/portals/0/portfolio98/video/parsavinmotion001215.mp4
طراحی آرم مجموعه پارس آوین طراحی آرم مجموعه پارس آوین طراحی آرم مجموعه پارس آوین طراحی آرم مجموعه پارس آوین ColorUsed Logo
مشاهده ویدیو

طراحی آرم مجموعه پارس آوین

زمینه فعالیت:
ساخت چندین اّب شیرین کن کوچک و متوسط
نام شرکت:
پارس آوین
نوع لوگو:
شرکتی
رنگ های استفاده شده

توضیحات

شرکت پارس آوین تراوا، با سرمایه گذاری برخی از بزرگترین بنگاههای اقتصادی و صنعتی کشور، تحت راهبری مدیران با تجربه و شناخته شده در عرصه های مختلف و با هدف پاسخ گویی به بحران فزاینده ی آب در کشور تأسیس گردیده است که در حال حاضر ساخت چندین اّب شیرین کن کوچک و متوسط را در دست اجرا دارد. مدیران این برند برای خلق لوگو و هویت برندی ماندگار و تأثیرگذار در جلسه با مدیران آژانس برندینگ بمان حضور یافتند.
در طراحی لوگوی این برند از سه عنصر یا مفهوم بی نهایت، موج آب و چرخه ی تولید و تصفیه آب در ممبران ها استفاده شده است. طرح کلی به نمایش علامت ریاضی بی نهایت (∞) اختصاص داده شده است و تصویر گردش و تصفیه آب به رنگ آبی روی آن نقش بسته است. استفاده از رنگ آبی که رنگ اقیانوس ها و دریاهاست به تناسب حوزه ی کاری برند صورت گرفته است. از طرف دیگر رنگ آبی، رنگ عبور از بحران، آرامش، شفافیت، صداقت و صمیمیت است که همه ی این مفاهیم اشاره به مأموریت های برند پارس آوین تراوا دارد. انتخاب رنگ سیاه به عنوان رنگ مکمل هم برای القای جدیت، قدرت، ظرافت و پیچیدگی است که در موضوع مهم حل بحران آب در کشور به آن نیاز است.
 

نمونه لوگوهای مشابه