گروه طراحان آرمکده

7 کلید برای طراحی مجدد آرم شما

آنچه در این مقاله می خوانید

. به روز رسانی آرم شما، به معنی به روز رسانی آن در همه جا است. این نه تنها یک هزینه بزرگ است، اما یک تعهد بزرگ از زمان نیز هست. هر بخش یا صفحه وب آنلاین نشان میدهد که شرکت شما باید به روز رسانی شود.

طراحی مجدد آرم

شرکت من اخیرا یک تغییر آرم انجام داد و ما بیش از 300 صفحه و دانلود متفاوت در وب سایتمان داشتیم، تا فقط به روز رسانی شود. این کار چند هفته طول کشید و تعداد زیادی از کارکنان و برنامه نویس وب سایت، زمان و هزینه را در برداشت. اگر شما برای این تعهد آماده نیستید، نمی توانید این پروژه را به عهده بگیرید.

2. طرح ساده خوب است. طرح پیچیده برای درک کاربران، به ویژه در جامعه چند فرهنگی امروزی می تواند مشکل باشد (همه به زبان انگلیسی صحبت نمی کنند). اساسا طرح های به آسانی قابل درک، نه تنها به شناخت نام تجاری و آگاهی شما کمک می کنند، اما همچنین میتوانند از یک دیدگاه عملی نیز آسان تر باشد، که آن طرح به همه چیز می آید مانند در اختیار داشتن آرم شما تا بر روی یک پیراهن گلف گلدوزی شود.

طراحی مجدد آرم

3. با توجه به اینکه آرم شما چه اندازه باید ارتباط برقرار کند و معنا و مفهوم پشت آن چیست، برای آن زمان صرف کنید. شرکت من به تقلید از یک اسب مسابقه جهانی معروف نامگذاری شد. اسب دکستر برای عظمت، زیبایی و سرعت آشکار خود شناخته شده بود، و آرم رختشویی دکستر نیز به تقلید از این اسب انگليسى اصيل برای نماد کیفیت، قابلیت اطمینان و غرور و افتخار مهارت ساخت، در هر محصول دکستر مدل شد.

4. مطمئن شوید که آرم شما یک معنی مشابه با دیگر فرهنگ ها دارد. در حالی که آرم شما و رنگهای آن ممکن است برای مخاطبان قفقاز آمریکا به معنای یک چیز باشد، این یعنی چیزی کاملا متفاوت با جمعیت مهاجر است?

این خیلی خوب میتواند یک معنای کاملا متفاوت داشته باشد. گاهی اوقات این معنا میتواند بزرگ باشد، برای مثال اسب در آرم شرکت من برای بازاریابی مشتریان چینی ما که در فرهنگ خود اسب را گرامی می دارند، بسیار سودمند است، اما گاهی اوقات معانی میتواند اثرات نامطلوبی داشته باشد.

به خصوص اگر شما در یک معامله بزرگ با گروه های مختلف نژادی یا با پایه بین المللی برخورد می کنید، آن ممکن است در آن زمان یک ارزش باشد که به شما اطمینان میدهد که آرم شما برای همه، به معنای آنچه که باید باشد، است.

طراحی مجدد آرم

5. رنگ های چندگانه به معنای هزینه های متعدد است. در حالی که یک آرم رنگی ممکن است سرد دیده شود و چشم نواز بنظر برسد، برای بررسی طرح عملی نیز مهم است. برای هر رنگ اضافی که شما می خواهید در آرم داشته باشید، برای هر بار که شما آرم را بر روی یک کارت تجاری، تیشرت، بروشور، امضا، بسته بندی، یا هر چیز دیگر تکثیر می کنید، هزینه های اضافی وجود دارد. هر شرکت چاپگر یا تولیدی برای هر رنگ اضافی هزینه اضافی خواهد داشت.

6. شما در مورد چگونگی استفاده درست از آرم، به یک طرح نیاز دارید. آرم شما در یک پس زمینه سفید، یا در یک پس زمینه رنگی یا سیاه و سفید شبیه به چه خواهد شد؟ آیا تغییر رنگ های آرم شما مجاز است؟ صاحبان کسب و کار باید با طراحان خود برای ایجاد دستورالعمل ها یا قوانین نام تجاری کار کنند تا دیکته کنند که استفاده از آرم جدید چه اندازه درست یا نادرست است.

طراحی مجدد آرم

7. آیا برای استفاده های مختلف، نسخه های مختلفی از آرم خود دارید. اگر آرم شما با رنگهای متعدد است، طراح شما یک نسخه b & W یا یک نسخه تک رنگ ایجاد می کند که باید در جایی که نیاز است، مانند یک زدن مهر سیاه بر یک تیشرت سفید، استفاده شود، زیرا زمان هایی وجود خواهد داشت که در آن عملی بودن و یا بودجه برای این رنگ های چندگانه اجازه نمی دهد.

همچنین شما احتمالا به یک نسخه با پس زمینه روشن یا سفید رنگ از آرم خود و نسخه دیگری با پس زمینه تاریک، نیاز دارید. همچنین شما تمایل دارید تا طراح از آرم های شما، فایل های وکتوری با فرمت eps، jpg، و png را برایتان بسازد.

فایل های وکتوری با فرمت eps، برای علائم و طراحی گرافیک مورد نیاز است. فایل های jpgبرای وب سایت ها مورد نیاز هستند، و فایل هایpng را می توان در برنامه های نرم افزارهای مایکروسافت آفیس مانند ورد و پاورپوینت استفاده کرد. ممکن است در حال حاضر شما از تمام این فایل ها استفاده نکنید ، اما در نهایت شما به آنها نیاز خواهید داشت.

اشتراک گذاری:

  نظرات

نظرات کاربران
نام
ایمیل
نظر