طراحی آرم مجموعه آرمان آلیاژ گلستان طراحی آرم مجموعه آرمان آلیاژ گلستان طراحی آرم مجموعه آرمان آلیاژ گلستان طراحی آرم مجموعه آرمان آلیاژ گلستان طراحی آرم مجموعه آرمان آلیاژ گلستان ColorUsed Logo

طراحی آرم مجموعه آرمان آلیاژ گلستان

زمینه فعالیت:
تولید آلیاژهای فولادی
نام شرکت:
آرمان آلیاژ گلستان
نوع لوگو:
شرکتی
رنگ های استفاده شده

توضیحات

مجتمع صنعتی آرمان آلیاژ گلستان (Arman Alloy Golestan Industrial Complex) در حوزه تولید آلیاژهای فولادی فعالیت دارد و زیر مجموعه سپاهان پویش آریا محسوب می‌شود. مدیران این شرکت برای طراحی هویت برند و لوگوی صنعتی مختص کسب‌وکار خود به کارشناسان آژانس برندسازی بمان مراجعه نمودند و درخواست مشاوره در این حوزه و اجرای این پروژه را داشتند.
در طراحی این لوگو بنا مشاوره و شایستگی برند از تکنیک مونوگرام استفاده شده است. در این تکنیک به کمک برخی از حروف موجود در نام برند، طرحی خلق می‌شود که در ابتدا قابل کشف نیست ولی بعد از اینکه مخاطب چند لحظه به آن می‌اندیشد، برای او آشکار می‌شود. لذتی که از این کشف حاصل میشود معمولاً کمک می‌کند تا لوگو به مدت بیشتری در ذهن مخاطب بماند. 
در لوگوی حاضر از دو حرف  Aدر ابتدای کلمات Arman و  Alloyاستفاده شده است. علاوه بر این با کنار هم قرار دادن این دو حرف در کنار یکدیگر، یک علامت ∞ ریاضی خلق شده است که نشانه تکامل و کیفیت بی‌نهایت است.
استفاده از دو رنگ قرمز و زرد روشن در این لوگو هم به دلایل مختلفی صورت گرفته است. رنگ قرمز نماد انرژی، قدرت، اشتیاق، رهبری و شجاعت است و رنگ زرد روشن نماد تعقل، احتیاط، روشنی و طراوت می‌باشد. ویژگی‌های مانند قدرت، تعقل، احتیاط و رهبری شجاعانه از مهمترین ویژگی‌هایی است که در کسب‌وکارهای صنعتی مطرح و مورد نیاز هست.
 

نمونه لوگوهای مشابه

طراحی آرم مجموعه لئوپارد
طراحی آرم مجموعه لئوپارد
0
طراحی لوگو شرکت توان درمان ویرا
طراحی لوگو شرکت توان درمان ویرا
0
طراحی آرم مجموعه  دیلان‌ست
طراحی آرم مجموعه دیلان‌ست
0