/portals/0/portfolio98/video/Bladz-co-Render.mp4
طراحی لوگو شرکت Bladez & co طراحی لوگو شرکت Bladez & co طراحی لوگو شرکت Bladez & co طراحی لوگو شرکت Bladez & co ColorUsed Logo Customer
مشاهده ویدیو

طراحی لوگو شرکت Bladez & co

زمینه فعالیت:
تولید محصولات مو
نام شرکت:
شرکت Bladz & co
نوع لوگو:
شرکتی
رنگ های استفاده شده

توضیحات

برند Bladez&co متعلق به یک آرایشگاه مردانه در کشور استرالیاست که محصولات مربوط به مد و زیبایی مردان را هم به فروش می‌رساند. مدیر این آرایشگاه که فردی ایرانی است در جلسه‌ای آنلاین از کارشناسان آژانس بمان درخواست نمود تا کار خلق هویت بصری برند و در ادامه طراحی وبسایت خود را به عهده آژانس بمان واگذار نماید.
در خلق لوگوی ‌این برند از تصویر مردی با ریش و موی زیاد استفاده شد تا موضوع کسب‌وکار در طرح کلی لوگو برجسته‌تر شود. استفاده از خطوط منظم برای ریش‌ها، سبیل و موی سر  هم به زیبایی و جذابیت لوگو افزوده است. رنگ طلایی کاراملی که در لوگو استفاده شده است، نشانه‌ی زیبایی، ظرافت، پیچیدگی و موفقیت می‌باشد. اینها دقیقاً همان مفاهیمی هستند که باید در کار یک آرایشگر ماهر و در آرایشگاه او وجود داشته باشند تا موجب جلب نظر مشتریان گردد.
در طراحی وبسایت این آرایشگاه از زمینه‌ی با رنگ مشکی استفاده شد و رنگ‌بندی بقیه عناصر وبسایت، متناسب با رنگ طلایی کاراملی انتخاب گردید. تصاویر و سایر عناصر گرافیکی در صفحه‌ی اول وبسایت به صورت زنده و جذاب انتخاب و  طراحی شده‌اند تا مخاطب، هنگام بازدید از وبسایت کاملاً احساس کند که وارد یک آرایشگاه مردانه شده است که همه چیز در آن در حال حرکت و زندگیست.  معرفی آرایشگاه Bladez&co و طراحی یک بخش فروشگاهی ساده از مهمترین درخواست‌های کارفرما بود که به نحو احسن توسط کارشناسان بمان انجام شد.

 

نمونه لوگوهای مشابه

شرکت نیل پایا
شرکت نیل پایا
0
طراحی آرم مجموعه  شیپ لینکد
طراحی آرم مجموعه شیپ لینکد
0