طراحی لوگو شرکت پارس الرمس

زمینه فعالیت:
نمایندگی شرکت الرمس امارات وارد و تامین کننده لوازم صوتی و تصویری
نام شرکت:
پارس الرمس
نوع لوگو:
شرکتی - بازرگانی

توضیحات

مجموعه شرکت های پارس الرمس در سال 1384 شمسی شروع به فعالیت در مناطق آزاد کیش، قشم و چابهار نموده و به عنوان اولین نماینده رسمی توزیع کل محصولات صوتی و تصویری سونی منصوب گردید و بعد از مدت کوتاه با توجه به عملکرد بی نظیر در توزیع محصولات به صورت جزئی و کلی موفق گردید نمایندگی های رسمی محصولات دیگری همچون هایر، شارپ، کانن، توشیبا، فیلیپس، پایونیر، ایسر، یاماها و والرا را در کنار سونی داشته باشد.
در حال حاضر شرکت پارس الرمس تنها نماینده رسمی سیستم های تهویه مطبوع هایر و محصولات خانگی شارپ در ایران و همچین دوربین های عکاسی کانن و تلویزیون های توشیبا می باشد. لازم به ذکر است توزیع و خدمات پس از فروش نیز با نظارت و نمایندگی شرکت صاحب برند انجام می گردد.
شرکت پارس الرمس در طول این سال ها با انتخاب و ارائه کالاها و محصولات با کیفیت و همچین ارائه خدمات پس از فروش هم راستا با استاندارهای جهانی توانسته است اعتماد و اطمینان مشتریان خود را جلب نماید. طراحی این نشانه با توجه به موارد زیر انجام شده است:

طراحی نشانه نوشتاري:
بر اساس ساختار مهندسی و دقیق متناسب با فرهنگ و خوانا و ساده

نشانه تصویري:
استفاده از دو حرف P و A
همچنین استفاده از حرف A حروف اول نام برند پارس الرمس میباشد و طراحی به نحوي انجام گرفته که گردش چشم در طرح رعایت شده و چشم مسیري هدایت شده را طی میکند و این حرکت مداوم ورود و خروج و بازرگانی را نشان میدهد.

از اینجا شروع کنید