طراحی آرم دکتر رضا فرزادنیا طراحی آرم دکتر رضا فرزادنیا طراحی آرم دکتر رضا فرزادنیا ColorUsed Logo

طراحی آرم دکتر رضا فرزادنیا

زمینه فعالیت:
کلینیک دندانپزشکی
نام شرکت:
جناب دکتر رضا فرزادنیا
نوع لوگو:
َشرکتی
رنگ های استفاده شده

توضیحات

جناب دکتر رضا فرزادنیا (REZA FARZADNIA) از دندانپزشکان مجرب و با دانشی هستند که مدیریت یک کلینیک دندانپزشکی با نام خود را به عهده دارند. ایشان با مراجعه به آژانس برندسازی بمان تقاضای خلق هویت برند و طراحی یک لوگوی جذاب را مطرح نمودند به نحوی که به سادگی در ذهن مخاطب بماند.
کارشناسان آتلیه طراحی لوگوی بمان با عنایت به درخواست کارفرمای محترم مبنی بر افزایش ضریب ماندگاری لوگو و نام برند در ذهن مراجعه‌کنندگان، استفاده از تکنیک مونوگرام را گزینه مناسبی تشخیص دادند. در این تکنیک یک یا چند حرف از نام برند با ابتکار خاصی در داخل لوگو قرار می‌گیرد و جذابیتی که از کشف آنها در ذهن مخاطب حاصل می‌شود میزان ماندگاری لوگو را در ذهن افزایش می‌دهد. به همین دلیل لوگوی حاضر از دو حرف F و R که دو حرف ابتدایی نام و نام خانوادگی مدیر و مالک کلینیک می‌باشد، استفاده شده است.
استفاده از رنگ آبی به عنوان رنگ اصلی لوگو به دلایل مختلفی صورت پذیرفته است. آبی رنگ سلامتی، آرامش، تمیزی و بهداشت است و می‌تواند نشانه صمیمیت، صداقت و پاکی باشد. همه‌ این ویژگی‌ها دقیقاً همان مفاهیمی هستند که برای یک کلینیک دندانپزشکی موفق لازم است.

نمونه لوگوهای مشابه

طراحی آرم مجموعه دیدمانا
طراحی آرم مجموعه دیدمانا
0
طراحی لوگو شرکت توان درمان ویرا
طراحی لوگو شرکت توان درمان ویرا
0
طراحی آرم مجموعه مایند چنج
طراحی آرم مجموعه مایند چنج
0