آنچه در این مقاله میخوانید

  نرم افزارطراحی لوگو حرفه ای برای اندروید

  نرم افزارطراحی لوگو حرفه ای برای اندروید

  یک نرم افزارطراحی لوگو دقیقا چیست؟

  امروزه به واسطه‌ی فراگیرشدن استفاده از لوگو در صنایع و کسب و کارهای مختلف، طراحی لوگو به شکل گسترده‌ای مورد توجه قرار گرفته شده است. علاوه بر روش‌های قدیمی که توسط طراحان حرفه‌ای صورت می‌گیرد، روش‌های دیگری برای طراحی لوگو وجود دارد.

  از جمله‌ی این روش‌ها، استفاده از نرم افزارهای طراحی لوگو است. ممکن است نام این نرم افزارها برای شما ناآشنا باشند و یا از بسیاری از قابلیت‌های آنها مطلع نباشید. به همین دلیل در این مطلب لیستی از بهترین نرم افزارهای طراحی لوگو برای اندروید و قابلیت‌های آن اپلیکیشن ها بیان می‌شوند:

  نرم افزارطراحی لوگو حرفه ای برای اندروید

  مزایای نرم افزارهای طراحی لوگو اندروید

  روش معمول ساخت لوگو که غالبا توسط طراحان حرفه‌ای انجام می‌شود، عمدتا زمان‌بر و پرهزینه خواهد بود. بخصوص برای کاربرانی که در ابتدای راه پیشرفت کسب و کار خود هستند. یا برای شبکه‌های اجتماعی خود نیاز به یک نشان ویژه دارند. صرف هزینه‌های بالا در این شرایط در مواردی صرفه‌ی اقتصادی نخواهد داشت. از این رو باید روش‌های کم هزینه‌تری را انتخاب کنند.

  استفاده از سایت‌ها و نرم افزارهای تخصصی در این زمینه از جمله روش‌هایی است که امروزه مورد توجه بسیاری از کاربران قرار گرفته است. نرم افزارهایی که برای طراحی لوگو طراحی شده‌اند، قابلیت نصب بر روی سیستم عامل‌های اندروید و IOS را خواهند داشت.

  مسئله‌ای که پیش می‌آید این است که با وجود وب‌سایت‌های حرفه‌ای طراحی لوگو چرا باید از نرم افزارهای مختص موبایل استفاده کرد. مسلما کار با یک نمایشگر بزرگ‌تر امکان بهتری برای بررسی گزینه‌ها و ویرایش بهتر لوگو به کاربر می‌دهد. در پاسخ باید گفت، این اپلیکیشن‌ها به نسبت دارای مزایایی هستند؛

  - دسترسی راحت

  از مهم‌ترین مزایای این نرم افزارها دسترسی راحت به آن‌ها است. با نصب یک نرم افزارطراحی لوگو بر روی تلفن همراه خود می‌توانید به راحتی و در هرمکانی اقدام به طراحی لوگو کنید.

  - کاربری آسان و کاربر پسند

  این اپلیکیشن‌ها با وجود قابلیت‌های بسیار، کاربری ساده‌ای دارند و گروه‌های مختلف سنی به راحتی می‌توانند از آن برای ساخت لوگو استفاده کنند. نرم افزارهای طراحی لوگو نسبت به بسیاری از همتایان تحت وب خود رابط کاربری ساده‌تری دارند. با وجود کوچک بودن صفحه نمایشگرهای موبایل، این نرم افزارها به خوبی سامان‌دهی شده‌اند. شما می‌توانید با انگشتان خود به راحتی هریک از ابزار را جابجا کرده و تغییر دهید. لمس صفحه به مراتب از کار با موس سرگرم کننده‌تر خواهد بود!

  - سرعت بالا

  این اپلیکیشن‌ها مشکل زمان‌گیر بودن طراحی لوگو را برطرف نموده‌اند. بنابراین در چند دقیقه می‌توانید لوگویی مناسب برای حرفه‌ی خود طراحی کنید.

