/portals/0/portfolio98/video/ninuretamotion010117.mp4
طراحی آرم مجموعه Ninureta طراحی آرم مجموعه Ninureta طراحی آرم مجموعه Ninureta طراحی آرم مجموعه Ninureta طراحی آرم مجموعه Ninureta Logo ColorUsed
مشاهده ویدیو

طراحی آرم مجموعه Ninureta

زمینه فعالیت:
نام شرکت:
Ninureta
نوع لوگو:
شخصی
رنگ های استفاده شده

توضیحات

برند نینورتا (Ninureta) در حوزه‌ی ارائه‌ی تجهیزات بار گرم فعالیت می‌کند و مخاطبین و مشتریان آن کافی‌شاپ‌ها، رستوران‌ها و هتل‌ها هستند. نمایندگی برند بیزرا در ایران در اختیار مدیران این کمپانی و برند است. شرکت وزین آریان رهام به عنوان مجموعه مادر برند نینورتا، می‌باشد. مدیران نینورتا درخواست داشته‌اند که نشان تجاری آنها از برند مادر، ارث‌‌بری داشته باشد و در آن از طیف رنگ‌های گرم استفاده شود و مانند برند بیزرا، مفهوم پیچیدگی را تداعی نماید.

نینورتا نام الهه‌ی خورشید در اساطیر یونان باستان و خدای آرامش‌بخش و شفابخش است و مهمترین خصوصیت قهوه هم آرامش‌بخشی و شفابخشی است. به همین دلیل از چهره‌ی شماتیک و ساختار یافته‌ی نینورتا در مرکز نشان استفاده شده است. انتخاب رنگ طلایی از این جهت است که این رنگ به عنوان رنگ نور و خورشید شناخته می شود زیرا از زرد مشتق شده است. بنابراین چنین انتخابی، با شخصیت اسطوره‌ای نینورتا که الهه‌ی خورشید است، هماهنگی دارد. از طرفی طلا با ثروت و ارزش همراه است و مناسب علاقمندان قهوه می‌باشد که عاشقانه در این حوزه مشغول به کار هستند. همچنین رنگ طلایی جزو رنگ‌های گرم محسوب می‌شود و دارای اثر خنثی و آرامش‌بخش است که متناسب با خصوصیات قهوه است.

انتخاب رنگ قهوه‌ای تیره به عنوان رنگ مکمل رنگ طلایی تبیین شده که این ترکیب، هماهنگی و یکپارچگی منسجمی با هم ایجاد میکنند. نکته بسیار ظریف این است که استفاده از خطوطی که در اطراف چهره‌ی مرکزی قرار دارد نماد پرتوهای خورشید است که درجه‌‌ی بالایی از تفکر، پیچیدگی و رازآمیزی را القا می‌کند که یادآور خواص اسرارآمیز قهوه در افزایش قدرت فکری انسان می‌باشد.

نمونه لوگوهای مشابه

طراحی آرم مجموعه ultimate setup
طراحی آرم مجموعه ultimate setup
0
طراحی آرم مجموعه fast drop
طراحی آرم مجموعه fast drop
0
طراحی آرم مجموعه کیابکس
طراحی آرم مجموعه کیابکس
0
طراحی آرم مجموعه restpoint
طراحی آرم مجموعه restpoint
0