طراحی آرم مجموعه صبا سبز مهام طراحی آرم مجموعه صبا سبز مهام طراحی آرم مجموعه صبا سبز مهام طراحی آرم مجموعه صبا سبز مهام ColorUsed Logo

طراحی آرم مجموعه صبا سبز مهام

زمینه فعالیت:
تولید نهاده های دامی
نام شرکت:
صبا سبز مهام
نوع لوگو:
شرکتی
رنگ های استفاده شده

توضیحات

برند صبا سبز مهام (Saba Sabz Maham) در حوزه ی تولید نهاده های دامی و تجارت آنها فعالیت دارد. مدیران این برند با هدف خلق لوگو و هویت برندی که بتواند مفاهیم مورد نیاز در کسب و کار آنها را انعکاس دهد و در فضای تجارت بین المللی مناسب باشد به کارشناسان آژانس برندسازی بمان مراجعه نمودند.
در طراحی ساختمان اصلی این لوگو از تصویر شکل هندسی 6 ضلعی استفاده شده است. 6 ضلعی در ساختار مولکولی و هندسی بسیاری از برگ ها و درختان در طبیعت وجود دارد و یادآور طبیعت محسوب می شود. از طرف دیگر، ترکیب دو حرف M و S که در این لوگو به کار رفته است اشاره به نام برند دارند. همچنین استفاده از اصول مهندسی لوگو کمک کرده است تا این دو حرف به نحو جذابی در داخل تصویر 6 ضلعی قرار گیرند.
هر یک از سه رنگ آبی، سبز و طلایی در این لوگو با هدف خاصی به کار برده شده اند. رنگ طلایی که نماد برتری، کیفیت و ماندگاری محسوب می شود به صورت هوشمندانه ای به حرف M اختصاص داده شده است که می توان گفت کلمه ی اصلی در ترکیب نام برند است. رنگ سبز هم برای حرف S به کار رفته است که نماینده ی دو کلمه ی Saba و Sabz می باشد. این رنگ هم نماد طبیعت، سلامتی، بهداشت و استاندارد بودن محصولات برند می باشد. نکته آخر اینکه رنگ آبی هم برای انعکاس مفاهیمی مانند صداقت، صمیمیت و دوستی در لوگو به کار گرفته شده است که مفاهیم مطرح و مورد نیاز در کسب و کارهای مربوط به حوزه مواد غذایی محسوب می شوند.
 

نمونه لوگوهای مشابه

طراحی آرم مجموعه دیدمانا
طراحی آرم مجموعه دیدمانا
0