گروه طراحان آرمکده

قالب ها و موک آپ های رایگان برای برندسازی

آنچه در این مقاله می خوانید
قالب ها و موک آپ های  رایگان برای برندسازی

قالب ها و موک آپ ها میتواند کار برندسازی شما را بسیار ساده تر و سریعتر کند  و اگر این قالب ها و موک آپ ها رایگان نیز باشد صرفه جویی زیادی را در هزینه های خواهید داشت. در این مقاله درباره قالب ها و موک آپ های رایگان برای برندسازی چند نمونه عالی معرفی می گردد. 

استفاده از موک آپ برای برند سازی

در ادامه این مقاله یک مجموعه انتخابی تصادفی از موک آپ ها وقالب های برندسازی را از بخش بندی ها و سبک های متنوع را گرد آوری شده است.

آنها همگی در فرمت های گوناگون مانند PSD، AI، و .... ارائه شده اند، که از طیف گسترده از از عکاسی واقعگرایی توسط مانیمالیست گرفته تا کارهای مد و فشن را شامل میشود. تمام آنها اکنون در دسترس شما قرار دارند و شما میتوانید آنها را رایگان دانلود کنید. به یاد داشته باشید که شما میتوانید آنها را با دوستانتان به اشتراک بگذارید!

مجموعه هویت برندسازی

این مجموعه هویت برندسازی دارای چهارقالب است که شما : سه بخشی، بی صدا، سربرگ، نامه و کارت ویزیت میشود و تمام آنها دارای سبک های منسجمی هستند که میتوانند برای پروژه های شما به کار گرفته شوند.

 این مجموعه برای انجام پروژه های جدیدی که نظر مشتریان شما را جلب کند نیز بسیار مناسب است. این مجموعه یک مجموعه موک آپ کامل است که حاوی فایل های PSD قابل ویرایش می باشد و برای پروژه ها های شخصی و یا تجاری رایگان میباشند.

موک آپ رستوران و کافه

موک آپ هایی هستند که برای رستوران و یا خدمات مرتبط به غذا کاربرد دارند، که هم میتوانند برای کارت ویزیت و هم دفترچه یادداشت به کار برده شوند. این موک آپ ها حاوی بسته ها و منوهای عالی هستند برای سناریوهای عالی کاری می باشند. شما میتوانید مزه غذاها را به خوبی با استفاده از این فایلها را نشان دهید.

موک آپ های لوازم التحریری و فروشگاه لوازم هنری

یک موک آپ ویژه و رایگان برای لوازم التحریر و وسایل هنری، در این تصویر یک صفحه کاغذ است که شما میتوانید از آن برای کارتان استفاد کنید. کارت های ویزیت و بسته ها بخشی از موک آپ هستند. 

شما میتوانید به راحتی طراحی های خودتان را با استفاده از اشیا هوشند (Smart Objects) در فایل های PSD قرار دهید. این تصاویر برای این منظور طراحی شده اند که شما از کار خودتان لذت ببرید. (برای استفاده های شخصی و تجاری)

کیت PSD از موک آپ های برندسازی و هویت سازی

یک کیت بسیار کامل و ساده از موک آپ ها در یک فایل PSD قرار داده شده است که شامل سربرگ، پوشه، کارت ویزیت، پاکت نامه، دفترچه یادداشت، خودکار و حتی بسته لوح فشرده میشود.

 آنها یک ابزار بسیار سودمند برای کار شما هستند و مهمترین چیز برای استفاده از ابزار اشیا هوشمند (Smart Object) برای ساخت کارهای با زحمت کمتر میباشند. یک فایل PSD که کاملا رایگان است.

استفاده از موک آپ برای برند سازی

موک آپ های برندسازی لوازم التحریر

یک موک آپ با زمینه تیره که مناسب برای کارهای برندسازی لوازم التحریر میباشد، که شامل کارت ویزیت، پوشه، سربرگ، و یک پاکت لوح فشرده می باشد، به علاوه برخی از تجهیزات اداری در پیرامون آن نیز قرار داده شده است.

