سرویس لوگوموشن

لوگو موشن چیست؟

لوگوموشن همانطور که از نامش پیداست، آرم متحرک یک برند است که به واسطه‌ی صدا و تحرکی که در یک لوگو بوجود می‌آید شکل می‌گیرد. لوگوموشن در بازار تبلیغات به واسطه‌ی جذابیت بصری که دارد، بر روی مخاطب تأثیر عمیقی می‌گذارد.

امان از کودک درون و احساسات ما... لوگویی که به چشم دیده می شود و صامت است با استفاده از آوا و متحرک ساختنش، آنقدر برای کودک درون جذاب می شود که ضریب نفوذ در مخاطب را بالا برده و روی تصمیم گیری های فرد اثر می گذارد. جالب است بدانید که اصلی ترین تاثیرگذاری ما روی کودک درون است، زیرا 97 درصد تصمیمات مخاطبین ما از روی احساساتشان است که در کودکان این موضوع را بسیار اغراق شده می بینیم... جالب نیست؟!

داستان لوگوموشن

برند شما از کجا آمده؟ هدفش چه بوده؟ چشم انداز برند چیست؟ می دانید که می توانید تنها با یک لوگوموشن در 5 ثانیه تمام این موارد را به مخاطب تان بگویید؟ لوگوموشن در بمان، فقط یک تصویر گرافیکی نیست؛ بلکه یک داستان است که می خواهد مخاطب شما را با برندتان درگیر کند و در ذهن حک شود.

طراحی لوگو موشن چه فایده‌ای برای برند شما دارد؟

افرادی که دید بازتری از تبلیغات و مارکتینگ دارند، بر این نکته واقف هستند که هرچه در تبلیغات از تصاویر پویاتر استفاده شود، بازخورد بهتری خواهد داشت. از جمله مزایای ساخت یک لوگو موشن حرفه‌ای می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. تأثیرگذاری و نفوذ عمیق بر روی مخاطب
 2. قابلیت استفاده در انواع پلتفرم‌های نمایشی و ویدیویی
 3. باشکوه نشان دادن برند
 4. بیشتر شدن نرخ تعامل بیننده با صاحب برند
 5. استفاده در آگهی‌های تبلیغاتی مختلف
برخی از نمونه کارها
لوگو موشن برند افیکس پلنت
نمایش
لوگو موشن برند زیگورات
نمایش
لوگو موشن برند طلاملا
نمایش
لوگو موشن برند نارینا
نمایش
نظرات مشتریان
 • شرکت بمان واقعا درطراحی با دقت خاصشان بی نظیر است. می‌توان عمق تفکر و حرفه‌ای بودن را در طرح های بسیار زیبایشان مشاهده کرد. امیدوارم که بتوانیم درآینده همکاری‌های بیشتری را داشته باشیم و بدون شک کادر بازرگانی وحدانی نژاد، آژانس بمان را به همه دوستانش معرفی خواهد کرد.

  وحدانی نژاد
  وحدانی نژاد
  مدیر عامل بازرگانی وحدانی نژاد
 • اولین بار مجموعه بمان را از طریق سایت پیدا کردم و از همان ابتدا متوجه شدم که مجموعه بسیار قوی است. پس از آن هنگامی که همکاریمان به پایان رسید، بیشتر متوجه شدم که خیلی مطمئن و خلاق هستید.

  شادی قراخانلو
  شادی قراخانلو
  مدیر عامل مجموعه راشا
 • کیفیت طراحی، نحوه ارائه طرح های نهایی، دقت و توجه به جزئیات، مشتری مداری و پاسخگویی آن مجموعه محترم در طول اجرای پروژه ستودنی و مثال زدنی است. بدون شک شما را به سایر دوستانی که به دنبال طرح‌های خاص، منحصر به فرد و حرفه‌ای باشند معرفی خواهم نمود. از آژانس بمان سپاسگزارم . برایتان آرزوی موفقیت روز افزون دارم.

  حمیدرضا قاضی
  حمیدرضا قاضی
  مدیر عامل مجموعه آناهید
 • از خلق اثر زیبایتان برای مجموعه پاک سرشت، صمیمانه کمال تشکر را دارم. خوشحالیم که با کمک تیم حرفه ای مشاوره و طراحی به آیده‌ال ترین لوگو مورد نظر دست یافتیم. با سپاس فراوان از کلیه زحمات شما

  حسن پاک سرشت
  حسن پاک سرشت
  مدیر عامل برند پاک سرشت
 •  مدیریت و همکاران عزیز مجموعه معظم بمان، بسیار خرسندم از اینکه طراحی لوگو گالری طلا و جواهرات رجب شاهی توسط این مجموعه به طور کاملا حرفه ای، تخصصی و فاخر به سرانجام رسید. ضمن رضایت کامل از فرایند انجام و ماحصل کار، بر خود وظیفه میدانم از تلاش تمامی دوستان در دپارتمان طراحی نهایت  تقدیر و تشکر را داشته باشم.

  رجب شاهی
  رجب شاهی
  مدیر گالری رجب شاهی
 • فروش آنلاین در الویت اول برای موفقیت و ایجاد وفاداری در بین هوادارانش نیاز به حس آرامش و اعتماد دارد. مجموعه بمان با توجه به فعالیت و طراحی برای تمام فیلدهای موجود با تجربه خود، علاوه بر طراحی خاص و منحصر به فرد لوگو مجموعه، حس آرامش و اعتماد را در ذهن ما نسبت به مجموعه خودشان نیز ایجاد نمودند.

  میثاق پور
  میثاق پور
  مدیر عامل مجموعه میم مد

ویژگی های سرویس لوگوموشن بمان

 1. در بمان خبری از تمپلیت های آماده نیست و با درک کسب و کار شما تصویری خاص و اثرگذار ساخته می شود.
 2. لوگوموشن های ساخته شده در بمان این امکان را به شما می دهد که در ویدیوهای اینستاگرامی و اپلیکیشن تان از آن استفاده کنید تا تمایز برند شما از دیگر برندها نشان داده شود.
 3. بر اساس سناریو خلق برند شکل می گیرد.
 4. با این نگاه که روی مخاطب نفوذ و اثربخشی داشته باشد ساخته می شود.
 5. به عنوان پایه برند سازی دیده شده و صرفا تصویر گرافیکی نیست.
 6. یک تیم تحلیلی پس از بررسی و شناخت برند طراحی و ساخت آن را انجام می دهند.

لوگوموشن در چه فضاهایی استفاده می شود؟

 • لودینگ صفحه وب سایت
 • لودینگ صفحه اپلیکیشن
 • ابتدا و انتهای هر ویدیویی در شبکه های اجتماعی مانند تیک تاک، اینستاگرام، فیس بوک و...
 • سالن های انتظار
 • فضاهای نمایشگاهی
 • تیزرهای تبلیغاتی
 • و...

جهت درخواست مشاوره، با کارشناسان متخصص ما در ارتباط باشید.

در خواست مشاوره

اطلاعات خود را در فرم زیر وارد کنید، کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت.

Loading