طراحی لوگو مجموعه آکام پک

زمینه فعالیت:
ساخت تجهیزات پزشکی
نام شرکت:
آکام پک
نوع لوگو:
پزشکی

توضیحات

برندهایی که در زمینه ی ساخت تجهیزات پزشکی فعال هستند، کاری بسیار حساس دارند که در وهله اول باید کیفیت بالا و سلامت محصول را تضمین نمایند.
آکام پک که یکی از شرکت های بزرگ در زمینه ی تولید تجهیزات پزشکی است، با هدف داشتن هویت برند و لوگوی باشکوه که از المان های مختلفی در آن استفاده شده، مجموعه بمان را انتخاب نمودند.
برای انتخاب رنگ های این هویت برند بهترین گزینه رنگ آبی تیره، آبی روشن، خاکستری و طوسی است که ترکیب آنها با یکدیگر به مخاطب احساس امنیت می دهد.
آبی که رنگ اصلی و پایه ی این برند است، نماد صلح، نظم و اعتماد است و برندهایی که لازم است در شغلشان آرامش را به مخاطب القا کنند باید از این رنگ در طراحی هویت برند استفاده نمایند که آکام پک نیز جز این دسته از برندها قرار می گیرد.
به تلفیق هوشمندانه ی حروف در کنار دایره های منظم این برند دقت نمایید؛ نام برند در بخش پایینی لوگو، اسم آن را در ذهن حک می کند و نماد آن برند المانی است که از یک دایره ی نظم یافته برای رسیدن به هدف پرده بر میدارد.
نگاه به این هویت برند به شما حس دقیق بودن را القا می نماید که متوجه می شوید اینجا و در این برند همه چیز در جای خود قرار گرفته است!
 

از اینجا شروع کنید