طراحی آرم مجموعه  دیلان‌ست طراحی آرم مجموعه  دیلان‌ست طراحی آرم مجموعه  دیلان‌ست طراحی آرم مجموعه  دیلان‌ست طراحی آرم مجموعه  دیلان‌ست ColorUsed Logo

طراحی آرم مجموعه دیلان‌ست

زمینه فعالیت:
تولید اکسسوری و تزئینات مربوط به لباس
نام شرکت:
دیلان‌ست
نوع لوگو:
شرکتی
رنگ های استفاده شده

توضیحات

برند دیلان‌ست (Dilan Set) در حوزه تولید اکسسوری و تزئینات مربوط به لباس، فعالیت دارد. مدیران این برند با درخواست انتخاب نام برند، خلق هویت برند و طراحی لوگو با کارشناسان آژانس برندسازی بمان وارد گفتگو شدند. سه ویژگی زیبایی، تجمل و تمایز (خاص بودن) از فاکتورهای مورد علاقه این عزیزان برای انعکاس در لوگو و هویت این برند بود.
در طراحی لوگوی حاضر در کنار تکنیک مونوگرام، ذهن مخاطبان برند دیلان‌ست که اغلب از بین خانمها هستند، با خلاقیت خاصی به سمت تصویر پروانه برده شد که نماد ظرافت، زیبایی و اوج گرفتن است. اگر دقت نمایید این لوگو از دو قسمت تشکیل شده است که در هر قسمت یک حرف D قرار دارد که حرف s درون آن جای گرفته است. به این ترتیب دو حرف اول از دو کلمه اصلی در نام برند، داخل لوگو مورد استفاده قرار گرفته است(تکنیک مونوگرام). در این روش معمولاً بخشی از نام برند با ابتکار ویژه‌ای در لوگو گنجانده می‌شود و کشف این ابتکار توسط مخاطب، باعث ماندگاری آن در ذهن وی می‌شود.
رنگ اصلی که در این لوگو به کار برده شده است رنگ صورتی است که رنگی زنانه، ملایم، معصومانه، خالص، رومانتیک، آرامش‌بخش و شیرین است که تناسب بسیار زیادی با کسب‌وکار دیلان‌ست دارد.
 

نمونه لوگوهای مشابه

طراحی آرم مجموعه آرمان آلیاژ گلستان
طراحی آرم مجموعه آرمان آلیاژ گلستان
0
طراحی آرم مجموعه lilouri
طراحی آرم مجموعه lilouri
0
طراحی آرم مجموعه  فولاد ناودیس
طراحی آرم مجموعه فولاد ناودیس
0