گروه طراحان آرمکده

قالب ها و موک آپ های رایگان برای برندسازی

آنچه در این مقاله می خوانید

قالب ها و موک آپ ها میتواند کار برندسازی شما را بسیار ساده تر و سریعتر کند  و اگر این قالب ها و موک آپ ها رایگان نیز باشد صرفه جویی زیادی را در هزینه های خواهید داشت. در این مقاله درباره قالب ها و موک آپ های رایگان برای برندسازی چند نمونه عالی معرفی می گردد. 

استفاده از موک آپ برای برند سازی

در ادامه این مقاله یک مجموعه انتخابی تصادفی از موک آپ ها وقالب های برندسازی را از بخش بندی ها و سبک های متنوع را گرد آوری شده است.

آنها همگی در فرمت های گوناگون مانند PSD، AI، و .... ارائه شده اند، که از طیف گسترده از از عکاسی واقعگرایی توسط مانیمالیست گرفته تا کارهای مد و فشن را شامل میشود. تمام آنها اکنون در دسترس شما قرار دارند و شما میتوانید آنها را رایگان دانلود کنید. به یاد داشته باشید که شما میتوانید آنها را با دوستانتان به اشتراک بگذارید!

مجموعه هویت برندسازی

این مجموعه هویت برندسازی دارای چهارقالب است که شما : سه بخشی، بی صدا، سربرگ، نامه و کارت ویزیت میشود و تمام آنها دارای سبک های منسجمی هستند که میتوانند برای پروژه های شما به کار گرفته شوند.

 این مجموعه برای انجام پروژه های جدیدی که نظر مشتریان شما را جلب کند نیز بسیار مناسب است. این مجموعه یک مجموعه موک آپ کامل است که حاوی فایل های PSD قابل ویرایش می باشد و برای پروژه ها ها