گروه طراحان آرمکده

درآمد طراح لوگو چقدر می‌تواند باشد؟

آنچه در این مقاله می خوانید
درآمد طراح لوگو چقدر می‌تواند باشد؟

لوگوها مهم‌ترین و اولین تصویر از برند شما هستند. درواقع این آرم‌های رنگارنگ و کوچک هستند که با دستکاری ذهن مخاطبین شما، مسیر حرکت کسب‌وکارتان را تعیین می‌کنند. اما لوگوها به خودی خود به وجود نیامده‌اند و هر یک از آن‌ها صاحب داستانی شنیدنی و خالقی خوش‌ذوق هستند؛ سازندگان خلاقی که ما آن‌ها را با عنوان طراح لوگو مي‌شناسیم. 

راستش را بخواهید، سرنوشت برندها در دستان هنرمند طراحان لوگو قرار دارد و آن‌ها انتخاب می‌کنند که کدام شکل و کدام رنگ احساس تعلق خاطر یا نیاز را در مخاطبین شما زنده کند. قطعا طراحی لوگو فرآیندی پیچیده و تخصصی است و داشتن یک لوگوی حرفه‌ای نیازمند صرف هزینه‌ است. درست همین‌جاست که از خود می‌پرسید درآمد طراح لوگو چقدر است؟ خب برای رسیدن به پاسخ این سوال، ابتدا باید مقاله‌ی امروز ما را تا انتها مطالعه کنید!

برای تبدیل شدن به یک طراح لوگو با درآمد بالا چه تخصص‌هایی نیاز است؟

طراحی لوگو کاری بسیار چالش برانگیز است و داشتن استعداد و علاقه به تنهایی شما را به یک طراح لوگو تبدیل نخواهد کرد. قطعا وجود این دو خصیصه در مسیر پر پیچ و خم تبدیل شدن به یک طراح موفق، کمک خوبی خواهد بود، چرا که سر و کله زدن با مشتریان مشکل‌پسند و ایرادگیر نیازمند حوصله و اشتیاق است؛ با این حال برای رسیدن به قله‌ی موفقیت کافی نیست. شما برای تبدیل شدن به یک طراح لوگو به یادگیری مهارت‌های تخصصی نیز نیاز دارید.

درآمد طراح لوگو

معمولا داشتن مدارک آکادمیک طراحی گرافیک کمک بسیار زیادی در این زمینه خواهد کرد، اما گذارندن دوره‌های طراحی گرافیک در کنار یادگیری نرم‌افزارهای طراحی لوگو از قبیل Adobe Illustrator و photoshop کارآمد خواهد بود.

تخصص دیگری که در این بخش به یاریتان می‌آید و از شما یک طراح لوگوی حرفه‌ای می‌سازد، آشنایی با تایپوگرافی و متدهای استفاده از آن در طرح‌ها و شکل‌های گوناگون است.

حتما متوجه شده‌اید که تمامی تخصص‌هایی که تا اینجای کار مطرح کردیم، همگی در حوزه‌ی طراحی و کارهای گرافیکی قرار داشتند. این در حالی است که طراحی لوگو تنها یک کار هنری نیست و طراح باید برای ایجاد تاثیر بیشتر به رفتار بازار نیز اشراف داشته باشد. بنابراین داشتن تخصص‌هایی از قبیل بازرگانی و ارتباطات یکی دیگر از ملزومات تبدیل شدن به یک طراح موفق و کسب درآمد بالاست.

پس اگر به این حرفه علاقه‌مندید و استعداد و خلاقیت کافی را در خود سراغ دارید، درنگ نکنید و با گذراندن دوره‌های طراحی گرافیک، کار با نرم‌افزارهای طراحی، تایپوگرافی و اخذ مدارک بازرگانی یا ارتباطات کیفیت کار خود را افزایش دهید و درآمد طراح لوگو حرفه‌ای را دریافت کنید.

