طراحی لوگو دکتر رضا فرزادنیا

زمینه فعالیت:
کلینیک دندانپزشکی
نام شرکت:
جناب دکتر رضا فرزادنیا
نوع لوگو:
َشرکتی

توضیحات

جناب دکتر رضا فرزادنیا (REZA FARZADNIA) از دندانپزشکان مجرب و با دانشی هستند که مدیریت یک کلینیک دندانپزشکی با نام خود را به عهده دارند. ایشان با مراجعه به آژانس برندسازی بمان تقاضای خلق هویت برند و طراحی یک لوگوی جذاب را مطرح نمودند به نحوی که به سادگی در ذهن مخاطب بماند.
کارشناسان آتلیه طراحی لوگوی بمان با عنایت به درخواست کارفرمای محترم مبنی بر افزایش ضریب ماندگاری لوگو و نام برند در ذهن مراجعه‌کنندگان، استفاده از تکنیک مونوگرام را گزینه مناسبی تشخیص دادند. در این تکنیک یک یا چند حرف از نام برند با ابتکار خاصی در داخل لوگو قرار می‌گیرد و جذابیتی که از کشف آنها در ذهن مخاطب حاصل می‌شود میزان ماندگاری لوگو را در ذهن افزایش می‌دهد. به همین دلیل لوگوی حاضر از دو حرف F و R که دو حرف ابتدایی نام و نام خانوادگی مدیر و مالک کلینیک می‌باشد، استفاده شده است.
استفاده از رنگ آبی به عنوان رنگ اصلی لوگو به دلایل مختلفی صورت پذیرفته است. آبی رنگ سلامتی، آرامش، تمیزی و بهداشت است و می‌تواند نشانه صمیمیت، صداقت و پاکی باشد. همه‌ این ویژگی‌ها دقیقاً همان مفاهیمی هستند که برای یک کلینیک دندانپزشکی موفق لازم است.

از اینجا شروع کنید