طراحی لوگو مجموعه T4 IMMOBILIEN

زمینه فعالیت:
املاک و مستغلات
نام شرکت:
T4 IMMOBILIEN
نوع لوگو:
شرکتی

توضیحات

T4 IMMOBILIEN مجموعه‌ای فعال در حوزه املاک و مستغلات است که با هدف خلق هویت بصری اختصاصی و معرفی حرفه‌ای خود به مخاطبان هدف با آژانس طراحان بمان وارد مذاکره شد. تیم طراحی پس از بررسی حوزه فعالیت و برگزاری جلسات مشاوره با مدیریت این مجموعه در نهایت تصمیم گرفتند تا لوگوی آن را به سبک محبوب و پرطرفدار مونوگرام طراحی نمایند. 
مونوگرام از جمله سبک‌های رایج و منحصر به فرد برای طراحی لوگو است که از حروف اختصاری نام برند موردنظر برای خلق هویت بصری آن استفاده می‌کند. قرار دادن حروف نام برند در این سبک به تنهایی کافی نیست و به منظور افزایش جلوه بصری و تاثیرگذاری لوگو بر مخاطبان هدف باید آنها را طوری در کنار یکدیگر قرار دهیم تا ذهن بیننده را درگیر سازند. طراحان، نشان اصلی لوگوی مجموعه T4 IMMOBILIENرا با ترکیب مهندسی حرف T و عدد 4 طراحی کردند. این نشان دارای یک زاویه خاص، شبیه به نوشتار سه بعدی در معرض نور خورشید است که وجوه روبروی آن به صورت کامل سفید شده و سایر ابعادش نیز در سایه قرار دارند. 
برای پالت رنگی لوگوی این مجموعه نیز دو رنگ مشکی و سفید انتخاب شده است تا در نگاه اول، لوگویی قدرتمند و تاثیرگذار به نظر برسد. ترکیب دو رنگ سیاه و سفید از جمله ترکیب‌های رنگی رایج برای طراحی لوگو به شمار می‌رود که دارای هارمونی جذابی با یکدیگر هستند و احساساتی همچون استحکام، قدرت، استقامت، امنیت، اعتماد و وفاداری را به مخاطبان انتقال می‌دهند. طراحی نماد نماد اصلی لوگو با رنگ سفید و قرار گرفتن آن بر روی پس زمینه مشکی، جلوه بصری خاصی به آن بخشیده و قدرت تاثیرگذاری لوگو بر مخاطبان را دو چندان ساخته است. 
در بخش پایینی لوگو نیز نام مجموعه T4 IMMOBILIEN با فونتی ساده و خوانا و حروف تماما بزرگ درج شده است تا نام این شرکت به خوبی در ذهن مشتریان ثبت و ماندگار شود.

از اینجا شروع کنید