درآمد طراح لوگو به چه چیزهایی بستگی دارد؟

عوامل بسیار گوناگونی می‌توانند بر درآمد طراح لوگو تاثیرگذار باشند. از نوع طرح لوگو و اسم و رسم طراح گرفته تا شرکت‌هایی که کار طراحی لوگوی شما را به عهده می‌گیرند، همگی بر هزینه‌ی نهایی طراحی تاثیرگذار هستند. اما به‌طور کلی عوامل زیر نقش تعیین‌کننده‌ای در افزایش درآمد طراح لوگو ایفا می‌کنند:

1. میزان توانایی و مهارت‌‌های طراح لوگو: هنگامی که پای کارهایی همچون طراحی لوگو به میان می‌آید، داشتن مهارت‌های متنوع‌‌ و توانایی کار با ابزارهای گوناگون تبدیل به یکی از مهم‌ترین فاکتورها برای تعیین قیمت تبدیل خواهد شد، چرا که چنین طراحی‌ انتخاب‌های بسیاری برای طراحی لوگوی شما دارد و می‌تواند با استفاده از خلاقیت، دانش بازار و مهارت هنری خود، مناسب‌ترین و تاثیرگذارترین لوگو را برای کسب‌وکار شما طراحی کند.

2. سبک طراحی: برخی از طراحان لوگو دارای سبک مشخصی هستند. برای مثال مصطفی ممیز بیشتر لوگوهای خود را در سبک انتزاعی طراحی کرده است که نیازمند خلاقیت بسیار زیاد و داشتن وسعت دیدی گسترده است.

حقوق طراح لوگو

 قطعا سبک‌های گوناگون طراحی لوگو مهارت‌های خاص خود را می‌طلبند و استفاده‌ی صحیح و حرفه‌ای از این مهارت‌ها از عهده‌ی هر کسی برنمی‌آید. پس کسب و کارهایی که به دنبال یک لوگوی منحصربه فرد هستند به سراغ طراحان حرفه‌ای هر سبک خواهند رفت که این موضوع تاثیر چشم‌گیری بر درآمد طراح لوگو دارد.

3. فضای کاری طراح: محل کار طراح نیز تاثیر بسیار زیادی بر درآمد طراح لوگو خواهد داشت. معمولا طراحانی که در یک شرکت یا سازمان مشغول به کار هستند، درآمدهای ثابت و غیر قابل انعطافی دارند، اما در عین حال از مزایایی همچون بیمه‌ی شرکت بهره‌مند می‌شوند که بر درآمد نهایی‌شان تاثیرگذار است. 

در مقابل طراحانی که به‌صورت شخصی یا همان فریلنس کار می‌کنند می‌توانند درآمد بسیار متغیری داشته باشند، با این حال به دلیل نبود بیمه و ایجاد هزینه‌ای اضافه برای طی کردن دوران بازنشستگی، طراحان فریلنس درآمد خود را به نحوی افزایش می‌دهند که با مخارجشان هم‌خوانی داشته باشد. بنابراین می‌بینید که حتی محل کار نیز می‌تواند روی درآمد تاثیرگذار باشد.

در آمد یک طراح لوگو در ایران

هنر در خون ایرانیان است و اگر نگاه دقیقی به دور و اطراف خود بیندازید متوجه خواهید شد که هر ایرانی بارقه‌هایی از هنر و خلاقیت را بروز می‌دهد. با این همه، طراحی لوگو حرفه‌ای نسبتا جدید برای ما ایرانیان به حساب می‌آید. با اینکه از سال‌ها پیش طراحان گرافیک و لوگوی قدرتمندی در ایران مشغول به فعالیت بوده‌اند اما به این کار، به چشم حرفه‌ای درآمدزا نگاه نمی‌شد. 

این روزها با گسترش کسب‌وکارها و درک اهمیت لوگو در موفقیت هر برند، رویکرد جدیدی نسبت به طراحی لوگو به وجود آمده است که موجب شده افراد زیادی طراحی لوگو را به عنوان شغل انتخاب کنند و به فکر کسب درآمد باشند.

درآمد طراج لوگو

تخمین زدن درآمد طراح لوگو در ایران همچون درآمد طراح لوگو در کشور های مختلف جهان کاری دشوار است چرا که طراحی لوگو در ایران نیز تقریبا از همان اصول کلی تاثیرپذیری درآمد از فاکتورهای گوناگون پیروی می‌کند. با این حال به‌طور تقریبی درآمد طراح لوگو در ایران برای هر لوگو چیزی بین ۵۰‌هزار تا ۱۰ میلیون تومان است.

شاید از این تنوع قیمتی فاحش تعجب کرده باشید، اما واقعیت این است که طراحی لوگو کاری یک ساعته نیست. طراحان لوگو برای طراحی یک لوگوی حرفه‌ای روزها زمان می‌گذارند و به‌طور کامل درمورد برند و وضعیت بازار آن کسب و کار تحقیق می‌کنند. 

