گروه صنعتی سون  گروه صنعتی سون  گروه صنعتی سون  گروه صنعتی سون Logo Customer ColorUsed

طراحی نشان گروه صنعتی سون

زمینه فعالیت:
مجموعه حرفه ای در زمینه تعمیرات و سرویس های دوره ا
نام شرکت:
گروه صنعتی سون
نوع لوگو:
خدماتی

نظر کارفرما

person باعرض سلام و خسته نباشید خدمت تیم آرمکده:
به شرح ماوقع و تلاش فراوان و ایام کوتاه مدت همکاری با تیم و کادر مجرب آرمکده رضایت مندی خود را از بابت طراحی و نتیجه مطلوب به شرح ذیل به سمع و نظر گرام میرسانم: رفتار مناسب کادر در برخورد با ارباب رجوع (از تیم طراحی تا کادر پاسخگو) ، حوصله و زحمت مجدد جهت بهینه سازی و رضایت مشتری ، خروجی کار به رضایت مشتری و تکرار و تداوم بدون خستگی
با آرزوی بهترین ها- حامد موسوی

رنگ های استفاده شده

توضیحات

خودروهای مدرن به علت استفاده از سیستم های الکترونیکی و کامپیوتری پیچیده، در فرآیندهای تعمیر و یا سرویس بسیار آسیب پذیر هستند. به همین منظور رجوع به یک تکنسین ماهر و یا مجموعه ای پیشرفته در زمان تعمیر و یا سرویس از الزامات صاحبان این خودروها محسوب می گردد. مجموعه سون قطعا یکی از مجموعه های حرفه ای در زمینه تعمیرات و سرویس های دوره ای خودروهای مدرن و لوکس به شمار می رود. تخصص و گرایش اصلی این مرکز بر روی خودروهای برند بی ام و می باشد.
در طراحی لوگو مجموعه سون سعی بر آن شد تا بتوان چند مفهوم تعمیرات، نگهداری، عدد 7 و فرم جاودانه قسمت جلو پنجره خودروی بی ام و به صورت خیلی خلاصه و مینیمال لحاظ گردد. یکی از چالش های تیم طراحی آرمکده، ثابت نگهاشتن مفاهیم در قالب دو ساختار زبانی انگلیسی و فارسی بود که به ایده آل ترین حالت طراحی و پیاده سازی گردید.

نمونه لوگوهای مشابه

طراحی لوگو شرکت هرمزشید برنا
طراحی لوگو شرکت هرمزشید برنا
0
طراحی نشان شرکت آمال پویش
طراحی نشان شرکت آمال پویش
0
طراحی لوگو شرکت آقای بیمه (مستر بیمه)
طراحی لوگو شرکت آقای بیمه (مستر بیمه)
0
طراحی نشان شرکت امیر منجم
طراحی نشان شرکت امیر منجم
0