طراحی لوگو مجموعه مهان بنای رستاک

زمینه فعالیت:
حوزه راه، آب و ابنیه
نام شرکت:
مهان بنای رستاک
نوع لوگو:
َشرکتی

توضیحات

گروه عمرانی مهان بنای رستاک (Mahan Bana Rastak)  یک شرکت فعال در حوزه راه، آب و ابنیه می باشد که تاکنون در مناقصه های متعددی شرکت نموده و پروژه های بزرگی را به ثمر رسانده است. مدیران این شرکت با درخواست خلق هویت برند و لوگویی که تخصص، اقتدار و حس تعامل و همکاری با کارفرمایانشان را منعکس نماید، در دفتر آژانس برندسازی بمان حضور یافتند.
در طراحی لوگوی این مجموعه با ابتکار طراحان آتلیه آژانس برندسازی بمان، دو حرف M و B با تفکر مونوگرام به نحوی جذاب در داخل لوگو گنجانده شده اند. در این نشان، نمایی ایزومتریک از حرف M به تصویر کشیده شده است که در معرض نور بسیار شدید قرار گرفته است. از طرف دیگر با چرخش خط کرسی، حرف B انگلیسی هم در بالای آن قابل مشاهده می باشد. درگیری ذهنی مخاطب با این لوگو برای کشف رموز آن ممکن است ساعتها زمان ببرد که این اتفاق، عاملی برای ماندگاری یبشتر نام برند و لوگوی آن در حافظه ی او خواهد بود.
نکته دیگر اینکه مهندسی به کار رفته در این لوگو و ترکیب خلاقانه و پیچیده ی دو حرف MوB در یک ساختار هندسی جذاب، می تواند ویژگی تخصص و دانش را منعکس نماید که از ویژگی های مورد تقاضای کارفرمای محترم بوده است.
رنگ بژ به همراه رنگ خاکستری برای رنگ بندی این لوگو انتخاب شده است. رنگ بژ دارای اثری خنثی و آرامش بخش است و می تواند نشانه ی تعامل و همکاری با کارفرما باشد. از طرفی این رنگ، رنگ نور و خورشید است و با رنگ طلا همخانواده است که مفهوم برتری و سروری را به ذهن متبادر می نماید. رنگ خاکستری هم رنگی متعادل و مدرن است که نشانه وقار و سنگینی است و می تواند بیانگر قدرت و کمال برند مهای بنای رستاک باشد.
 

از اینجا شروع کنید