  - هزینه‌ی پایین

  علاوه بر آنچه که بیان شد، کم هزینه بودن استفاده از این اپلیکیشن‌ها، محبوبیت آن‌ها را بیشتر نموده است. بسیاری از این نرم افزارها با هزینه‌ی اندکی قابل خریداری هستند و گروهی دیگر به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار می‌گیرند.

  - طرح‌های مدرن

  بسیاری از طرح‌هایی که در این اپلیکیشن‌ها در اختیار کاربر قرار می‌گیرد، برگرفته از سبک‌ها و ایده‌های مدرن است. از این رو می‌توانید در هر نرم افزارطراحی لوگو ایده‌های متفاوتی پیدا کنید.

  نرم افزارطراحی لوگو حرفه ای برای اندروید

  معیارهای رتبه بندی نرم افزارهای طراحی لوگو

  برای انتخاب یک نرم افزاربا قابلیت‌های منحصر بفرد باید استانداردهای مربوط به این اپلیکیشن‌ها را با یکدیگر مقایسه نمود. تعداد نرم افزارهایی که با قابلیت طراحی لوگو برنامه نویسی شده‌اند، بسیارند. از این رو برای طراحی یک لوگوی ویژه و با کیفیت باید از بهترین نرم افزارهای مربوطه بهره برد. برترین نرم افزارهای ساخته شده برای طراحی لوگو بر اساس معیارهای مختلفی رتبه بندی می‌شوند؛

  - سهولت در استفاده

  یکی از معیارهای رتبه بندی بهترین نرم افزارهای طراحی لوگو، محیط کاربری ساده‌ی آن است. به طوری که گروه‌های مختلف سنی به سرعت بتوانند کار با آن را فرا گیرند. سهولت در استفاده از اپلیکیشن، سرعت ساخت لوگو را افزایش می‌دهد.

  - قابلیت شخصی سازی لوگو

  این نکته که هر نرم افزاراز نظر رنگ، ترکیب، ابعاد و ... تا چه میزانی قابلیت شخصی سازی داشته باشد، سطح محبوبیت آن را تعیین می‌کند. به عبارتی هرچه ابزارهای موجود در اپلیکیشن‌ها قابلیت تنظیم بیشتری به کاربر دهند، رتبه‌ی آن در میان اپلیکیشن‌ها بالاتر خواهد بود.

  - هزینه

  شاید این گزینه نقش کمرنگ‌تری در رتبه‌بندی نرم افزارهای طراحی لوگو داشته باشد. اما معمولا نرم افزارهایی که با هزینه‌های پایین‌تری در دسترس مخاطبین قرار می‌گیرند، محبوبیت بیشتری در نزد کاربران خواهند داشت. افزایش آمار دانلود هر برنامه، میزان محبوبیت آن را هم بالا می‌برد.

  - زمینه‌ی طراحی

  به طور قطع نمی‌توان بهترین نرم افزارطراحی لوگو را تعیین کرد. چرا که هر لوگوساز تنها برای مشاغل خاصی می‌تواند بهترین پیشنهادات را ارائه دهد. از این رو با توجه به زمینه‌ی شغلی، بهترین اپلیکیشن‌ها در گروه‌های متفاوتی درجه بندی می‌شوند.

  8 نرم افزاربرتر طراحی لوگو حرفه ای اندرویدی

  در ادامه این مطلب لیستی از بهترین نرم افزارهای حال حاضر که بر اساس معیارهایی مشخص شده درجه بندی شده‌اند، بیان می‌شود؛

  - Logo Maker Shop

  این نرم افزاربا یک صفحه‌ی سفید شروع می‌شود و کاربر می‌تواند قالب اولیه‌ی لوگو را از بین بیش از هزار قالب اولیه انتخاب کند. مرحله‌ی بعد انتخاب فونت مناسب برای لوگوست. این نرم افزاربه کاربر امکان می‌دهد فونت مورد نظر خود را از میان 200 فونت مختلف برگزیند. به منظور شخصی سازی لوگوی خود می‌توانید از نمادهای مختلف در ابعاد و رنگ‌های متفاوت استفاده کنید.

