طراحی لوگو مجموعه لئوپارد

زمینه فعالیت:
تولید پوشاک و لوازم ورزشی
نام شرکت:
لئوپارد
نوع لوگو:
شرکتی

توضیحات

لئوپارد (Leopard) نام برندی است که در حوزه تولید پوشاک و لوازم ورزشی فعال است. چشم انداز این برند ورود و توسعه محصول به همه شاخه های ورزشی می باشد. نمایندگان این برند با حضور در جلسه با مدیران آژانس برندسازی بمان درخواست خلق هویت برند و طراحی یک لوگوی جذاب را داشتند که ویژگی‌هایی مانند پویایی، حرکت و کیفیت در خدمات را انعکاس دهد.
با توجه به اینکه لئوپارد نام نوعی پلنگ است که ویژگی‌هایی مانند سرعت، قدرت، جسارت و کیفیت پوست بالایی دارد، کارشناسان آتلیه طراحی بمان تمرکز بر نام برند در لوگو و استفاده از تصویر این حیوان را اقدامی بسیار مناسب رای طراحی نشان تشخیص دادند. انعکاس حرکت، پویایی، سرعت، کیفیت لباس و محصولات در زمره ویژگی‌هایی است که از تصویر لئوپارد قابل دریافت است. مزیت دیگری که در این لوگو وجود دارد، ویژگی های این حیواناست که تطبیق پذیر با تمام رشته های ورزشی است  که موجب می‌شود تضادی با برنامه آینده برند برای گسترش رده محصولات خود به ورزش‌های دیگر ایجاد نشود.
رنگ سبز رنگ سلامتی، سرزندگی و ورزش است و به همین دلیل برای این برند که در حوزه محصولات ورزشی فعالیت می‌کند، انتخاب شده است.
 

از اینجا شروع کنید