درخواست رزرو وقت مشاوره

امروزه هر کسب و کاری برای موفق بودن در بازار، لازم است مطابق با دانش روز، استراتژی‌های مارکتینگ و فروش خود را اجرایی نموده تا از غافله‌ی پیشرفت جا نماند. راهکار‌های قدیمی در حوزه بازاریابی دیگر پاسخگو نیست و شما هر روز متوجه یک تغییر بزرگ در روش‌های فروش می‌شوید که تا روز قبل اصلاً خبری از آن نبود! پس باید از دانش افراد ماهر و متخصص در این حوزه کمک گرفت تا همیشه چند قدم از دیگران جلوتر باشید...

تفاوت برند و برندینگ چیست؟

 • برند یعنی هر کسب و کاری که هویت مستقلی دارد و با نامش در بازار شناخته می‌شود
 • برندینگ به این معناست که ما در هر حوزه‌ای که هستیم بهترین و صدر نشین آن مدل از کسب کار‌ها باشیم و نام تجاری ما در صدر آن حوزه قرار گیرد.

فرآیند برندینگ موجب نفوذ عمیق بیزینس ما در ذهن مخاطب شده و با این کار با سرعتی باور نکردنی شهرت‌مان روند صعودی داشته که در نهایت به افزایش فروش منجر خواهد شد.

سرویس مشاوره کسب و کار و مشاوره برندینگ در مجموعه بمان

ما در گروه بمان، به عنوان مجموعه‌ای که طی ۱۷ سال در این حوزه تجربه کسب نموده‌ایم و دانش خود را ارتقا داده‌ایم، دائماً در حال بررسی راهکار‌های جدید برندسازی هستیم که موجب می‌شود به کسب و کار‌های مختلف کمک نموده تا بتوانند از دغدغه‌های مربوط به مارکتینگ و بازاریابی ر‌ها شوند.

مشاوره ما در این حوزه، یک مشاوره تخصصی از صفر تا صد شکل‌گیری برند تا رسیدن به نقطه طلایی خودش است. ما در تمام مراحل رشد کسب و کارتان در کنار شما خواهیم بود تا هرآنچه که از دانش و تجربه برای رشد برند لازم است در اختیارتان قرار دهیم تا به نقطه اوج خود برسید.

این مشاوره کسب و کار شما را در یک مسیر درست قرار می‌دهد تا در هیچ مرحله‌ای تجربه‌ی اشتباه و هزینه‌های غیر ضروری نداشته باشید...

اینکه چگونه در چشم مشتریان، چگونه دیده می شوید و جامعه به شما چه نگاهی دارد، به برند شما بستگی دارد. ساختن یک برند معتبر و قدرتمند چیزی نیست که بتوانید با بررسی چند مورد در لیست کارهایتان به آن برسید.

برندسازی چیست؟

"برندینگ به معنای اعطای قدرت یک برند به محصولات و خدمات است" کاتلر و کلر

برندسازی فرآیند ایجاد هویت متمایز برای یک کسب و کار در ذهن مخاطبان و مصرف کنندگان هدف شما است. به بیان ساده، برندسازی فرآیند معنا بخشیدن به سازمان، شرکت، محصولات یا خدمات خاص با ایجاد و شکل دادن به یک مفهوم در ذهن مصرف کنندگان است. برندسازی یک فرآیند علمی است که به مخاطبتان کمک می کند تا سریعاً نام تجاری شما را شناسایی و تجربه اش کنند و به آنها دلیلی برای انتخاب محصولات یا خدمات شما نسبت به رقبا با روشن کردن اینکه این برند خاص چیست ارائه می دهد. هدف ما در آژانس برندسازی بمان، برای شما، جذب و حفظ مشتریان وفادار و سایر ذینفعان با ارائه محصولی یا خدماتی است که همیشه با آنچه که برندتان وعده داده است، همسو باشد. در ابتدایی ترین سطح، برندسازی از نام و لوگوی کسب و کار، طراحی المان های بصری، ماموریت و لحن تشکیل می شود. هویت برند شما با کیفیت محصولات، خدمات مشتری و حتی نحوه قیمت گذاری محصولات یا خدمات شما نیز تعیین می شود.

ویژگی های خدمات مشاوره برندینگ در بمان

سرمایه گذاری روی برند فقط برای سرگرمی نیست، بلکه دارای مزایای بسیاری است که می تواند به رشد و موفقیت کسب و کار شما در مقیاس کمک کند.

