طراحی لوگو مجموعه lilouri

زمینه فعالیت:
محصولات پوستی
نام شرکت:
lilouri
نوع لوگو:
شرکتی

توضیحات

برند لیلوری (Lilouri) متعلق به یک مجموعه با هدف تولید محصولات آرایشی و بهداشتی مخصوص بانوان است که بازارهای ایران و افغانستان را هدف قرار داده است.  آقای احمد حبیبی از مسئولان و مدیران این برند با درخواست خلق هویت برند و  لوگویی که کیفیت و قیمت مناسب را منعکس نماید و ظاهری خاص و منحصر به فرد داشته باشد، به آژانس برندسازی بمان دعوت شدند.
در طراحی لوگوی این برند با توجه به اینکه در بخش محصولات آرایشی و بهداشتی مانند کرم، نام محصولات به میزان زیادی مورد توجه مخاطبین و خانم¬ها قرار می¬گیرد، کارشناسان آژانس بمان استفاده از نام برند را به عنوان طرح اصلی لوگو، بسیار مناسب تشخیص دادند. تایپوگرافی لوگو هم به نحوی تعیین شده است که ظاهری دوستانه و نیمه¬رسمی داشته باشد.
دو رنگ بنفش و هلویی به عنوان رنگ اصلی و رنگ مکمل برای این لوگو انتخاب شده¬اند که متناسب با روحیات مشتریان این محصول و همچنین ویژگی¬های مورد انتظار مخاطبان از یک کرم خوب ¬می-باشد. رنگ بنفش یک رنگ زنانه است که ترکیبی از آرامش و صداقت رنگ آبی و همچنین انرژی و جنب¬و¬جوش رنگ قرمز را دارد. این رنگ معمولاً همراه با تجمل، لوکس بودن، خلاقیت و رازآمیزی است. از طرف دیگر رنگ هلویی، رنگی ملایم، لطیف و شیرین است که ترکیبی جذاب با رنگ بنفش ساخته است.
 

از اینجا شروع کنید