دسته بندی لوگوها

دسته بندی لوگوها

لوگو صنعتی

طراحی لوگوی صنعتی

طراحی لوگوی صنعتی، از دیگر خدمات گروه طراحان لوگو است. طراحی لوگوی صنعتی یکی از پر متقاضی‌ترین رده‌های طراحی است که به دلیل استقبال گسترده، دقت، تخصص و ظرافت بیشتری را می‌طلبد؛ برای نیل به این منظور که لوگوی ارائه شده، در میان نمونه‌های مشابه، مثل و مانندی نداشته باشد. 

برای تحقق این خواسته، گام اول را خود متقاضی طراحی لوگوی صنعتی بر می‌دارد. این گام مهم و تعیین کننده، گزینش طراح مجرب و کار آزموده و آشنا با پیچ و خم‌های طراحی تخصصی است. 

طراحی لوگوی صنعتی، گامی برای آینده

در طراحی لوگوی صنعتی، شما با تبیین اهداف و ارزش های شرکت خود برای ما، و ذکر موارد کلیدی که در طراحی باید در نظر گرفت، باقی امور را به تیم طراحی لوگو واگذار می‌کنید. توجه داشته باشید که هر گروه صنعتی، پیام تجاری خاصی دارد که شما قصد دارید این پیام را به نحوی تأثیر گذار و ماندگار به مخاطبتان انتقال دهید. 

طراحی لوگو صنعتی

داشتن یک لوگوی صنعتی حرفه‌ای، پیام شما را با صدایی رسا به مخاطب می رساند. لوگوی صنعتی را معمولاً با نام شرکت و نوع خدمات آن طراحی می‌کنند. در کنار آن، طراحی با هدف نمایش اعتبار و مهارت شما در بازار هدف، فقط به کسب جایگاه برند شما در زمان حاضر بسنده نمی‌کند.

 بلکه با در نظر گرفتن اهداف آتی شرکت، طراحی را به گونه‌ای انجام می‌دهد که لوگوی صنعتی شما از امروز تا مادامی که فعالیت خود را به طور حرفه‌ای ادامه و گسترش می‌دهید، همراه و نماد خاص شما باشد. 

کارکردهای مختلف لوگوی صنعتی

یکی از اموری که در طراحی لوگوی صنعتی، باید مد نظر گرفته شود، مسألۀ مقیاس پذیری طراحی لوگوست. لوگوهای صنعتی با کارکردهای متنوعی از قبیل چاپ بر روی  کارت ویزیت، تجهیزات اداری و سازمانی، وسایل حمل و نقل جاده‌ای و حتی وبسایت شرکت شما، در مقیاس‌های مختلفی عرضه می‌شوند.

طراحی لوگو صنعتی

 به همین دلیل اعمال جزئیات لازم در طرح باید به شیوه‌ای باشد که با تغییر مقیاس، این جزییات به ویژه در زمینه‌های سیاه و سفید ضایع نگردند. انتخاب رنگ مناسب نیز امری تخصصی است که یک طراح ماهر می تواند بسته به نوع سفارش و احتساب چگونگی بازرا هدف، رنگ یا رنگ‌های مناسب را به شما پیشنهاد دهد. 

رنگ‌های خاص طراحی لوگوی صنعتی

عمده رنگ‌هایی که مناسب فضای طراحی لوگوی صنعتی است، شامل قرمز، آبی، سبز، قهوه‌ای و طرح رنگ سیاه و سفید اند. در روانشناسی رنگ‌ها، قرمز نماد شور و سرزندگی است. با انتخاب رنگ آبی، ثبات و امنیت و اعتماد القا می شود. 

سبز رنگی است که حس تعادل و سازگاری با محیط زیست را جلوه می دهد. اگر رنگ قهوه‌ای برگزیده شود، بدین معنی است که شما قصد دارید، تجربه و کمال کاری خود را به رخ بکشید، و طرح سیاه و سفید اعتبار و جدیت شما را گوشزد خواهد کرد. طراحی لوگوی صنعتی با رعایت تمامی این جوانب، سادگی، ماندگاری و برجستگی طرح را از یاد نمی برد.