طراحی لوگو مجموعه Parizan

زمینه فعالیت:
محصولات غذایی
نام شرکت:
Parizan
نوع لوگو:
شرکتی

توضیحات

پاریزان برندی در حوزه محصولات غذایی با تمرکز اولیه تولید کره‌ی بادام زمینی فعالیت می‌کند و مدیران این برند برای طراحی لوگوی خود به کارشناسان آژانس برند سازی بمان در دپارتمان آرمکده مراجعه نمودند.

با توجه به اینکه این برند در حوزه صنایع غذایی فعال می‌کند، نشان به صورت نوشتاری طراحی شد. استفاده از نشان نوشتاری باعث شناسایی سریع‌تر محصول در بین رقبا و ثبت نام برند در ذهن مخاطب و درنتیجه افزایش میزان برند آگاهی و خرید مجدد می‌شود. در ساختار هندسی حاشیه‌ی نام برند هم از طرحی با خطوط خمیده استفاده شد تا ضمن مدرن بودن، حس صمیمیت را هم القا نماید.

با عنایت به اهمیت موضوع کیفیت در حوزه مواد غذایی و حساسیت مشتریان در مورد اصالت و تازگی مواد اولیه، از رنگ بژ که مشابه رنگ کره بادام زمینی است برای نام برند در لوگو استفاده شد تا کیفیت و اصالت را تداعی نماید و با محصول اصلی، یکپارچگی داشته باشد. همچنین از آنجایی که مشتریان این محصول معمولاً از قشر متوسط به بالای جامعه هستند، از رنگ فاخر سرمه‌ای در کنار رنگ بژ به عنوان رنگ زمینه و مکمل استفاده شد. این رنگ، هماهنگی و ترکیب مناسبی با رنگ بژ ایجاد نموده است.

از اینجا شروع کنید