  قالب‌های طراحی شده در این نرم افزاراز ظرافت بالایی برخوردارند. اغلب قالب‌ها حتی آن‌هایی که به طور رایگان در دسترس هستند، دارای آیکون‌های با کیفیت و ساده‌ای هستند. قالب‌هایی که با نماد “pro” مشخص شده‌اند، با پرداخت 10 دلار قابل استفاده خواهند بود. این نرم افزاربرای ساخت لوگوهای مدرن و موثر بهترین پیشنهاد محسوب می‌شوند.

  - Logo Makr

  شروع کار این نرم افزاربا انتخاب یک قالب آماده از میان قالب‌های متنوع مشاغل، رویدادها، مراسم‌ها، ورزش، سرگرمی و ... انتخاب کنید. یا اینکه می‌توانید تصاویر و آیکون‌های مورد علاقه‌ی خود را در یک بوم خالی وارد کنید. سپس با تغییر رنگ، زاویه و ابعاد آنها، به شکل دلخواه خود برسید.

  علاوه بر قالب‌های موجود در اپلیکیشن، می‌توان عکس‌هایی دلخواه را در برنامه آپلود کرد و سپس شروع به طراحی لوگوی مورد نظر نمود. در نهایت پس از تغییرات لازم، لوگوی طراحی شده را در یک فایل با فرمت png دریافت کنید. با توجه به امکانات موجود، از این نرم افزارمی‌توان برای ترسیم انواع طرح‌های روی تیشرت و کیسه خرید استفاده کرد.

  در این نرم افزارشاید آیکون‌های مد نظر خود را برای طراحی یک لوگوی متفاوت پیدا نکنید. اما می‌توان آن را بهترین نرم افزاربرای طراحی لوگوهای اسمی بدون آیکون معرفی کرد .این نرم افزارغالبا برای ساخت لوگوهای مربوط به مشاغل خرده فروشی گزینه‌ی مناسبی است. نصب برنامه و ساخت لوگو در آن رایگان است. اما برای دانلود هر لوگو باید مبلغ 6.99 دلار بپردازید.

  نرم افزارطراحی لوگو حرفه ای برای اندروید

  - Logo maker – Logo Creator

  در این نرم افزارکار را با انتخاب یک قالب سیاه و سفید شروع می‌کنید. سپس با اضافه کردن برچسب‌ها، رنگ و فونت‌های مختلف و حتی تصاویر شخصی، لوگوی دلخواه خود را می‌سازید. بخش محدودی از نرم افزاررایگان است. اما پس از عبور از مراحل پرداخت، می‌توانید از قابلیت‌های گسترده‌ی آن بهره‌مند شوید.

  قالب‌های پیش‌فرض و آیکون‌ها، ظریف، حرفه‌ای و متفاوت هستند. به علاوه استفاده از گزینه‌های ویرایشی آن ساده و حتی سرگرم کننده است. با این حال استفاده از این نرم افزاربرای کمپانی‌هایی با خدمات متنوع پیشنهاد نمی‌شود. شما می‌توانید با پرداخت 4 دلار از تمامی قابلیت‌های این لوگو استفاده کنید.

  - Watercolor Logo Maker

  همانند سایر اپلیکیشن‌ها در این برنامه کار را با انتخاب یک قالب آبرنگ آغاز می‌شود. سپس کاربر به مرحله‌ی ویرایش هدایت خواهد شد. در این مرحله امکان تغییر رنگ، اضافه کردن متن با فونت‌های دلخواه و سایر گزینه‌های سفارشی سازی وجود دارد. با توجه به متفاوت بودن قالب‌های پیش‌فرض این اپلیکیشن، ابتدا باید در نظر بگیرید که این نوع لوگو تا چه میزان با کاربری شرکت شما همخوانی دارد.

  اگر زمینه فعالیت شما فرهنگی و هنری باشد، این نرم افزارانتخاب مناسبی برای شما خواهد بود. اگر به یک ابزار ویژه در نرم افزارنیاز دارید، می‌توانید با پرداخت 3 دلار آن را فعال نمایید و یا با 10 دلار به تمامی گزینه‌ها به سادگی دسترسی پیدا کنید. در میان لوگوسازهای برتر، این مورد از قابلیت تنظیم کمتری برخوردار است.

