طراحی لوگو مجموعه اتاق طلا

زمینه فعالیت:
طلا و جواهرات
نام شرکت:
اتاق طلا
نوع لوگو:
شرکتی

توضیحات

برند اتاق طلا (Otagh Tala) متعلق به آقای مسعود اقبالی است. این برند در حوزه فروش طلا و جواهرات در سراسر کشور در حال فعالیت است. نماینده‌ی این برند با درخواست طراحی لوگو و هویت برند، به کارشناسان آژانس بمان مراجعه نمود. طراحی یک لوگوی فارسی به صورتی که مفاهیم صمیمیت، قدرت و تا حدی رسمیت را منعکس نماید، درخواست اصلی مدیران این برند بود.
با توجه به اینکه لوگوهایی که به شکل دایره هستند می‌توانند از حداکثر بزرگنمایی ممکن در شبکه اینستاگرام( با توجه به تمرکز فعالیت برند) برخوردار شوند و برای قرار گرفتن در صفحه‌ی اینستاگرام مناسب‌تر هستند و همچنین با عنایت بر اینکه حرف اول نام فارسی برند در زبان انگلیسی حرف O می‌باشد، با بررسی‌های صورت‌گرفته توسط کارشناسان آژانس بمان، استفاده از طرح دایره برای ساختمان کلی لوگو بسیار مناسب تشخیص داده شد. 
نکته‌ی دیگر اینکه طراحی لوگو به صورت یک سطح حلقوی می‌تواند نمادی از انگشتر، دست‌بند، گوشواره و ... باشد که اشاره دیگری به کسب‌وکار برند است و ضریب ماندگاری لوگو را در ذهن مخاطبان بالا می‌برد. همچنین طراحی هنرمندانه‌ی تصویر خورشید در مرکز لوگو، نشانه‌ي درخشش برند و اشاره به کیفیت بالای محصولات آن است. ضمناً استفاده از رنگ طلایی در لوگو هم در جهت ایجاد یکپارچگی و هماهنگی با رنگ اصلی کسب‌وکار مورد نظر صورت گرفته است.

از اینجا شروع کنید