29
  پاسخ به:سوگند

  جواب ابلهان خاموشیست

  Army
  1402/02/05 23:12
  پاسخ به:سوگند

  نه بابا منتظر شما بودیم نظر بدین....بعضی چیزا ارزش بحث ندارن پس ولش..

  Armyyyyyy
  1401/08/17 22:59
  پاسخ به:سوگند

  نه بابا :)

  bts_army
  1401/03/21 10:57
  پاسخ به:سوگند

  برو تو گوگل سرچ کن بزرگترین فندوم جهانه بی تی اس ما رکورد جاستین بیبر رو شکستیم جایزه گرمی رو بردیم بازم بگم یا بسه

  𝖕𝖆𝖓𝖉𝖆
  1401/04/17 23:45
  پاسخ به:bts_army

  برو تو گوگل سرچ کن کی*ری ترین گروه جهان بعد برو توی تصاویر و....
  امنم 15 تا گرمی داره
  با این همه دلقک بازی بتس اما امنم تنها خواننده ایه که اسکار داره
  رکورد دار سرعت
  بازم بگم یا بسه

  Sungmin
  1401/09/03 02:40
  پاسخ به:𝖕𝖆𝖓𝖉𝖆

  وقتی خوشت نمیاد نیا نظر منفی نده اوک

  ارمی
  1401/07/15 18:31
  پاسخ به:𝖕𝖆𝖓𝖉𝖆

  کودکم بیلی هم اسکار داره ، بعدم اسکار توی صنعت موسیقی ارزش بالایی نداره بعدم بی تی اس یک *بند* *پاپ* هست امینم *سولوییست* *رپر* هست پس یه فرد با عقل سالم این دو رو مقایسه نمیکنه یونو؟

  Army.love bts
  1401/07/05 12:05
  پاسخ به:𝖕𝖆𝖓𝖉𝖆

  من هردورو گوش میدم
  سعی کن به نظر دیگران احترام بزاری تا بقیه هم بزارن
  تا وقتی سلیقه دیگران به کسی اسیب نزده حق توهین نداری
  مطمئنم خیلی زود توی همه کشورا یه قانون مث این تشکیل میشه:)

  ARMY
  1401/04/03 00:54
  پاسخ به:bts_army

  🖇❤💋👌

  لیدا
  1401/03/08 12:29

  من عاااشق بی تی اسم
  بنگتن رو دختر خالم ب

  ㅇㅏㅁㅣ . 방탄소년단
  1401/02/18 17:46

  یه سوال اگه بی تی اس نبود الان حالتون چطور بود و چیکار میکردین ؟

  الیسا حبیبی، آرمی
  1402/04/05 02:34
  پاسخ به:ㅇㅏㅁㅣ . 방탄소년단

  هیچی صبح تا شب پای پی اس فور داشتم ماینکرافت مسخره رو بازی می‌کردم و روزمو رو با تمیز کردن اتاقم که هرچی تمیز میکنم تموم نمیشه می‌گذروندم و بیست و چهار ساعته همآهنگ شلوار پلنگی رو گوش میدادم، کاملا عادی...

  .......
  1402/06/16 15:36
  پاسخ به:الیسا حبیبی، آرمی

  🤣🤣🤣

  Army
  1402/02/05 23:10
  پاسخ به:ㅇㅏㅁㅣ . 방탄소년단

  خیلی وقت پیش خودکشی کرده بودم😂اونا بهم یاد دادن چجوری زندگی و کنم و بهم هدف دادن...یاد دادن خودمو دوس داشته باشمو و خودمو باور کنم

  با نام تو زنده شدم
  1402/01/13 17:09
  پاسخ به:ㅇㅏㅁㅣ . 방탄소년단

  اون دنیا بودم :-)
  راستی سال 2027دستبند میشن🔪😭

  Army
  1402/02/05 23:08
  پاسخ به:با نام تو زنده شدم

  نه هنوز هیچی معلوم نیس:/پسرا رفتن سربازی و صد در صد قراردادو تمدید میکنن....دنیای کیپاپ بدون بی تی اس؟امکان نداره

