طراحی آرم مجموعه کاردیناال طراحی آرم مجموعه کاردیناال طراحی آرم مجموعه کاردیناال طراحی آرم مجموعه کاردیناال طراحی آرم مجموعه کاردیناال طراحی آرم مجموعه کاردیناال ColorUsed Logo Logo

طراحی آرم مجموعه کاردیناال

زمینه فعالیت:
آژانس تبلیغاتی
نام شرکت:
کاردینال
نوع لوگو:
شرکتی
رنگ های استفاده شده

توضیحات

کاردینال نام یک آژانس تبلیغاتی است که در حوزه هایی مانند تولید محتوا و کمپین نویسی برای شبکه های اجتماعی فعالیت می­کند. مدیران این کسب­و­کار با درخواست خلق هویت برند و همچنین طراحی لوگویی که در آن از تصویر پرنده­ای موسوم به کاردینال استفاده شده باشد در جلسه با کارشناسان آژانس برندسازی بمان حضور یافتند.

از آن جایی که کاردینال نام یک پرنده­ی زیبا به رنگ قرمز است که خطوطی به رنگ سفید در بدن خود دارد و همچنین با عنایت به اصرار کارفرما مبنی بر استفاده از این پرنده در ساختمان کلی لوگو، برای طرح اصلی از تصویر پرنده کاردینال استفاده شد و برای خطوط سفید­رنگ با در نظر گرفتن اصول مهندسی لوگو بر روی بدن پرنده، جایابی گردید.

قرمز یک رنگ با طول برد بصری بالا، برجسته­ساز، هیجان­انگیز، پرانرژی، پرشور، قدرتمند، سریع، گرم و خودجوش است و اینها دقیقاً همان ویژگی­هایی است که از یک آژانس تبلیغاتی انتظار می­رود که برای کسب­وکار کارفرمایان خود به ارمغان بیاورد. رنگ مشکی هم که برای تایپوگرافی لوگو انتخاب گردیده است رنگی می­باشد که همواره به­روز و طبق مد است و وقار و اغواکنندگی از خصوصیات اصلی آن است. این رنگ در بسیاری از فرهنگ­­ها از جمله فرهنگ ایرانی، نشانه فاخر بودن و قدرت می­باشد. ضمن اینکه تضاد این رنگ با رنگ سفیدی که در خطوط روی بدن کاردینال به کار رفته است می­تواند در برجسته­سازی هر دو رنگ تأثیر چشمگیری داشته باشد و جذابیت لوگو را در دید مخاطب افزایش دهد.

نمونه لوگوهای مشابه

طراحی آرم مجموعه دنیز
طراحی آرم مجموعه دنیز
0