طراحی آرم مجموعه قلمرو کوهستانی ایران طراحی آرم مجموعه قلمرو کوهستانی ایران طراحی آرم مجموعه قلمرو کوهستانی ایران طراحی آرم مجموعه قلمرو کوهستانی ایران Logo Customer ColorUsed

طراحی آرم مجموعه قلمرو کوهستانی ایران

زمینه فعالیت:
آموزش، تور و تامین تجهیزات ورزش های کوهستانی
نام شرکت:
مجموعه قلمرو کوهستانی ایران
نوع لوگو:
آموزشی

نظر کارفرما

person با ادب و احترام
پیش از هر چیز از آشنایی با مجموعه آرمکده بسیار خرسندیم، خوشحالم که این فرصت پیش آمد تا برای یک پروژه کاری از کمک راهنمایی و مشاوره و تجربه مجموع آرمکده استفاده کنیم. مسئولیت پذیری پاسخگویی آگاهی به آنچه انجام میدهید و همینطور وقت شناسی شما بسیار ستودنی است. همچنین ایده های شما در طول اجرای این پروژه بسیار ارزشمند بود.
شاید تنها موضوعی که بتوانیم در آن امکان بهبود و پیشرفت برای مجموعه آرمکده ببینیم.پیاده سازی تصویری و گرافیکی ایده های خوب شما زبان تصویر یا در قالب نمونه های تصویری باشد. مطمئنم در ادامه مسیر و با اجرای پروژه های بیشتر این امر نیز در کار تیمی شما به قدرت جنبه های دیگر فعالیت مجموعه آرمکده خواهد رسید.
قلمرو کوهستانی ایران - محمد حاج ابولفتح

رنگ های استفاده شده

توضیحات

ورزش های کوهستانی یکی از پر طرفدارترین و محبوب ترین شاخه های ورزشی در کل دنیا به شمار می رود. آنچه که میتواند هیجان و لذت را در اینگونه ورزشها چند برابر کند، یادگیری صحیح و علمی اینگونه ورزشها است.
مجموعه قلمرو کوهستانی ایران با گرایشهای آموزش، تور و تامین تجهیزات، به صورت تخصصی در این حوزه مشغول فعالیت می باشد. در طراحی و بازسازی لوگوی قلمرو کوهستانی ایران ترسیم دقیق مختصاتی خاص از کوه دماوند بیش از هر چیز مورد توجه تیم طراحان بود. این فرم در چندین عکس برتر جهانی از کوه دماوند نیز به چشم می خورد.
استفاده از رنگ های پرچم ایران بیشتر به منظور تاکید و تمرکز موقعیتی بوده تا عمیق تر به کوه دماوند پرداخته شود.

نمونه لوگوهای مشابه

طراحی نشان مجموعه هالی عباس
طراحی نشان مجموعه هالی عباس
0
طراحی لوگو شرکت یوتل
طراحی لوگو شرکت یوتل
0