 از فایل های PSD میتوانید به عنوانقالب و یا تنها به عنوان یک موک آپ خالی استفاده کنید. (برای استفاده های شخصی و تجاری)

قالب PSD برندسازی آماده به چاپ

قالب ها لوازم التحریر، و قطعه های برندسازی، تمام آنچه را که باید داشته باشید را شامل میشوند و شامل یک آیکن نرم افزارهای برای iOS نیز میشوند. تمام آنها به صورت CMYK بوده و رزلوشن آنها در حد فایل ها آماده به چاپ PSD میباشد (البته به غیر آیکن iOS). آنها به صورت کامل رایگان هستند و میتوان از آنها برای پروژه های تجاری و هم شخصی استفاده کرد.

موک آپ برندسازی شماره 18

این بسته از موک آپ ها شامل چهار نوع طرح بندی متفاوت از سربرگ ها، جلد کتاب، پوشه، و کارت ویزیت است (که به صورت ترکیبی هستند). 

هر کدام از آنها در یک فایل PSD متفاوت قرار گرفته اند. به اضافه آنکه یک پس زمینه پیشنهادی نیز در آنها قرار دارد که باید به صورت دستی در آنها بارگذاری شود. آنها به صورت کامل رایگان هستند و میتوان از آنها برای پروژه های تجاری و هم شخصی استفاده کرد.

موک آپ هویت برند- رویداد

این مورد یک کیت شگفت انگیز است که دارای هر آیتم است که شما احتمالا برای هر رویدادی به آن احتیاج دارید، آنها شامل مچ بند، ای دی کارت و تی شرت می باشد.

 تمام این آیتم ها به صورت کامل سازماندهی شده اند و لایه ها به صورت مناسبی در درون فایل PSD برچسب خورده اند، و شما میتوانید با اشیا هوشمند (Smart Object) کار کنید. برای هدف های شخصی و تجاری به صورت رایگان است.

موک آپ کارت ویزیت و کتاب

یکی از صحنه های موک آپ جذاب و بسیار متفاوت با جلد یک کتب و یک کارت ویزیت است که بر روی یک سطح با پوشش چوبی قرار گرفته است. آن ارائه کننده یک منظره واضح وآیتم های دیگر در پس زمینه است.

 شما میتوانید خوشحال باشید زیرا که فایل PSD آن را میتوانید به صورت رایگان دریافت کنید. (تنها برای استفاده های شخصی)

موک آپ ابزار لوازم جانبی

استفاده از موک آپ برای برند سازی

در اینجا موک آپ های به روز و فشن جذاب با محصولات شرکت اپل (Apple) قرار داده شده است. آن ها با سبک نوپرستانه ای طراحی شده اند، این موک آپ دارای یک کارت ویزیت در یک منظره پر از جزئیات است که شامل یک لنز دوربین و یک نخ سیگار هم هست.

 با استفاده از اشیا هوشمند (Smart Object) در فایل PSD شما میتوانید طراحی های خودتان را در چشمی لنز قرار دهید. این مجموعه برای هدف های شخصی و تجاری به صورت رایگان است.

موک آپ برندسازی لوازم التحریر شماره 6

یک موک آپ با منظره یک سربرگ، کاور، کارت ویزیت و پاکت نامه است که میتواند برای یک معرفی عناصر هویتی یک شرکت به صورت کامل و واضح به کار برود.

 آنها از طریق اشیا هوشمند (Smart Object) قدر یک فایل PSD فتوشاپ قابل ویرایش هستند. برای هدف های شخصی و تجاری به صورت رایگان است.

موک آپ جدول خالی شماره 2

یک مجموعه از هف کارت ویزیت شیک و بسیار کاربردی و موک آپ جدول با چشمی لنز دوربین دارای زاویه و نیز سطح چوبی بسیار زیبا. این فایل ها با رزلوشن بالا هستند و برای هدف های شخصی و تجاری به صورت رایگان است.

موک آپ بروشور افقی A4

یک موک آپ بسیار کامل و کاملا سازماندهی شده برای برونشور های با چشم اندازهای جهت دار. این بسته شامل 14 فون تصویرسازی زاویه دار، صحفه ها درونی و پشتی است که به شما امکان تنظیم نور برای هر کدام از افکت های سایه را نیز به صورت مستقلانه میدهد.

 آن با اشیا هوشمند (Smart Object) ساخته شده است و به راحتی قابل ویرایش میباشد. شما میتوانید از فایل PSD زیابی آن لذت ببرید که برای استفاده های شخصی و پروژه ها تجاری به صورت رایگان در اختیار شما است.

موک آپ تبلیغات روزنامه که به صورت راحت قابل شخصی کردن است.

اشتراک گذاری:


نام
ایمیل
نظر