در نهایت با ترکیب خلاقیت و مهارت‌‌های خود بهترین طراحی را به مشتریان خود ارائه می‌دهند. به همین خاطر درآمد طراح لوگو حرفه‌ای می‌تواند به ۱۰ میلیون تومان برای یک لوگو نیز برسد که از نظر بسیاری نرخی غیرمنصفانه است، اما اگر دقیق‌تر به این موضوع نگاه کنید متوجه می‌شوید که کارهای ارزان قیمت کیفیت قابل قبولی ندارند و این مبالغ با توجه به تخصص طراح کاملا منطقی هستند.

در آمد طراح لوگو در کشورهای مختلف

سرویس بازاریابی YELL business تحقیقی روی درآمد طراحان گرافیکی جهان انجام داده است و در این بررسی‌ها درآمد طراح لوگو در کشور های مختلف را با توجه به هزینه‌های زندگی در آن کشور محاسبه کرده است. بر اساس این بررسی‌ها درآمد طراح لوگو در چین به‌طور میانگین چیزی در حدود ۲۸.۸۹۷ پوند، در عربستان سعودی ۲۶.۸۷۴ پوند، در سوئیس ۶۳.۶۷۰ پوند، در ژاپن ۴۳.۹۲۸ پوند، در ایالات متحده ۳۵.۴۴۳ پوند، در استرالیا ۳۵.۴۹۵ پوند و در آلمان ۲۷.۲۷۳ پوند است. 

درآمد طراح لوگو در ایران

این شرکت با در نظر گرفتن هزینه‌‌های زندگی و مقایسه‌ی آن با درآمد مشابه یک طراح لوگوی بریتانیایی با همان هزینه‌های زندگی، به جهانیان نشان می‌دهد که طراحان لوگو در کدام‌یک از کشورها از درآمد بالاتری برخوردارند و کدام کشورها سرزمین مناسب‌تری برای صاحبان این حرفه هستند. 

طبق این مطالعات درآمد طراح لوگو در کشورهای مختلف ازجمله ایالات متحده، سوئیس، ژاپن و استرالیا نسبت به هزینه‌‌های زندگی بالاتر است و طراحی گرافیکی در این کشورها سود بالاتری به شما خواهد رساند.

در آمد طراح لوگو در کدام کشور بیشتر است؟

اگر نگاه دقیق‌تری به فهرست درآمدهای طراحان لوگوی Yell business بیندازیم، خواهیم دید که سوئیس بهشت طراحان گرافیک و لوگو است. این کشور زیبا در هر حیطه‌ای موفق عمل می‌کند؛ از محیط زیست گرفته تا حوزه‌ی اقتصادی، هر جا صحبت از بهترین‌ها در میان باشد، نام این کشور اروپایی زیبا نیز در صدر اسامی سایر کشور‌ها می‌درخشد. 

حالا، بررسی‌های این سرویس بازاریابی نشان می‌دهد که سوئیس آغوش خود را به روی طراحان لوگو و گرافیک باز کرده است و قصد دارد با جذب هرچه بیشتر آن‌ها فعالیت‌های بازاریابی خود را وارد مرحله‌ای جدید کند. 

درآمد طراح لوگو حرفه‌ای در سوئیس بسیار بیشتر از میانگین جهانی است و با احتساب هزینه‌های زندگی در این کشور می توان نتیجه گرفت که طراحان لوگو و گرافیک از درآمد بسیار بالا و قابل قبولی برخوردارند و جزو اقشار مرفه این کشور به حساب می‌آیند. 

پس می‌بینید که این کشور سرسبز و دوست داشتنی با بافتی به ظاهر روستایی، توجه بسیار زیادی به طراحی‌های گرافیکی و کار با نرم‌افزارهای طراحی لوگو نشان می‌دهد و درآمد طراح لوگوی سوئیسی بیش از هر طراح لوگوی دیگری در سرتاسر جهان است.

۱۰ کشور که شغل طراحی لوگو در آن ها بیشترین درآمد را دارد

طراحان لوگو یکی از مهم‌ترین وظایف را در پیشبرد اهداف برندها بر عهده دارند، طراحی آن‌ها می‌تواند در روح و روان مخاطبین هر برند تاثیرگذار باشد و موجب موفقیت یا شکست کسب‌وکارها شود. بنابراین جلب رضایت این طراحان و ارزش‌گذاری صحیح برای حرفه‌ی‌ آن‌ها یکی از مهم‌ترین خط و مشی‌هایی است که هر کشوری می‌تواند پیاده‌سازی کند.

