طراحی لوگو مجموعه Level Up Dance

زمینه فعالیت:
کلاب ورزشی و رقص
نام شرکت:
Level Up Dance
نوع لوگو:
شرکتی

توضیحات

برند Levelup Dance متعلق به یکی از بزرگترین باشگاه ها و کلاب های ورزشی و رقص در کشور ترکیه می‌باشد که انواع رقص‌های کلاسیک تا فول‌اکتیو را آموزش داده و اجرا می‌کند. تمرکز اصلی مدیران این برند آن است که حس و حال خوب و سلامتی پایدار را به مخاطبان خود هدیه . مدیران این برند با درخواست طراحی هویت برند و  لوگویی که مناسب کسب‌وکار آنها باشد در جلسه با کارشناسان آژانس بمان حضور یافتند.
با توجه به اینکه فلسفه‌ی رقص که هسته‌ی اصلی این کسب‌وکار را تشکیل می‌دهد حرکت به سمت خروج از خود و رسیدن به حس و حال شاد، پرانرژی و حتی معنوی می‌باشد، کارشناسان آژانس بمان استفاده از تصویر انسان یا فرشته‌ای که به سمت آسمان در حال حرکت است را بسیار مناسب تشخیص دادند. احساس سبکی و ایجاد حس صعود به مراتب بالاتر جسمی و معنوی با مشاهده‌ی این تصویر به مخاطب دست خواهد داد.
دایره از دوران یونان باستان به عنوان کامل‌ترین و جذاب‌ترین شکل هندسی مطرح بوده است چرا که از هر طرف به آن بنگرید، یک شکل یکسان را مشاهده خواهید کرد و هیچ تفاوت و نقصی در آن نیست.  استفاده از دایره به عنوان طرح کلی لوگو با فلسفه‌ی رقص که انسان را رو به تکامل می‌برد کاملاً همخوانی دارد. ضمن اینکه حرکت بی‌نهایت و ناتمام فرشته یا انسان بر روی دایره، اشاره‌ای به نامتناهی بودن مسیر سرخوشی و صعود برای انسان است.
در رنگ ‌بندی این لوگو از دو رنگ صورتی و آبی استفاده شد. صورتی رنگ فرح‌بخش، خلاقیت و سرخوشی است و به همین دلیل در پیشانی تصویر فرشته از این رنگ استفاده شده است که اشاره‌ای هست به حرکت به سمت شادی و سرخوش بودن. رنگ آبی نیز رنگ صمیمیت و صداقت است که هر دو از ویژگی‌هایی هستند که رقصندگان به عنوان کسانی که رقص را آموزش می‌دهند باید در کار خود داشته باشند تا به موفقیت برسند.