طراحی لوگو مجموعه فلوگوکس

زمینه فعالیت:
دامداری مکانیزه و تجهیزات صنعتی
نام شرکت:
فارمکس
نوع لوگو:
شرکتی

توضیحات

گروه فارمکس یک شرکت فعال در حوزه دامداری مکانیزه و تجهیزات صنعتی مربوط به آن می‌باشد که تمرکز فعالیت آن در حوزه کشورهای عربی حوزه خلیج فارس است. مدیران این برند با درخواست طراحی هویت برند و خلق لوگویی مرتبط با حوزه کسب و کار خود با کارشناسان آژانس برندسازی بمان وارد مذاکره شدند.
کارشناسان آتلیه طراحی بمان بعد از طراحی چند لوگو برای کارفرما در نهایت به لوگوی ساده حاضر رسیدند. با توجه با اظهارات کارفرما مبنی بر افزایش تعداد محصولات این برند به ۳۰۰ نوع کالا در آینده، تصمیم گرفته شد که جهت‌گیری خاصی معطوف به یک یا چند رده از محصولات در لوگو وجود نداشته باشد. استفاده و تاکید بر نام برند برای لوگو دقیقاً در همین راستا انجام شده است و نگرانی کارفرما را از این جهت رفع خواهد کرد.  از طرف دیگر با عنایت بر اینکه این شرکت در حوزه بین المللی فعالیت می کند استفاده از نام برند در لوگو باعث خواهد شد که مخاطب بین‌المللی ارتباط بهتری با برند برقرار نماید و ضریب ماندگاری نام برند در ذهن مشتریان افزایش یابد.
استفاده از دو رنگ سبز و آبی در برند به دلایل مختلف صورت گرفته است. رنگ سبز نماد سلامتی، عملکرد صحیح برند و اهمیت به محیط زیست است و این سه مفهوم مهم در کسب وکار فارمکس محسوب می‌شوند. رنگ آبی، نماد صمیمیت و صداقت می باشد و یکی از محبوب‌ترین رنگ های جهان به شمار می‌رود و این ویژگی‌ها، رنگ آبی را برای استفاده در یک لوگوی بین‌المللی به رنگی ایدئال تبدیل کرده است.

از اینجا شروع کنید