طراحی لوگو مجموعه پیرامون ارتباطات

زمینه فعالیت:
شبکه، وای فای، ارتباطات رادیویی
نام شرکت:
پیرامون ارتباطات
نوع لوگو:
شرکتی

توضیحات

احتمالا همانطور که از نام این برند حدس می زنید، گروه پیرامون ارتباطات در زمینه ی شبکه، وای فای، ارتباطات رادیویی و موارد دیگری از این دست فعالیت دارند. 
مدیر گروه پیرامون ارتباطات با این هدف که بتواند از طریق داشتن یک لوگوی قدرتمند، تکنولوژی را در اجزای مختلف برندش نشان دهد به مجموعه ی بمان سفارش یک طراحی لوگوی مفهومی را دادند.
در وهله ی اول برای انتخاب رنگ این موضوع باید در نظر گرفته شود که بخش اصلی این لوگو رنگ آبی است که ارتباط مستقیمی با تکنولوژی دارد. همچنین این رنگ نماد امنیت، منطق و اعتماد می باشد که برای افرادی که قرار است هویت برند پیرامون ارتباطات را ببیننند حس کردن این موضوعات بسیار ضروری است. در کنار آن رنگ بنفش که نمایانگر هوش، خرد و عظمت می باشد، به صورت بسیار ملایم در این لوگو قرار گرفته است. 
کانسپت اصلی طراحی این لوگو بر مبنای المان هایی است که با چند شکل هندسی که به طور منظم در کنار یکدیگر قرار گرفته اند، انسجامی مثال زدنی را به ارمغان می آورد.
در کنار این المان ها، نام پیرامون ارتباطات به صورت بسیار زیبا و ساده در کنار شکل اصلی لوگو قرار گرفته است که حاکی از یک نظم فوق العاده می باشد.

از اینجا شروع کنید