  لسلس
  1402/06/16 15:37
  پاسخ به:Army

  بروبابا امکان داره اگه الان نبودن همتو مرده بودن🤣🤣

  Sara
  1401/06/10 23:42
  پاسخ به:ㅇㅏㅁㅣ . 방탄소년단

  صد در صد مرده بودم

  ARMY
  1401/04/03 00:55
  پاسخ به:ㅇㅏㅁㅣ . 방탄소년단

  خودکشی💔😂

  سارینا ارمی
  1401/03/20 16:24
  پاسخ به:ㅇㅏㅁㅣ . 방탄소년단

  من مرده بودم خیلی وقت پیش

  BTS
  1401/02/18 17:47
  پاسخ به:ㅇㅏㅁㅣ . 방탄소년단

  هعیییییی حالم به هیچ عنوان خوش نبود و شاید در حال خودکشی 🥲🥲🥲

  🥲ARMY🥲
  1401/02/18 17:35

  هعیییییی من ۱۱ سالمه و ۲ ساله که آرمی هستم . بی تی اس رو دوستم بهم معرفی کرد و بعد از مطالعه عاشقشان شدم . من کیدرامر هم هستم و با سریال عاشقان ماه کیدرامایی شدم و الان هنوز به یه سال نرسیده که کیدرامر شدم اسمم مهرانا هس و توی شهرستان بردسکن زندگی میکنم و یه اعتراف دارم که اگه بی تی اس نباشه میمیرم . تنها امیدم به زندگی اونها هستن . چیزی که آرمی ها توش دخالت دارن اینکه اوی مسائل مثل عاشق شدن و قرار گذاشتن اونها نقطه ضعف دارن . اونها حق عاشق شدن دارن مثل ما آرمی ها و آرمی ها هم حق دخالت ندارن . 💜💜💜

  Farshad Mamivand
  1401/01/27 20:01

  BTS🇰🇷💜

  ARMY رکسانا
  1400/12/21 00:25

  خیلی خوشحالم که همچین کسایی هستن که به بقیه امید به زندگی میدن و خیلی ناراحتم که کسایی هستن که بلد نیستن چه طور صحبت کنن کسایی مثل تتل که واقعا نمی شه محتوای آهنگش رو درک کرد و........ مستند جالبی درمورد بی تی اس گفته بودید

  وی
  1400/12/13 10:54

  عاشق بی تی اسم عالین من ۲ سال که ارمی و بلینکم تا حالا هم بهشون هیت ندادم💕💕💕💕💕💕🖇

  BTS ARMY
  1400/12/12 08:00

  سلام و خسته نباشید
  من ممنون میشم اگه اون لوگوی آخری را تایپ کنید و بفرستید چون نیاز دارمش چند جا دیدم هس ممنون میشم بدین
  دوستدار شما: آویسا

  یک آرمی
  1401/06/18 19:44
  پاسخ به:BTS ARMY

  ⟭⟬❤️⟬⟭

  مدیر ارشد
  1400/12/15 15:56
  پاسخ به:BTS ARMY

  درود بر شما لوگو در پایین مقاله قابل دانلوده دوست عزیز

  BTS
  1400/12/12 07:56

  ممنون میشم اگه اون لوگوی آخری رو تایپ کنید بدید نیاز مند:)

  💕💕
  1400/12/06 14:18

  من عاشق بی تی اس هستم
  خیلی دوسشون دارم
  اونا بهترین هستن
  کنسرت هاشون عالیه
  موزیک ویدیو هاشون عالیه
  اهنگ هاشون عالیه
  من یکی از ارمی های بی تی اس هستم
  😍😍😍😍😍💗💗💗💗💜💜💜💜🧡🧡💛💛💚💙💙

  غریبع ای که آشناسـ
  1400/12/03 09:36

  من آرمی نیستم ولی یه اعتقادی دارم همیشه میگم هر پسر حتی اگه آدمکش هم باشه وقتی عاشق بشه هیچی نیست اینا هنوز عاشق نشدن و ادای عاشق آرمیها بودن را در میارند صبر کنین صبر اگه یکیشون عاشق یه دختر بشه اونوقت آرمیها که هیچی حتی تموم شیشتای دیگشونم میزاره کنار
  البته من مخالف کارشون نیستم خیلی هم صداشون هم آهنگاشون قشنگه ولی بهرحال اعتقادیه که دارم

  ARMY⟭⟬❤️⟬⟭
  1401/07/05 12:13
  پاسخ به:غریبع ای که آشناسـ

  داش اعتقادت غلطه
  اونا اگه قرار بود همه رو بزارن کنار bts نمیشدن
  عاشق بشن مطمئنم هم به عشقشون میرسن هم به خانندگی ادامه میدن
  مگه نیست کسی که زن داشته باشه ولی خییییییلی از ادمارو هم دوس داشته باشه؟
  سعی کن این افکارو از ذهنت بیرون کنی:)

