طراحی آرم مجموعه دیدمانا طراحی آرم مجموعه دیدمانا طراحی آرم مجموعه دیدمانا طراحی آرم مجموعه دیدمانا ColorUsed Logo

طراحی آرم مجموعه دیدمانا

زمینه فعالیت:
دارالترجمه رسمی
نام شرکت:
دیدمانا
نوع لوگو:
شرکتی
رنگ های استفاده شده

توضیحات

دیدمانا(Didmana) یک دارالترجمه رسمی است که فرآیند ترجمه و دریافت تأییدیه مدارک ترجمه شده از سازمان‌های ذی‌ربط مانند وزارتخانه‌های علوم و آموزش و پرورش، دادگستری و سفارتخانه‌ها را بر عهده دارد. مدیر محترم این دارالترجمه با درخواستبرندسازی، خلق هویت بصری برند، طراحی لوگو و وبسایت خود با کارشناسان آژانس برندسازی بمان به مشاوره و مذاکره پرداخت.
طرح کلی لوگوی حاضر شبیه یک پرچم است که در حال اهتزاز می‌باشد و اشاره¬ای به پرچم ملیت‌ها و زبان‌های متعددی است که ترجمه اسناد مربوطه و دریافت تأییدیه ترجمه آنها، محور خدمات دیدمانا را تشکیل می‌دهد. نکته دوم استفاده از روش مونوگرام و تکرار حرف D به عنوان حرف اول نام برند در ساختار لوگوست. در طراحی به شیوه مونوگرام، لوگوی طراحی شده می‌تواند در سطوح بین‌المللی نیز به راحتی مورد استفاده قرار گیرد. از مزیت‌های این شیوه طراحی آن است که مخاطب را به تفکر وا می‌دارد از اینرو بهتر و بیشتر در ذهن او ماندگار می‌شود. مونوگرام کاملاً منحصر به فرد بوده و همواره به صورت معرف برند خواهد بود.
رنگ طلایی نماد دانش، برتری، اعتبار و ثروت است و از همین رو تناسب خوبی با کسب و کار دیدمانا دارد و به عنوان رنگ اصلی لوگو انتخاب شده است. همچنین جهت درخشش هر چه بیشتر لوگو، سرمه‌ای تیره به عنوان رنگ دوم یا مکمل برای پس‌زمینه در نظر گرفته شد.
 

نمونه لوگوهای مشابه

طراحی آرم مجموعه فریژن
طراحی آرم مجموعه فریژن
0
طراحی لوگو شرکت توان درمان ویرا
طراحی لوگو شرکت توان درمان ویرا
0
طراحی آرم مجموعه صبا سبز مهام
طراحی آرم مجموعه صبا سبز مهام
0
طراحی آرم دکتر رضا فرزادنیا
طراحی آرم دکتر رضا فرزادنیا
0