مجموعه 50 36 مجموعه 50 36 مجموعه 50 36 مجموعه 50 36 Logo Customer ColorUsed

طراحی لوگو مجموعه 50 36

زمینه فعالیت:
آموزش و تور ورزشهای کوهستانی و اکستریم
نام شرکت:
مجموعه 50 36
نوع لوگو:
آموزشی

نظر کارفرما

person با ادب و احترام
پیش از هر چیز از آشنایی با مجموعه آرمکده بسیار خرسندیم، خوشحالم که این فرصت پیش آمد تا برای یک پروژه کاری از کمک راهنمایی و مشاوره و تجربه مجموع آرمکده استفاده کنیم. مسئولیت پذیری پاسخگویی آگاهی به آنچه انجام میدهید و همینطور وقت شناسی شما بسیار ستودنی است.
همچنین ایده های شما در طول اجرای این پروژه بسیار ارزشمند بود. شاید تنها موضوعی که بتوانیم در آن امکان بهبود و پیشرفت برای مجموعه آرمکده ببینیم.
پیاده سازی تصویری و گرافیکی ایده های خوب شما زبان تصویر یا در قالب نمونه های تصویری باشد. مطمئنم در ادامه مسیر و با اجرای پروژه های بیشتر این امر نیز در کار تیمی شما به قدرت جنبه های دیگر فعالیت مجموعه آرمکده خواهد رسید.
مجموعه 36-50- محمد حاج ابولفتح

رنگ های استفاده شده

توضیحات

ورزش های کوهستانی یکی از پر طرفدارترین و محبوب ترین شاخه های ورزشی در کل دنیا به شمار می رود. آنچه که میتواند هیجان و لذت را در اینگونه ورزشها چند برابر کند، یادگیری صحیح و علمی اینگونه ورزشها است. مجموعه 36-50 با گرایشهای آموزش و تور ورزشهای کوهستانی و اکستریم ، به صورت تخصصی در این حوزه مشغول فعالیت می باشد.
نام مجموعه 36-50 شاید برای عموم مخاطبان قابل درک نباشد. این نام و این اعداد دقیقا مختصات جغرافیایی دره طالقان است. همان جایی که مجموعه 36-50 در آن مشغول به فعالیت است. در طراحى این کانسپت از فرم دایره و نماد قطب نما استفاده شده است. در متون کهن آمده است:
خداوند همچون دایره اى است که مرکزش همه جا و محیطش هیچ کجاست ... دایره در وهله اول نقطه اى است گسترش یافته، سمبل در برگیرنده مفهوم کمال، یکپارچگى و نبود هر نوع تمایز و تفکیک است. علاوه بر مفهوم کمال، دایره در این کانسپت، حرکت و پویش ورزش هایى چون اکستریم را القا میکند.
از آنجایى که قطب نما وسیله اى است براى تعیین جهت و جهت یابى، هدف از استفاده این نماد، اشاره مستقیم به نام لوگو و مختصات جغرافیایى بوده. و در انتها، تلاش براى استفاده از فرم و رنگ لوگوى قلمرو کوهستان که مجموعه مادر محسوب می گردد.

نمونه لوگوهای مشابه

طراحی نشان شرکت فناوری اطلاعات HIGHTEC
طراحی نشان شرکت فناوری اطلاعات HIGHTEC
0
طراحی نشان شرکت آمال پویش
طراحی نشان شرکت آمال پویش
0
طراحی لوگو شرکت تکین تجارت
طراحی لوگو شرکت تکین تجارت
0
طراحی آرم برند بیتاتین
طراحی آرم برند بیتاتین
0