محصولات-شوینده فست محصولات-شوینده فست محصولات-شوینده فست محصولات-شوینده فست Logo Customer ColorUsed

طراحی آرم محصولات شوینده فست

زمینه فعالیت:
تولید مواد شوینده
نام شرکت:
محصولات شوینده فست
نوع لوگو:
شرکتی-فروشگاهی

نظر کارفرما

person اعضای محترم گروه آرمکده،
باسلام و خسته نباشید.
ضمن سپاس فراوان بابت زحمات گرانقدر شما دوستان عزیز و صبوری از جانب شما جوانان ارزشمند در مدت همکاری با اینجانب، امیدوارم در قدمهای بعدی که افتخار همکاری با شما دوستان عزیز را خواهم داشت هرچه محکمتر و سریعتر در جهت اعتلا و پرورش برندمان حرکت کنیم وافق نهایی و اصلی شرکت اینجانب که نوآوری و خلاقیت در تمام موارد میباشد مورد توجه صد در صدی اعضای گروه طراحی آرمکده قرارگیرد.
اینجانب رسیدن به تمام هدفها و آرمانهای شرکت را با همکاری شما دوستان عزیز کاملا قابل لمس و دسترسی میدانم و امیدوارم روز به روز در جهت کمال و پیشرفت قدم برداریم.
برند فست – هادی بهزادی سرشت

رنگ های استفاده شده

توضیحات

حمایت از تولید ملی یکی از مهمترین سرفصل های مهم در ساختار فعالیت ما محسوب می شود. فست نام برند ایرانی است که با هدف ارتقاء سطح کیفی محصولات در حوزه شوینده ها مخصوصا در زمینه شوینده های مرتبط با ماشین ظرفشویی، به زودی وارد بازار خواهد شد. محصولاتی داخلی با سطح کیفی بین المللی و متناسب با استانداردهای زیست محیطی. در طراحی لوگوی فست، تمام تلاش تیم طراحی ایجاد جذابیت و انتقال مفهوم پاکیزگی و درخشانی بوده، همچنین تطبیق ساختار فارسی و انگلیسی لوگو با همدیگر از مواردی است که در طراحی این نشان رعایت شده است.

نمونه لوگوهای مشابه

طراحی آرم نی نی بازار
طراحی آرم نی نی بازار
0
طراحی آرم مجموعه بجان
طراحی آرم مجموعه بجان
0
طراحی لوگو شرکت آپاما
طراحی لوگو شرکت آپاما
0
طراحی لوگو شرکت فان فود
طراحی لوگو شرکت فان فود
0
طراحی آرم شرکت آیکن
طراحی آرم شرکت آیکن
0