درآمد طراح لوگو خارج از ایران

 درواقع کشورهایی که برای پیشرفت کسب‌وکارهای ملی خود ارزش قائل‌اند، درآمد مناسبی را برای طراحان گرافیک و لوگو در نظر گرفته‌اند. همانطور که پیشتر به آن اشاره کردیم، طراحان لوگو در کشورهایی همچون سوئیس، ایالات متحده، ژاپن و ... از درآمد مناسبی برخوردار هستند، اما بیایید ببینیم دیگرچه کشورهایی از این سیسات هوشمندانه استفاده می‌کنند و بیشترین درآمد طراح لوگو متعلق به طراحان کدام کشورهاست:

1. سوئیس: بیشترین میزان درآمد طراح لوگو سوئیسی به‌طور سالانه ۱۱۵۰۰۰ فرانک سوئیس است. به طورکلی میانگین درآمد سالیانه‌ی یک طراح لوگوی سوئیسی که حداقل به مدت ۳ سال در این حرفه مشغول به کار بوده، چیزی مابین ۸۵۰۰۰ تا ۱۰۵۰۰۰ فرانک سوئیس است.

2. ایالات متحده: درآمد طراحان لوگو در ایالت‌های گوناگون آمریکا متفاوت است. اما درآمد یک طراح لوگوی باسابقه و حرفه‌ای در ایالت‌هایی با پرداخت بیشتر همچون کالیفرنیا، نیویورک، تگزاس، فلوریدا و ایلینویز، سالانه در حدود ۸۹۳۰۰ دلار آمریکاست.

3. آلمان: بیشترین میزان درآمد طراح لوگو در آلمان ۷۶۵۰۰ دلار است. طبق نظرسنجی‌هایی که درمورد درآمد حاصل از طراحی لوگو در این کشور صورت گرفت، مشخص شد که درآمد سالیانه‌ی طراحان گرافیک و لوگویی که در آلمان ساکن هستند مبلغی در حدود ۳۸۰۰۰ تا ۶۵۰۰۰ یورو است.

4. ایرلند: به‌طور کلی طراحان گرافیک ایرلندی می‌توانند در بهترین حالت توقع درآمد ۷۶۰۰۰ دلاری را در سال داشته باشند. طراحان تازه کار و مبتدی لوگو می‌توانند سالیانه چیزی بین ۲۰۰۰۰ تا ۲۵۰۰۰ یورو درآمد کسب کنند و این مبلغ برای طراحانی با کمی سابقه‌ی کار به ۲۵۰۰۰ تا ۳۲۰۰۰ یورو در سال افزایش پیدا می‌کند. اما طراحان حرفه‌ای لوگو در ایرلند سالیانه بین ۳۲۵۰۰ تا ۶۵۰۰۰ یورو حقوق دریافت می‌کنند.

5. انگلستان: میانگین درآمد طراح لوگو در بریتانیا چیزی در حدود ۷۲۵۰۰ دلار است. درواقع طراحان تازه‌کار می‌توانند سالیانه ۱۵ یا شاید ۱۹‌هزار پوند درآمد کسب کنند. اما طراحانی با تجربه‌ی متوسط سالانه ۲۵ تا ۳۵‌هزار پوند درآمد خواهند داشت. این مبلغ برای طراحان با سابقه از ۳۵‌ تا ۵۵‌هزار پوند در سال متغیر است. معمولا در شهرهای بزرگ‌تری همچون لندن، مبلغ پیشنهادی به عنوان درآمد طراح لوگو بالاتر است.

6. استرالیا: میانگین درآمد سالانه‌ی یک طراح لوگوی استرالیایی ۶۸۰۰۰ دلار است. طبق بررسی‌های انجام شده، یک طراح حرفه‌ای می‌تواند سالانه درآمدی درحدود ۹۵ هزار دلار استرالیا داشته باشد. تخمین‌‌ها نشان مي‌دهند که طراحی لوگو به‌صورت ساعتی چیزی بین ۶۰ تا ۸۰ دلار استرالیا هزینه دارد.

درآمد ماهیانه طراح لوگو

7. نیوزلند: درآمد سالانه‌ی یک طراح لوگوی نیوزلندی به‌طور میانگین ۶۰‌ هزار دلار است. طراحان نیوزلندی با ۱ تا ۵ سال سابقه‌ی کار به‌طور سالانه درآمدی در حدود ۴۰ تا ۶۵‌هزار دلار نیوزلند دارند. این در حالی است که طراحان حرفه‌ای با بیش از ۵ سال سابقه‌ی کار می‌توانند سالانه بین ۶۵ تا ۹۰ هزار دلار نیوزلند درآمد داشته باشند.