  - ICONA – Logo Designer

  کار با نرم افزارICONA – Logo Designer ساده است. تنها کافیست با فشردن گزینه‌ی “Create” ساخت لوگو را شروع کنید. در پیش روی شما سه گزینه‌ی شکل، متن و نقاشی ظاهر می‌شود. گزینه‌ی شکل را انتخاب نمایید و با جستجوی کلیدواژه‌ی مدنظر خود، آیکون‌های موجود را پیدا کنید. در این مرحله می‌توانید رنگ، سایز و وضوح آیکون را تنظیم نمایید.

  گزینه‌ی نقاشی این امکان را به کاربر می‌دهد تا ایده‌های جذاب و جدیدی در لوگو خلق کند. مرحله‌ی بعد افزودن متن است و در نهایت می‌توانید لوگو را در فرمت دلخواه دریافت نمایید. این نرم افزاربا برخورداری از مجموعه‌ی گسترده‌ای از آیکون‌ها و فونت‌های جذاب یک پیشنهاد عالی برای ساخت لوگوی دلخواه شما خواهد بود. تنها کافیست با پرداخت 5 دلار قابلیت‌های مختلف آن را فعال کنید.

  - DesignMantic – Logo Maker

  مراحل کار با این نرم افزارمشابه نسخه‌های تحت وب است. به این صورت که ابتدا نام شرکت را وارد می‌کنید. سپس به صورت اختیاری یک شعار را برای کسب و کار خود پیشنهاد می‌کنید. نرم افزار براساس داده‌های دریافتی انواع متفاوتی از لوگوها را در اختیار شما قرار می‌دهد. برای پیدا کردن لوگوی منحصربفرد، حرفه‌ی خود را از میان گزینه‌های موجود انتخاب کنید.

  در این مرحله با استفاده از ابزاری که در اختیار دارید می‌توانید تنظیمات مدنظر خود را انجام دهید. در این نرم افزارهزاران آیکون برای ساخت لوگوهای متنوع و جذاب وجود دارد که نسبت به سایر اپلیکیشن‌ها به مراتب گسترده‌تر هستند. با این حال امکان ویرایش محدودتری دارند.

  ساخت لوگو و استفاده از ابزارهای مختلف در این نرم افزاررایگان است. اما برای دریافت فایل نهایی باید مبلغ 37 دلار پرداخت کنید. این لوگو ساز برای طراحی لوگوهای حرفه‌ای مناسب است و محیط کاربری نسبتا پیچیده و قابلیت تنظیم متوسط آن محبوبیت عمومی آن را کاهش می‌دهد.

  - LogoScopic Studio – Logo Maker

  نرم افزارLogoScopic Studio با برخورداری از آیکون‌های انتزاعی، حرفه‌ای و تجاری برای ساخت انواع لوگوهای تجاری، صنعتی، هنری و مدرن مناسب است. پس از انتخاب قالب و آیکون‌ها، می‌توانید هریک از موارد رنگ، ابعاد و نوع فونت را به سبک دلخواه خود تنظیم کنید.

  سبک کارتونی آیکون‌ها برای بسیاری از کسب و کارها می‌تواند جذاب باشد. با این حال ایده‌های چندان مدرنی در این لوگو ساز پیدا نمی‌کنید. اگر در این نرم افزاربه ابزار بیشتری نیاز دارید، می‌توانید با پرداخت 4.99 درلا آنها را فعال کنید.

  نرم افزارطراحی لوگو حرفه ای برای اندروید

  - Logo Maker + Logo Creator

  روند کار با این نرم افزارهمانند نمونه‌های مشابه خود است. انتخاب یک قالب پیش‌فرض، آیکون‌های متناسب، افزودن متن و در ادامه ویرایش لایه‌ها مراحل ساخت لوگو در این نرم افزارهستند.

