طراحی آرم مجموعه فیدار آویژه وانیا طراحی آرم مجموعه فیدار آویژه وانیا طراحی آرم مجموعه فیدار آویژه وانیا طراحی آرم مجموعه فیدار آویژه وانیا ColorUsed Logo

طراحی آرم مجموعه فیدار آویژه وانیا

زمینه فعالیت:
تولید کنسروهای گوشتی و غیر گوشتی
نام شرکت:
فیدار آویژه وانیا
نوع لوگو:
شرکتی
رنگ های استفاده شده

توضیحات

برند فیدار آویژه وانیا (Fidar Avizhe Vania)  متعلق به یک کسب و کار تولید کنسروهای گوشتی و غیر گوشتی ناگت، شنیتسل، میگو و کنسرو حبوبات است. مدیریت محترم این برند، درخواست خود مبنی بر خلق هویت برند و طراحی لوگوی آن را با کارشناسان آژانس برندسازی بمان در میان گذاشت و سه عنصر اعتماد، کیفیت و نوآوری برای انعکاس در لوگو مد نظر ایشان بوده است.

فیدار به معنای صنعت، آویژه به معنای خاص و معشوق و همچنین وانیا به معنای هدیه خداست. در طراحی لوگوی حاضر به کمک مهندسی لوگو، از تصاویر ماهی، مرغ و گاو در کنار هم استفاده شده است که سبد غذای گوشتی ایرانیان را در برمی گیرند و به صورت مستقیم به حوزه کاری برند اشاره دارند. از طرف دیگر، با توجه به اینکه محصولات این کسب و کار به صورت غذای کنسروی و آماده است و معمولاً مخاطبین، پیش فرض های مناسبی در مورد این نوع محصولات ندارند استفاده از تصویر ماهی، مرغ و گاو می تواند بر کیفیت، اصیل بودن و تازگی محصولات فیدار آویژه وانیا تأکید نماید که به نوبه خود باعث افزایش اعتماد مخاطب می­گردد.

استفاده از رنگ های گرم قرمز، نارنجی و زرد در طرح حاضر با توجه به این صورت گرفته است که حوزه اصلی فعالیت برند صنعت غذایی است و این رنگ ها از اصلی ترین رنگ های اشتها آور به شمار می روند. از طرف دیگر رنگ قرمز رنگ هیجان، احساس، انرژی بالا، شور و اشتیاق، اعتماد و جوش و خروش است و رنگ زرد هم رنگ خلاقیت، شادی و درایت می­باشد که به علت طول موج بلند خود، بهتر از رنگ های دیگر به چشم می آید.

نمونه لوگوهای مشابه

طراحی آرم مجموعه بیات
طراحی آرم مجموعه بیات
0
طراحی آرم مجموعه موکارو
طراحی آرم مجموعه موکارو
0