8. دانمارک: میانگین درآمد طراحان دانمارکی نیز درست مثل طراحان نیوزلندی است. یک طراح دانمارکی سالانه به‌طور متوسط ۳۸۲‌هزار کرون دانمارک درآمد کسب می‌کند.

9. نروژ: درآمد سالیانه‌‌ی طراحان نروژی چیزی در حدود ۵۵۳‌ هزار کرون نروژ است. درواقع میانگین درآمد سالانه‌ی این طراحان ۵۹ هزار دلار آمریکاست.

10. کانادا: طبق بررسی‌های انجام شده بر روی درآمد سالیانهی طراحان گرافیک، مشخص شد که درآمد سالیانه‌ی یک طراح کم‌ تجربه‌ی کانادایی در حدود ۴۳‌هزار دلار کاناداست. این مبلغ برای طراحان باسابقه به ۶۵ هزار دلار کانادا افزایش پیدا می‌کند.

همانطور که می‌بینید درآمد طراح لوگو به فاکتورها و عوامل بسیار زیادی وابسته است. طراحان لوگو برای رسیدن به موفقیت و طراحی لوگوهای تاثیرگذار نیازمند کسب مهارت‌های گوناگونی هستند که یادگیری هر یک از آن‌ها به صرف وقت و هزینه‌های زیادی نیاز دارد. به همین خاطر طراحان لوگو در جای‌جای دنیا دستمزد خود را بر اساس میزان تجربه، سبک طراحی و فضای کاری خود تعیین می‌کنند.

 درآمد طراح لوگو در کشورهای گوناگون بسیار متنوع است و هر کشور با توجه به رویکرد مشخصی که برای پیشرفت بازار در پیش گرفته است، مبلغ مشخصی را تعیین می‌کند که می‌توان به وضوح تاثیر این درآمدها را در طراحی‌های خلاقانه و تاثیرگذار برندهای گوناگون مشاهده نمود. 

این تاثیر در بازار طراحی ایران نیز مشهود است و باید همواره به خاطر داشته باشید که یک لوگوی حرفه‌ای سودی به مراتب بیشتر از هزینه‌ای که به عنوان درآمد طراح لوگو مي‌پردازید برایتان در پی خواهد داشت.

اشتراک گذاری:


نام
ایمیل
نظر
احسان پالیز
1400/11/08 12:18

واقعا سوئیس بهشت طراحان گرافیک و لوگو هستش کاش میشد ما طراحان ایرانی هم مثل سوئیسی ها درآمد بالایی داشتیم

شریف
1400/11/07 10:56

طراحی لوگو یه بیزینس پردرآمدی هستش اگر بصورت تخصصی و ماهرانه انجام شه

مانی شمس
1400/11/04 10:01

یک طراح لوگو اگر حرفه ای باشه و کاربلد قطعا درآمد خوبی هم خواهد داشت

الهه یوسفیان
1400/10/21 21:47

هرچقد طراحی لوگو دیقیق تر و اصولانه تر درآمد بیشتری هم خواهد داشت قطعا

حاتمیان
1400/10/13 09:26

من یک مدت تو آلمان زندگی کردم و شغلم هم طراحی لوگو بود واقعا درآمدش خیلی خوب بود نسبت به ایران

بابک وحیدی
1400/10/10 19:58

مقاله ی خوبی بود اما کاش داخل ایران طراح لوگو میتونست درآمد خوبی داشته باشه از این شغل

ربیعی
1400/10/05 14:34

من طراحی لوگو انجام میدم اما خیلی درامد خوبی ندارم خیلی بده ک هنر گرافیک رو ارزشمند نمیدونن در این کشور

ملور
1401/05/03 18:09
پاسخ به:ربیعی

کلا هیچ چیزی رو ارزشمند نمیدونن در ایران!

