طراحی لوگو مجموعه روبان

زمینه فعالیت:
فروش پوشاک
نام شرکت:
روبان
نوع لوگو:
شخصی

توضیحات

روبان (Roban) نام برند حوزه فروش پوشاک در دسته بندی fast fashion می باشد. مدیر محترم این مزون با درخواست مشاوره و هویت سازی برای ایجاد برندی که یک احساس گرم و صمیمی را به مخاطبان منتقل نماید به دیدار کارشناسان آژانس برندسازی «بمان» آمدند.
در طراحی لوگوی روبان، با بهره گیری از تکنیک مونوگرام از حرف اول نام برند یعنی R به همراه نماد لبخند استفاده شده است. وجود حرف R کمک شایانی می‌نماید تا نام برند، بهتر در خاطر مخاطبان و مشتریان باقی بماند. از طرف دیگر ترکیب این حرف با نماد لبخند باعث می‌شود تا گرما و صمیمیت مورد انتظار کارفرمای محترم در لوگو تأمین گردد. ابتکاری که برای ترکیب این دو عنصر به کار رفته است موجب خواهد شد که ناظر پس از کشف این ابتکار در لوگو، احساس دوستانه ای نسبت به برند داشته باشد که همین عامل موجب ماندگاری بیشتر لوگو در حافظه‌‎ی وی می‌گردد.
رنگ بنفش رنگ شفقت، مهربانی و خیال‌پردازی است. رنگ آبی هم به عنوان یکی از محبوب ترین رنگهای جهان و رنگ صمیمیت، صداقت و پاکی است. در برندهای دسته بندی fast fashion، نقش صمیمت و ارتباط مناسب با مشتریان بسیار مهم است و در میزان رضایت آنها نقش جدی دارد.
 

از اینجا شروع کنید