سفارش طراحی لوگو

سفارش طراحی لوگو حرفه‌ای

لوگو هر کسب‌وکار نشان‌دهنده‌ی بخشی از هویت بصری آن است و شخصیت و ارزش هر برند را در قالب یک نماد منحصربه‌فرد و جذاب به مخاطبان هدف معرفی می‌کند. لوگو در واقع می‌تواند اولین نقطه‌ی تماس برند با مخاطبانش باشد و زمینه‌ی ارتباط حسی و تعامل آن‌ها با برند مربوطه را فراهم سازد. بنابراین بهره‌مندی یک برند از یک لوگو حرفه‌ای برای ایجاد اعتبار آن برند از اهمیت بالایی برخوردار است و تأثیر به‌سزایی بر شکل‌گیری عواطف و احساسات مثبت و ماندگار در ذهن مخاطبان خواهد گذاشت.

آژانس برند سازی بمان با بیش از ۱۷ سال تجربه در حوزه‌ی برند سازی و ارائه خدمت طراحی لوگو برای کسب‌وکارهای مختلف، با توجه به حوزه‌ی فعالیت و ترجیحات کسب و کارها و همچنین با رعایت تمامی اصول و قواعد طراحی، می‌کوشند هویت بصری برند را به‌نحوی متمایز و حرفه‌ای خلق نمایند. کارشناسان ما با تکیه بر دانش، مهارت و تجربه‌ی خود در زمینه‌ی لوگو و هویت برند، نشان اختصاصی کسب‌وکار‌ها را به گونه‌ای طراحی می‌کنند تا هم در ذهن مخاطبان ماندگار و خاص باشند، هم آن‌ها را نسبت به برقراری تعامل با برند و انتخاب محصولات و خدمات آنها ترغیب نمایند.

بنابراین اگر به دنبال طراحی لوگوی خاص و به یادماندنی برای کسب‌وکار خود هستید، ما در این مسیر همراتان خواهیم بود.

سفارش آنلاین طراحی لوگو

ثبت سفارش طراحی لوگو در آژانس برندسازی بمان به صورت آنلاین و غیر حضوری نیز امکان‌پذیر است و لوگوی دلخواه شما پس از کسب اطلاعات مربوط به کسب‌وکار و حوزه‌ی فعالیت شما و نیز سلیقه و ترجیحاتتان به صورت اختصاصی طراحی خواهد شد.

برای ثبت سفارش آنلاین طراحی لوگو، ابتدا وارد مرحله‌ی سلیقه‌سنجی خواهید شد تا کارشناسان بمان با سبک طراحی و رنگ‌های دلخواه شما برای آرم برندتان آشنا شوند. پس از کسب تمامی اطلاعات مورد نیاز و ثبت سفارش، کارشناسان ما جهت انجام هماهنگی‌های لازم و طرح کانسپت‌های پیشنهادی با شما تماس خواهند گرفت.

مراحل سفارش لوگو در بمان

جهت ثبت سفارش طراحی لوگو در بمان و به منظور آشنایی کارشناسان ما با سلیقه و سبک‌های مورد نظر شما، در ابتدا باید سه مرحله ساده زیر را طی کنید:

1. انتخاب لوگو: در اولین مرحله، باید از میان لوگوهای مختلفی که نمایش داده می‌شود، لوگوهایی را که به سلیقه‌ي شما نزدیک هستند انتخاب کنید تا با بررسی لوگوهای منتخب شما بتوانیم تا حدودی با سبک طراحی دلخواه‌ و سلیقه‌تان آشنا شویم.

2. تعیین سلیقه: در دومین مرحله، هوش مصنوعی بر اساس انتخاب‌های مرحله‌ی پیشین، دامنه‌ی سلیقه‌‌ی شما در طراحی لوگو را مشخص می‌کند. کارشناسان ما نیز با تحلیل اطلاعات بدست‌آمده در این مرحله، کاملاً با سلیقه و سبک مطلوب شما آشنا می‌شوند.

3. انتخاب رنگ: در سومین مرحله، از میان طیف‌های رنگی ارائه‌شده، باید رنگ‌های دلخواه خود را به‌دقت مشخص کنید تا لوگوی شما بر اساس همان رنگ‌ها طراحی و ساخته شود.

پس از طی کردن مراحل مربوط به سلیقه‌سنجی، در آخرین مرحله از فرآیند ثبت سفارش طراحی لوگو باید فرم مربوط به مشخصات شخصی خود را پر کنید و توضیحات تکمیلی درباره‌ی سبک طراحی، حوزه‌ی فعالیت کسب‌وکار و سایر نکات مهم و تأثیرگذار در طراحی لوگو را وارد نمایید.

در انتها، باید نوع کسب‌وکار خود (استارتاپ، بزرگ و کوچک) را مشخص نمایید تا سفارش‌ شما ثبت نهایی شود. با ثبت سفارش طراحی لوگو به صورت آنلاین در آژانس برندسازی بمان، درخواست شما در سریع‌ترین زمان ممکن مورد بررسی قرار می‌گیرد و فرایند پیگیری سفارش و سپس فرایند طراحی توسط تیم متخصص و حرفه‌ای ما آغاز خواهد شد.