  ساربنا
  1401/03/20 16:28
  پاسخ به:غریبع ای که آشناسـ

  اعتقادت غلطه 😂

  سارینا
  1401/03/20 16:27
  پاسخ به:غریبع ای که آشناسـ

  چی میگی اونا به خاطر ما زندن ما هم به خاطر اونا امید ما اوناست امید اونا ما

  ARMY
  1400/12/08 20:50
  پاسخ به:غریبع ای که آشناسـ

  نه اونا حق عاشق شدنو دارن و ما هم مشکلی باهاش نداریم ما تا آخر باهاشونیم🙂💜
  و اعتقاد کاملاااااا اشتباهی داری😐💔

  سارینا
  1401/03/20 16:28
  پاسخ به:ARMY

  درسته

  ارمی
  1400/12/02 09:58

  بی تی اس عالیه و اونا فرشته هستن که همه دنیا بهشون افتخار میکنه
  این هفتافرشته زندگی همه رو تغییر دادن
  واقعان اونا فرشته هستن
  اونا جلب توجه نمیکنن مثل بقیه خواننده ها نیست که جلب توجه کنن آلبوم بدن دیگه تموم اونا با همه متفاوت هستن همیشه آرمیا رو دوست دارن و بهشون امید میده تا زندگی کنن بی تی اس امید همه ی ما آرمیا هست

  آرمی
  1400/11/16 20:32

  واقعااااا عالین من الان ۵ ماه که آرمی شده و نسبت به قبل حالم عالی تررررررر شده واقعا خیلی خوبن حرف ندارن فوق العاده انننننن👌

  Army forever
  1400/11/01 18:09

  بی تی اس یه پدیدی شگفت انگیزه که وارد دنیای موسیقی شده و میتونم با افتخار بگم این هفت فرشته دنیای موسیقی رو عوض کردن همیشه پایدار باشین عزیزای من💜

  ستیا
  1400/10/15 02:32

  لوگوی بی تی اس خیلی قشنگیه، همچنین آهنگ و رقصشون ، انشالله که از بیلی آیلیش هم میزنند جلو

  یه نفری
  1401/10/29 12:51
  پاسخ به:ستیا

  کجایی عزیزم خیلی وقته جلو ترن😂

  💜rmyA💜
  1400/10/13 17:11

  من یک ارمی هستم بایسم ته یونگ باشوگا امه همشون باارزش هستن بهترین هسن💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜

  💜ارمی💜
  1400/10/12 18:28

  عالیییییییی هسن بی تی اس💜🖇

  ماری ارمی بایس تهیونگ و کوک ولی اول کوک 🤭
  1400/09/25 23:01

  ارمییییییی بی ای اسسسسسس عشقممممم دیونشونم بوس بوس

  گمنام
  1400/09/15 12:20

  گروه پسران بی تی اس از جمله گروه‌های مطرح در صنعت پاپ کره ای است که در حال توسعه در کشورهای مختلف جهان است. قشر مخاطب این گروه بیشتر نوجوانان دانش آموز می‌باشند. گروه بی تی اس تلاش کرده است با نمادسازی به جذب سازمانی و منسجم تری دست پیدا کند.

  گم نام
  1400/09/15 12:19

  محتوای موسیقی bts معروف چیست؟

  در بسیاری از متن های موسیقی بی تی اس فرهنگ سکولار ترویج داده شده است. سکولاریسم از جهان غرب آغاز شد و در قرون اخیر موج ان به سراسر جهان رسیده است. در نگاه سکولار باید دین را از فرهنگ ، جامعه و تمام عرصه های زندگی بشر کنار زد و انسان را به آزادی ، به سبک غربی ، رساند. در این نگرش ظاهراً به ادیان احترام گذاشته می‌شود اما شما را نسبت به دین ، بی تفاوت می‌نماید.

  عارفه
  1400/09/02 14:30

  گروه بی تی اس فوق العاده است😍💜من عاشق آهنگ هاشونم و کلی انرژی میگیرم ازشون😌و خیییلی هم اعضاشون رو دوست دارم💜واقعا دوست داشتنی ان،امیدوارم همیشه از ته دل بخندن💜🥺
  شنیدم چندین سال دیگه دیسبند میشن و از این موضوع ناراحتم🥺
  واقعا هیترا رو درک نمیکنم اگه سلیقه تون با آهنگ های بچه ها جور در نمیاد ،گوش ندین مجبور که نیستین ،چرا آنقدر اذیتشون میکنین؟🥺💜قلب مهربونشونو نشکنید🥺💜

  سارینا ارمی
  1401/03/20 16:31
  پاسخ به:عارفه

  تمدید کردن هنوز دیسبند نمیشن درسته چرا اذیتشون میکنن
  ولی مهم نی اصن اونارو کی ادم حساب میکنه میترا همیشه میسوزن از این بابت😅مایک دراپ

  ثریا
  1400/11/24 19:20
  پاسخ به:عارفه

  با حرفت بشدت موافقم 😜

  الیکا
  1400/08/01 17:08

  ظاهرا گروهشون شاد و انرژی دهنده هست ولی پشت همه گروه های موسیقی مافیایی هست که خواننده ها مجبورن چند سال براشون کار کنن یا همیشه رژیم غذایی سختی داشته باشند تا همیشه رو فرم باشند‌.