افزایش فروش شما
ایجاد وفاداری و شناخت در مشتریانتان
کمک به ایجاد یک مأموریت یا هدف روشن و الهام بخش در سطح گسترده
جذب استعدادها برای کمک به رشد بیشتر کسب و کار شما
کمک به ایجاد یک فرهنگ قدرتمند واحد برای برندتان که در آن کارکنان شما عاشق کاری که انجام می دهندباشند.
توسعه ارزش ویژه برند قدرتمند که به شما کمک می کند از رقبای خود متمایز شوید
تعرفه خدمات مشاوره برندینگ بمان
پکیج برنزی

برگزاری 1 جلسه 90 دقیقه ای

7.800.000 تومان
پکیج طلایی

برگزاری 7 جلسه 90 دقیقه ای

52.500.000 تومان
پکیج نقره ای

برگزاری 3 جلسه 90 دقیقه ای

23.000.000 تومان

در خواست مشاوره

اطلاعات خود را در فرم زیر وارد کنید، کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت.

Loading
نظرات مشتریان
 • شرکت بمان واقعا درطراحی با دقت خاصشان بی نظیر است. می‌توان عمق تفکر و حرفه‌ای بودن را در طرح های بسیار زیبایشان مشاهده کرد. امیدوارم که بتوانیم درآینده همکاری‌های بیشتری را داشته باشیم و بدون شک کادر بازرگانی وحدانی نژاد، آژانس بمان را به همه دوستانش معرفی خواهد کرد.

  وحدانی نژاد
  وحدانی نژاد
  مدیر عامل بازرگانی وحدانی نژاد
 • اولین بار مجموعه بمان را از طریق سایت پیدا کردم و از همان ابتدا متوجه شدم که مجموعه بسیار قوی است. پس از آن هنگامی که همکاریمان به پایان رسید، بیشتر متوجه شدم که خیلی مطمئن و خلاق هستید.

  شادی قراخانلو
  شادی قراخانلو
  مدیر عامل مجموعه راشا
 • کیفیت طراحی، نحوه ارائه طرح های نهایی، دقت و توجه به جزئیات، مشتری مداری و پاسخگویی آن مجموعه محترم در طول اجرای پروژه ستودنی و مثال زدنی است. بدون شک شما را به سایر دوستانی که به دنبال طرح‌های خاص، منحصر به فرد و حرفه‌ای باشند معرفی خواهم نمود. از آژانس بمان سپاسگزارم . برایتان آرزوی موفقیت روز افزون دارم.

  حمیدرضا قاضی
  حمیدرضا قاضی
  مدیر عامل مجموعه آناهید
 • از خلق اثر زیبایتان برای مجموعه پاک سرشت، صمیمانه کمال تشکر را دارم. خوشحالیم که با کمک تیم حرفه ای مشاوره و طراحی به آیده‌ال ترین لوگو مورد نظر دست یافتیم. با سپاس فراوان از کلیه زحمات شما

  حسن پاک سرشت
  حسن پاک سرشت
  مدیر عامل برند پاک سرشت
 •  مدیریت و همکاران عزیز مجموعه معظم بمان، بسیار خرسندم از اینکه طراحی لوگو گالری طلا و جواهرات رجب شاهی توسط این مجموعه به طور کاملا حرفه ای، تخصصی و فاخر به سرانجام رسید. ضمن رضایت کامل از فرایند انجام و ماحصل کار، بر خود وظیفه میدانم از تلاش تمامی دوستان در دپارتمان طراحی نهایت  تقدیر و تشکر را داشته باشم.

  رجب شاهی
  رجب شاهی
  مدیر گالری رجب شاهی
 • فروش آنلاین در الویت اول برای موفقیت و ایجاد وفاداری در بین هوادارانش نیاز به حس آرامش و اعتماد دارد. مجموعه بمان با توجه به فعالیت و طراحی برای تمام فیلدهای موجود با تجربه خود، علاوه بر طراحی خاص و منحصر به فرد لوگو مجموعه، حس آرامش و اعتماد را در ذهن ما نسبت به مجموعه خودشان نیز ایجاد نمودند.

  میثاق پور
  میثاق پور
  مدیر عامل مجموعه میم مد