  تمامی قابلیت‌های این برنامه با پرداخت 4 دلار فعال‌سازی می‌شوند. محیط کاربری برنامه تا حدی گیج کننده است و ایرادی که به آن وارد شده، محدودیت رنگ در برخی قالب‌ها و آیکون‌هاست. این اپ به علت استفاده‌ی مشکل و قابلیت تنظیم محدود لایه‌ها امتیاز پایین‌تری را در رتبه بندی‌ها به خود اختصاص داده است.

  در مجموع می‌توان گفت نرم افزارهای طراحی لوگو می‌توانند گزینه‌‌ی مناسبی باشند برای کارآفرینان و افرادی که در ابتدای مسیر پیشرفت خود هستند. این برنامه‌ها گزینه‌هایی سریع، ارزان و جذاب هستند که به کسب و کارهای جوان و نوپا ایده‌‌های متفاوتی برای ساخت لوگو می‌دهند.

  بهترین اپلیکیشنهای طراحی لوگوی اندرویدی رایگان

  در میان مجموعه‌ی بهترین نرم افزارهای طراحی لوگو تعدادی از آنها به صورت رایگان قابل استفاده هستند. علاوه بر این سایر اپلیکیشن‌ها نیز تا حدودی دارای گزینه‌های دسترسی رایگان هستند. در ادامه تعدادی از بهترین نرم افزارهای طراحی لوگو که به صورت کاملا رایگان سرویس دهی می‌کنند، ذکر شده است؛

  - Logo Maker Plus

  Logo Maker Plus به عنوان یکی از معروفترین نرم افزارهای طراحی لوگوهای غیرمتعارف شناخته می‌شود. این نرم افزاربا گزینه‌های فوق العاده‌ای که در اختیار کاربر قرار می‌دهد، امکان ساخت یک لوگوی منحصر بفرد و جذاب را فراهم می‌کند. برای این کار کافیست گروه شغلی خود را از میان لیست موجود انتخاب کنید.

  - Logo Maker by Iris Studios and Services

  این نرم افزارشامل مجموعه‌ی گسترده‌ای از قالب‌های جذاب، آیکون‌ها و شکل‌های کارتونی است. محیط کاربری ساده و سرگرم کننده‌ی آن مورد توجه کاربران بسیاری قرار گرفته است.

  - Logo Generator & Logo Maker by Light Creative Lab

  کار با این اپلیکشن بسیار ساده و سریع است. برای استفاده از قابلیت‌های آن نیازی نیست جستجو کنید. همه چیز پیش چشمان شماست. استفاده از ابزارهای حرفه‌ای طراحی لوگو و طیف گسترده‌ای از رنگ‌ها و آیکون‌ها، امکان ساخت یک لوگوی زیبا، جذاب و متفاوت را به کاربر می‌دهد. این نرم افزار از 2000 قالب پیشفرض و بیش از 1000 فونت متفاوت بهره می‌برد.

  - DesignEvo

  نرم افزارهوشمند DesignEvo با قابلیت‌های حرفه‌ای طراحی لوگو یکی از سیستم‌های مناسب برای نصب بر روی تلفن‌های همراه شماست. محیط کاربری جذاب و ابزار ساده در این نرم افزارآن را برای تمامی افراد مبتدی تا حرفه‌ای مناسب ساخته است. استفاده از تمامی ابزارهای این نرم افزاربرای کاربران کاملا رایگان است و خروجی در فرمت‌های مختلف قابل دریافت خواهد بود.

  - FREE Logo Maker

  همانطور که از نام این نرم افزارمشخص است، دانلود برنامه و ساخت لوگو با استفاده از آن رایگان است. با نصب این نسخه بر روی تلفن همراه خود می‌توانید یک لوگوی جذاب و متفاوت را طراحی کنید. قابلیت‌های مختلف تغییر و تنظیم لایه‌ها سفارشی سازی لوگو را برای کاربران امکان پذیر نموده است.

  - Logo Maker by Shopify

  اگر به دنبال یک لوگوی هنری و یا با اشکال کارتونی هستید، این نرم افزاررا انتخاب کنید. این برنامه از منبع گسترده‌ای از آیکون‌ها برخوردار است که می‌تواند برای خلق یک ایده‌ی متفاوت مفید باشند. سرعت بالا، کیفیت مناسب و محیط کاربری ساده از دیگر ویژگی‌های این نرم افزاراست.

