طراحی لوگو مجموعه طلوعی دوباره

زمینه فعالیت:
کلینیک ترک اعتیاد و روان درمانی
نام شرکت:
طلوعی دوباره
نوع لوگو:
پزشکی

توضیحات

مجموعه‌ی «طلوع دوباره» یک کلینیک ترک اعتیاد، روانشناسی و روانپزشکی است که چندین سال است که در تهران در حال فعالیت است. با توجه به اینکه به طور معمول برخی از افراد نگاه مثبتی به این کلینیک‌ها و موضوع فعالیت آنها ندارند، مدیران این برند با هدف طراحی لوگو و هویت برند خود به عنوان یک برند اُمیدآفرین، پاک، تخصصی و جامع به کارشناسان آژانس بمان در دپارتمان آرمکده مراجعه نمودند.

طرح انتخاب‌شده به عنوان لوگوی این برند از طلوع خورشید گرفته شده است تا بیانگر نام برند، «طلوعی دوباره» باشد. طلوع خورشید نشانه‌ی حیات و سرچشمه‌ی نیروی انسان و کیهان است و اشاره‌ای به بازگشت مراجعان به زندگی زیبا و با کیفیت بعد از ترک مواد مخدر در این کلینیک می‌باشد. در گام بعد برای اشاره به حیطه‌ی کاری طلوعی دوباره از نماد صدف استفاده شده است. در واقع مجموعه‌ی طلوعی دوباره به عنوان نماد صدف و مرواریدهای داخل آن نماد مراجعین هستند که با مراقبت و نگهداری صدف از آنها می‌توانند بعد از مدتی به مروارید تبدیل شوند و دوباره طلوع کنند. این موضوع به معنای ارزش‌گذاری به مخاطب و احترام به مراجعین هم قابل تعبیر خواهد بود.

انتخاب رنگ طلایی برای این لوگو در تناسب با رنگ نور خورشید صورت گرفته است و نشان از ارزش و اهمیت بالای کار «طلوعی دوباره»، کیفیت علمی و تخصص بالایی است که در این مجموعه برای ترک مواد مخدر وجود دارد.

از اینجا شروع کنید