طراحی لوگو مجموعه صبا سبز مهام

زمینه فعالیت:
تولید نهاده های دامی
نام شرکت:
صبا سبز مهام
نوع لوگو:
شرکتی

توضیحات

برند صبا سبز مهام (Saba Sabz Maham) در حوزه ی تولید نهاده های دامی و تجارت آنها فعالیت دارد. مدیران این برند با هدف خلق لوگو و هویت برندی که بتواند مفاهیم مورد نیاز در کسب و کار آنها را انعکاس دهد و در فضای تجارت بین المللی مناسب باشد به کارشناسان آژانس برندسازی بمان مراجعه نمودند.
در طراحی ساختمان اصلی این لوگو از تصویر شکل هندسی 6 ضلعی استفاده شده است. 6 ضلعی در ساختار مولکولی و هندسی بسیاری از برگ ها و درختان در طبیعت وجود دارد و یادآور طبیعت محسوب می شود. از طرف دیگر، ترکیب دو حرف M و S که در این لوگو به کار رفته است اشاره به نام برند دارند. همچنین استفاده از اصول مهندسی لوگو کمک کرده است تا این دو حرف به نحو جذابی در داخل تصویر 6 ضلعی قرار گیرند.
هر یک از سه رنگ آبی، سبز و طلایی در این لوگو با هدف خاصی به کار برده شده اند. رنگ طلایی که نماد برتری، کیفیت و ماندگاری محسوب می شود به صورت هوشمندانه ای به حرف M اختصاص داده شده است که می توان گفت کلمه ی اصلی در ترکیب نام برند است. رنگ سبز هم برای حرف S به کار رفته است که نماینده ی دو کلمه ی Saba و Sabz می باشد. این رنگ هم نماد طبیعت، سلامتی، بهداشت و استاندارد بودن محصولات برند می باشد. نکته آخر اینکه رنگ آبی هم برای انعکاس مفاهیمی مانند صداقت، صمیمیت و دوستی در لوگو به کار گرفته شده است که مفاهیم مطرح و مورد نیاز در کسب و کارهای مربوط به حوزه مواد غذایی محسوب می شوند.
 

از اینجا شروع کنید