ندا کرمی
1400/10/05 14:23

برای طراحان لوگو باید ارزش خاصی قائل شه بخاطر انجام این پروسه و هنر

پژمان دلزنده
1400/10/05 09:22

لوگوهای سبک انتزاعی خیلی خلاقانه باید اجرا شوند چون این لوگوها از ظرافت و خلاقیت خاصی بهره مند هستن

ثمین هادی زاده
1400/10/04 23:24

یک لوگوی حرفه ای و زیبا قطعا شایسته ی دستمزد خوبه که تیم شما از اون بهره مند هستش

رایان ستوده
1400/10/02 23:11

بنظرم من طراحی لوگو یک حرفه ی خاصی هست که باید مورد تحسین و تمجید قرار بگیره

reza.soltani
1400/09/20 09:53

بنظرم اگه طراحی لوگو حرفه ای و اصولی باشه خیلی درآمدزایی بالایی داره

Zahra
1400/09/20 00:11

سلام
کن رشته تحصیلیم فتوگرافیکِ و برای دانشگاه میخام طراحی لوگو بخونم...
ولی هنوز نمی‌دونم ک داخل ایران آینده‌ی خوبی داره یا ن
و بازار کارش کلا چطوریه

مدیر ارشد
1400/09/22 10:21
پاسخ به:Zahra

سلام،توی هر رشته ای اگر علاقه باشه با ایده های خوب میشه درآمد خوبی هم داشت

آرمین
1400/09/18 15:39

ممنون از نکات خوبتون 😍 من عاشق طراحی لوگو و گرافیکم 🥺

Hamid
1400/08/01 21:10

مطلبتون بسیار عالی بود. درآمد طراحان داخلی نمیشه گفت بر طبق زحمت و کاری هست که برای طرح کشیده شده . واقعا بعضی اوقات اجحاف اتفاق می افته. امیدوارم روزی برسه که ارزش و کار طراح داخلی هم شناخته بشه

مدیر ارشد
1400/08/10 10:25
پاسخ به:Hamid

بله کاملا درست می فرمایید

بیاتی
1400/07/29 16:35

سلام مطلبتون خوب و واقع بینانه بود‌. ممنونم. یه سوال دارم اینکه بعضی شرکت ها برای لوگو شناسنامه درست کردن به چه صورتی هست؟ الزامی هست؟ یا یه ایده دلخواهه

مدیر ارشد
1400/08/25 16:02
پاسخ به:بیاتی

ممنون از شما،خیر اصلا لزومی نداره کاملا بستگی به کار خودتون داره

Azimi
1400/07/26 00:00

تو لیست شما تمامی ۱۰ مورد از کشورهای توسعه یافته هستند‌. این نشون میده دید و نگرش مردم نسبت به فلسفه برند و درآمد طراحی لوگو چقدر با کشورهای در حال توسعه تفاوت داره

سیامک
1400/07/24 00:03

لوگوهایی که تیم قدرتمند شما طراحی کردند واقعا عالی و حرفه ای هستند . به نظرم برای هر طرحی با توجه به کیفیت و شاخص بودن اون طرح باید هزینه پرداخت . چه طراح حرفه ای باشه چه مبتدی.

مدیر ارشد
1400/08/25 16:02
پاسخ به:سیامک

نظر لطف شماست.سپاس

Mohammad
1400/07/15 00:38

سلام . تو ایران هم فارغ التحصیلان گرافیک میتونن تو طراحی درآمد خوبی داشته باشن، البته بشرطی که فقط برای کسب درآمد دنبال کپی کاری نباشند و با کارآموزی و آموزش خصوصی مهارتشون را بالا ببرند‌ .

پری توکلی
1400/07/10 00:27

قطعا دستمزدی که طراح‌ برای یه لوگوی حرفه ای زیبا و تاثیرگذار دریافت میکنه به خاطر وقت و هنر و سلیقه ای هست که تو طرح اجرا کرده.‌ممنونم از تیم حرفه ای و فعالتون🌹🌹

اعظم
1400/07/06 22:36

سلام درآمدهایی که تو مقاله اشاره کردین مربوط به طراحان یه شرکت یا موسسه هست؟ چون تو ایران معمولا به طراح شخصی اعتماد نمیکنن

مدیر ارشد
1400/08/25 16:01
پاسخ به:اعظم

به صورت کلی عنوان شده،اگر نمونه کارهای خوب داشته باشید اعتماد همه رو جلب خواهید کرد

احمد عزیزی
1400/07/04 21:57

سلام قیمتهای طراحی لوگوی شرکت شما به چه صورتیه؟ سفارش شخصی یا مثلا موسسه تفاوت قیمت داره؟

مدیر ارشد
1400/08/25 15:58
پاسخ به:احمد عزیزی

درود دوست عزیز لطفا برای اطلاع از قیمت ها با شماره 41185 تماس بگیرید