  مقالات مرتبط
  ارسال نظر
  نام
  ایمیل
  نظر
  مجید غفاریها
  1400/08/01 23:35

  ممنون از مطالب فوق العاده روان و خوبتون. معرفی لوگوساز خیلی به دردم خورد. برای من که پیش زمینه و تجربه کار با نرم افزار کورل یا فتوشاپ رو نداشتم این اپلیکیشن ها عالی بود

  مدیر ارشد
  1400/08/10 10:23
  پاسخ به:مجید غفاریها

  خوشحالیم که براتون مفید بود

  سمانه زرین
  1400/08/01 00:14

  سلام من نرم افزار DesignEvo رو نصب کردم ولی خیلی خوب نمیتونم باهاش کار کنم کاش یه اموزش کوتاه درباره نرم اقزارهایی که معرفی کردین میدادین. ممنون از وقتی که گذاشتین

  مدیر ارشد
  1400/08/19 10:35
  پاسخ به:سمانه زرین

  درود،چشم حتما به صورت جداگانه آموزش کار با نرم افزار های میگذاریم.

  ریحانه
  1400/07/29 23:56

  مطلبتون خیلی خوب و ارزشمند بود‌ ممنون ازاپلیکیشن های خوبی که تو مقاله اسم بردین . افراد مبتدی هم این امکان هست به راحتی لوگوی دلخواهشون رو طراحی کنن.

  یوسف
  1400/07/29 01:50

  از بین نرم افزارهایی که معرفی کردین اپلیکیشن Logo Maker by Iris Studios رو فقط تونستم نصب کردم بد نبود ممنون از شما

  سعید
  1400/07/27 01:11

  افزار Watercolor Logo Maker که تو مقاله نام بردین رو من نصب کردم . خوب بود ولی خیلی حرفه ای نبود. بعضی از گزینه هاش کارایی نداشت

  سعید
  1400/07/27 01:09


  ممنونن از مطلبتون.
  نرم افزار Watercolor Logo Maker که تو مقاله نام بردین رو من نصب کردم . خوب بود ولی خیلی حرفه ای نبود. بعضی از گزینه هاش کارایی نداشت

  همانند سایر اپلیکیشن‌ها در این برنامه کار را با انتخاب یک قالب آبرنگ آغاز می‌شود. سپس کاربر به مرحله‌ی

  کاظمی نژاد
  1400/07/25 00:17

  سلام . ممنون از معرفی نرم افزارهای لوگو ساز . دوتاشو نصب کردم خوب بودن البته برای دسترسی به قالب بیشتر باید خریداری کرد رایگان نیست.

  زهرا
  1400/07/24 00:41

  من تازه وارد کار طراحی لوگو و سایت و .. شدم ولی به کورل مسلطم. به نظرتون همین برای کار طراحی کافیه یا باید نرم افزار دیگه ای هم یاد بگیرم؟

  ناشناس
  1401/06/07 07:37
  پاسخ به:زهرا

  بهترین برنامه مخلوص طراحی لوگو ایلاستریتور هست.زیر مجموعه شرکت Adobe می‌باشد.

  مدیر ارشد
  1400/08/19 10:37
  پاسخ به:زهرا

  خیلی عالی هستش ولی اگر به فتوشاپ هم مسلط باشید بازار کار گسترده تری خواهید داشت

  زهرا چراغی
  1400/07/20 18:38

  سلام . از مقاله خوبتون تشکر میکنم . نرم افزارهایی که برای اینستا گفتین طراحی فارسی هم شده؟ یعنی متن راست چین باشه؟

  مدیر ارشد
  1400/08/19 10:37
  پاسخ به:زهرا چراغی

  سلام،بله ترفند های مختلفی برای استفاده از فونت فارسی دارند

  Hamid
  1400/07/18 22:37

  سلام
  خواستم تشکر کنم از مقاله خوبتون. نرم افزارهای کاربردی که معرفی کردین واقعا کمک بزرگی به طراحان مبتدی میکنه . ممنونم ازتون

