طراحی آرم مجموعه فریژن طراحی آرم مجموعه فریژن طراحی آرم مجموعه فریژن طراحی آرم مجموعه فریژن طراحی آرم مجموعه فریژن طراحی آرم مجموعه فریژن طراحی آرم مجموعه فریژن طراحی آرم مجموعه فریژن طراحی آرم مجموعه فریژن ColorUsed Logo

طراحی آرم مجموعه فریژن

زمینه فعالیت:
اکسسوری های مردانه
نام شرکت:
فریژن
نوع لوگو:
شرکتی
رنگ های استفاده شده

توضیحات

فریژن (Friesian) نام یک برند اکسسوری های مردانه در کانادا است. مدیران این برند با درخواست طراحی هویت برند و لوگوی متناسب با کسب‌وکار خود با کارشناسان برندسازی آژانس بمان وارد مذاکره شدند.

فریژن نام یک  نژاد اسب به رنگ مشکی. با توجه به اینکه اسب، نماد استواری و وفاداری است و از طرف دیگر می‌تواند نماد کیفیت محصولات و سرعت در خدمات باشد به عنوان گزینه‌ای مناسب برای خلق لوگو انتخاب شد. مزیت دیگر این تصمیم، ایجاد یکپارچگی بین لوگو و نام برند است که ضریب ماندگاری نام برند را در ذهن مخاطب افزایش می‌دهد. استفاده از خطوط مورب در سمت چپ اسب نیز نشانه‌ی بال‌های آن است که به منظور انحصار سازی طرح و طبق اصول مهندسی لوگو جایابی شده است.
رنگ سیاه به عنوان رنگ اصلی لوگو انتخاب شده است. خصوصیت مهم رنگ سیاه، به روز بودن آن و قابلیت ست شدن با همه رنگ‌های دیگر است که برای برندی که در حوزه پوشاک فعالیت می‌کند بسیار مفید خواهد بود.

نمونه لوگوهای مشابه

طراحی آرم مجموعه دیدمانا
طراحی آرم مجموعه دیدمانا
0
طراحی آرم مجموعه روبان
طراحی آرم مجموعه روبان
0