  آرمی
  1400/09/02 15:18
  پاسخ به:الیکا

  ببین شاید اینطور به نظر بیاد ولی هیچ چیز و هيچ کسی نمیتونه بی تی اس رو محدود کنه این که میگی درسته ولی برای بقیه گروه ها ن بی تی اس اون باعث افتخار کشورش شد ن تنها کشورش بلکه ميليون ها انسان

  شیوا
  1400/07/30 18:27

  گروه بی تی اس یه گروه پاپ کره ای یا کی پاپ هستن. آهنگاشونم قشنگه ولی آلات موسیقی که دارن خیلی پرصروصداست من سردرد میگیرم 🤨🙄

  سارینا ارمی
  1401/03/20 16:32
  پاسخ به:شیوا

  خب گوش نده 😑🤨 کسی مجبورت کرده پر سرو صدا هم نیس بیا پایین سرمون درد گرفت

  سوسن
  1400/07/29 18:25

  بی تی اس، واقعا فوق العاده هستن، آهنگاشون بی نظیره، کسی رو میشناسم قبلا افسردگی داشته ، ولی الان 6 ماهه که با بی تی اس آشنا شده و حالش واقعا بهتره، 

  army
  1400/10/29 10:39
  پاسخ به:سوسن

  من هم از وقتی با BTS اشنا شدم انرژی گرفتم از افسردگی دراومدم

  ی کسی هستم حالا
  1401/02/18 22:50
  پاسخ به:army

  من هنو اوکی نشدم

  سارینا
  1401/03/20 16:33
  پاسخ به:ی کسی هستم حالا

  😐پس تو هنوز خوب تو اعماق بی تی اس فرو نرفتی 😅

  Ronak
  1400/07/27 18:48

  بی تی اس اولین گروه کیپاپه که توی بیلبورد ، گرمی،گلدن شرکت کرده و با این کارش کیپاپو به دنیا معرفی کرده. و آهنگاشنو هم خودشون مینویسن

  گلنوش
  1400/07/23 00:37

  از گروه های موسیقی خوب و بی حاشیه هستند و چقدر خوب که تو امور خیریه فعالیت دارن. بنظرم با استعدادن و روز به روز به موفقیت هاشون اضافه میشه

  عزت اللهی
  1400/07/22 00:00

  آهنگاشون قشنگه به آدم آرامش میده . بیشتر کاراشون تو همین سبکه .‌

  سمیه الوند
  1400/07/20 23:22

  چندتا از اهنگ هاشون رو گوش دادم خوبن ‌‌‌‌‌ولی خودشون رو زیاد نمیشناسم 

  ARMY
  1400/10/29 10:40
  پاسخ به:سمیه الوند

  به تو نمیشه گفت ارمی

  Reza
  1400/07/09 20:45

  خیلی جالبه که یه گروه آسیایی تونسته بین موسیقی لاتین دنیا محبوبیت کسب کنه آهنگاشون هم قشنگه

  آیدا
  1400/07/04 23:03

  خب تو نظر اول لوگوی BTS اصلا به شکل در باز و بسته دیده نمیشه. اکر توضیحات مقاله نبود اصلا معنی لوگو رو متوجه نمیشدم به نظرم ارتباط باهاش سخته

  S.gh
  1400/11/24 17:32
  پاسخ به:آیدا

  لوگوی bts با لوگوی مخصوص آرمی ها به شکل دربی هست که داره باز میشه و این نشون دهنده ی اینه که bts با ارمی ها به سوی جاو حرکت میکنن
  شما اگه مفهوم آرم رو بخونی دیگه خود به خود با اون علامت ارتباط میگیری

  آژانس طراحی هویت بصری

  Visual Identity Design Agency

  ما با حمایت مشتریانمان و با بهره گیری از جدیدترین متدهای طراحی آرم و لوگو توانستیم تنها در طی 17 سال، خالق بدیع ترین هویت های بصری در حوزه طراحی لوگو و آرم برای بیش از 1900 کمپانی و برند متعدد باشیم.

  سفارش طراحی لوگو