طراحی آرم مجموعه منظومه سبز طراحی آرم مجموعه منظومه سبز طراحی آرم مجموعه منظومه سبز طراحی آرم مجموعه منظومه سبز Logo ColorUsed

طراحی آرم مجموعه منظومه سبز

زمینه فعالیت:
سم‌شناسی و آزمایش سموم گیاهی
نام شرکت:
منظومه سبز
نوع لوگو:
شرکتی
رنگ های استفاده شده

توضیحات

برند منظومه‌ی سبز متعلق به اندیشکده‌ای است که در حوزه‌ی سم‌شناسی و آزمایش سموم گیاهی فعالیت دارد و برای مخاطبینی مانند سازمان غذا و دارو، کشاورزان و دامپروران، صاحبان باغ‌های خانگی و هر نهادی که نیاز به کار مطالعاتی و آزمایشگاهی در زمینه‌ی سموم گیاهی داشته باشد، پژوهش می‌کند.

با توجه به نام این اندیشکده برای بالا بردن ضریب ماندگاری نام برند در ذهن از تصویری شبیه به منظومه‌ برای لوگوی آن استفاده شد. تصویر منظومه‌ می‌تواند تداعی‌گر معنای تفکر، تعمق، تحقیق و حرکت بی‌انتها در پژوهش‌های علمی باشد. از طرفی طراحی مرکز لوگو شبیه یک چشم، یادآور امور آزمایشگاهی و میکروسکوپی است و تأکید دیگری بر وجود دقت و وسواس زیاد در نتایج تحقیقات مجموعه‌ی منظومه‌ی سبز می‌باشد.

با توجه به اهداف این مجموعه برای سالم‌سازی مواد غذایی و حذف سموم مختلف از محصولات کشاورزی، استفاده از رنگ سبز که رنگ محیط‌زیست است و نشان از سلامتی و پاکی دارد، در دستور کار قرار گرفت. این رنگ، رنگ تعادل هم هست و با ایجاد یک تعادل ذهنی باعث ایجاد حس قطعیت و اعتماد در مخاطب می‌گردد.

نمونه لوگوهای مشابه

طراحی آرم مجموعه روزمهر
طراحی آرم مجموعه روزمهر
0