طراحی آرم مجموعه دایموند کابین طراحی آرم مجموعه دایموند کابین طراحی آرم مجموعه دایموند کابین طراحی آرم مجموعه دایموند کابین ColorUsed Logo

طراحی آرم مجموعه دایموند کابین

زمینه فعالیت:
تولید کابین برای آسانسورهای لوکس
نام شرکت:
دایموند کابین
نوع لوگو:
شرکتی
رنگ های استفاده شده

توضیحات

دایموند کابین (DIAMOND CABIN) برندی  است که در حوزه تولید کابین برای آسانسورهای لوکس و مدرن فعالیت می کند. مدیران این برند با درخواست طراحی لوگو و خلق هویت بصری متناسب با کسب و کار خود با کارشناسان آژانس برندسازی بمان وارد مذاکره شدند. زیبایی، پرستیژ، مدرن بودن و ایجاد حس اطمینان از مهمترین درخواست‌های این عزیزان بود.

در طراحی لوگوی حاضر، استفاده از تصویر الماس (DIAMOND) و شکل هندسی 8 ضلعی در راستای یکپارچگی با نام برند و درخواست کارفرما انجام شد. همچنین استفاده از یک شکل چند گوش که دارای خطوط خمیده نیست تناسب خوبی با شکل هندسی آسانسور دارد که به صورت یک مکعب مستطیل است و این یکپارچگی می‌تواند ضریب ماندگاری در ذهن را برای این لوگو بالا ببرد. 
با عنایت به تأکید مدیران برند مبنی بر مدرن بودن لوگو، کارشناسان آتلیه طراحی بمان استفاده از رنگ آبی را به عنوان بهترین گزینه برای رنگ این برند تشخیص دادند. در کنار این دلایل، محبوبیت بالای رنگ آبی و ایجاد حس صداقت، صمیمیت و اعتماد از دیگر مزایای این رنگ محسوب می‌شود.
 

نمونه لوگوهای مشابه

طراحی لوگو شرکت توان درمان ویرا
طراحی لوگو شرکت توان درمان ویرا
0
طراحی آرم مجموعه بیات
طراحی آرم مجموعه بیات
0
طراحی آرم مجموعه Fabulous
طراحی آرم مجموعه Fabulous
0
طراحی آرم مجموعه اتاق طلا
طراحی آرم مجموعه اتاق طلا
0
طراحی آرم مجموعه فراسود بوتیا
طراحی آرم مجموعه فراسود بوتیا
0