طراحی لوگو مجموعه 50 36

زمینه فعالیت:
آموزش و تور ورزشهای کوهستانی و اکستریم
نام شرکت:
مجموعه 50 36
نوع لوگو:
آموزشی

توضیحات

ورزش های کوهستانی یکی از پر طرفدارترین و محبوب ترین شاخه های ورزشی در کل دنیا به شمار می رود. آنچه که میتواند هیجان و لذت را در اینگونه ورزشها چند برابر کند، یادگیری صحیح و علمی اینگونه ورزشها است. مجموعه 36-50 با گرایشهای آموزش و تور ورزشهای کوهستانی و اکستریم ، به صورت تخصصی در این حوزه مشغول فعالیت می باشد.
نام مجموعه 36-50 شاید برای عموم مخاطبان قابل درک نباشد. این نام و این اعداد دقیقا مختصات جغرافیایی دره طالقان است. همان جایی که مجموعه 36-50 در آن مشغول به فعالیت است. در طراحى این کانسپت از فرم دایره و نماد قطب نما استفاده شده است. در متون کهن آمده است:
خداوند همچون دایره اى است که مرکزش همه جا و محیطش هیچ کجاست ... دایره در وهله اول نقطه اى است گسترش یافته، سمبل در برگیرنده مفهوم کمال، یکپارچگى و نبود هر نوع تمایز و تفکیک است. علاوه بر مفهوم کمال، دایره در این کانسپت، حرکت و پویش ورزش هایى چون اکستریم را القا میکند.
از آنجایى که قطب نما وسیله اى است براى تعیین جهت و جهت یابى، هدف از استفاده این نماد، اشاره مستقیم به نام لوگو و مختصات جغرافیایى بوده. و در انتها، تلاش براى استفاده از فرم و رنگ لوگوى قلمرو کوهستان که مجموعه مادر محسوب می گردد.

از اینجا شروع کنید