  یوسفی
  1400/07/16 18:50

  اپلیکیشن Watercolor Logo Maker که در مقاله ذکر کردید قابلیت این رو داره که پلاگین جدید بهش اضافه کرد؟

  مدیر ارشد
  1400/08/30 12:33
  پاسخ به:یوسفی

  ما تا به حال امتحان نکردیم

  ابراهیمی
  1400/07/14 23:32

  سلام . اگر به راحتی با اپلیکیشن بشه لوگو ساخت پس چه احتیاجی به شرکت طراحی هست؟ به نظرم هیچ چیزی جای یه تیم قوی و حرفه ای طراحی رو نمیگیره

  مدیر ارشد
  1400/08/19 10:40
  پاسخ به:ابراهیمی

  بله درست می فرمایید.

  سعید آسایش
  1400/07/12 23:09

  انتخاب اپلیکیشن هایی که تو مقاله آوردین بسیار هوشمندانه بود. میون این همه نرم افزار واقعا اونهایی که کاربردی تر هستند رو معرفی کردین ممنونم ازتون.

  سعید غمیلوئی
  1400/07/10 20:29

  نرم افزارهایی که تو مقاله گفتین باید رجیستر بشن ؟ یا اینکه سی روزه است. منظورم اونهایی هست که رایگانه

  مدیر ارشد
  1400/08/19 10:42
  پاسخ به:سعید غمیلوئی

  سلام،خیلی از نرم افزار ها برای استفاده تخصصی تر نیاز به خرید اکانت دارند

  مولود
  1400/07/08 23:44

  با تشکر از مطالب روان و خوبتون. یه اپلیکیشن ساده معرفی کنین برای امثال من که میخوان از کارهای کوچیک شروع کنن. ممنون

  مدیر ارشد
  1400/08/19 10:43
  پاسخ به:مولود

  درود بر شما دوست عزیزاولین نرم افزار اندرویدی طراحی لوگو که معرفی شده را امتحان کنید به نسبت ساده تر هستش.

  Parham
  1400/07/07 22:35

  ممنونم از مطالب خوب و آموزندتون.من نرم افزار Logo Makr رو که تو مقاله گفتین نصب کردم و خیلی خوب و راحت باهاش کار کردم. سپاس

  Parham
  1400/07/04 20:04

  نرم افزار DisignEvo که تو مقاله تون گفته بودین نصب کردم چرا اجرا نمیشه ؟ کرک رو هم نصب کرده بودم

  مریم نظری
  1400/07/03 21:18

  سلام نرم افزاری وجود داره که باهاش لوگوی متحرک بسازیم؟ ممنونم میشم معرفی کنین

  مدیر ارشد
  1400/08/19 10:45
  پاسخ به:مریم نظری

  سلام برای کسب اطلاعات در این زمینه مقاله زیر را مطالعه نمایید:

  امید
  1400/07/03 20:31

  مطلبتون خوب و کاربردی بود کاش یه نمای تصویری و توضیح کوتاه هم درباره طریقه کار با هر نرم افزار میدادین

  رویا
  1400/07/01 23:30

  سلام پیشنهادتون برای مبتدیا کدوم نرم افزاره که بشه راحت تر باهاش کار کرد

  مدیر ارشد
  1400/08/19 10:46
  پاسخ به:رویا

  سلام نرم افزار اولی رو امتحان کنید

  مارال
  1400/07/01 22:02

  سلاپ وقت بخیر
  این اپلیکشین هارو میشه از گوگل استور دانلود کرد یا باید شما خودتون لینک بفرستید برای نصبش؟

  مدیر ارشد
  1400/08/19 10:46
  پاسخ به:مارال

  درود بر شما بله همگی در play store موجود هستند

  آژانس طراحی هویت بصری

  Visual Identity Design Agency

  ما با حمایت مشتریانمان و با بهره گیری از جدیدترین متدهای طراحی آرم و لوگو توانستیم تنها در طی 17 سال، خالق بدیع ترین هویت های بصری در حوزه طراحی لوگو و آرم برای بیش از 1900 کمپانی و برند متعدد باشیم.

  سفارش طراحی لوگو