شرکت پارس الرمس  شرکت پارس الرمس  شرکت پارس الرمس  شرکت پارس الرمس Customer Logo ColorUsed

طراحی لوگو شرکت پارس الرمس

زمینه فعالیت:
نمایندگی شرکت الرمس امارات وارد و تامین کننده لوازم صوتی و تصویری
نام شرکت:
پارس الرمس
نوع لوگو:
شرکتی - بازرگانی

نظر کارفرما

person باسلام
با تشکر از تلاش سرکار و گروهتان و از اینکه ما را با تمام زحمتهایمان و سخت پسندیمان تحمل نمودین و مدلهای خوبی برای رضایت این شرکت ارائه کردین.
از همکاری و مساعدت شما کمال تشکر را داریم.
با تشکر

شرکت پارس الرمس
زندیان

رنگ های استفاده شده

توضیحات

مجموعه شرکت های پارس الرمس در سال 1384 شمسی شروع به فعالیت در مناطق آزاد کیش، قشم و چابهار نموده و به عنوان اولین نماینده رسمی توزیع کل محصولات صوتی و تصویری سونی منصوب گردید و بعد از مدت کوتاه با توجه به عملکرد بی نظیر در توزیع محصولات به صورت جزئی و کلی موفق گردید نمایندگی های رسمی محصولات دیگری همچون هایر، شارپ، کانن، توشیبا، فیلیپس، پایونیر، ایسر، یاماها و والرا را در کنار سونی داشته باشد.
در حال حاضر شرکت پارس الرمس تنها نماینده رسمی سیستم های تهویه مطبوع هایر و محصولات خانگی شارپ در ایران و همچین دوربین های عکاسی کانن و تلویزیون های توشیبا می باشد. لازم به ذکر است توزیع و خدمات پس از فروش نیز با نظارت و نمایندگی شرکت صاحب برند انجام می گردد.
شرکت پارس الرمس در طول این سال ها با انتخاب و ارائه کالاها و محصولات با کیفیت و همچین ارائه خدمات پس از فروش هم راستا با استاندارهای جهانی توانسته است اعتماد و اطمینان مشتریان خود را جلب نماید. طراحی این نشانه با توجه به موارد زیر انجام شده است:

طراحی نشانه نوشتاري:
بر اساس ساختار مهندسی و دقیق متناسب با فرهنگ و خوانا و ساده

نشانه تصویري:
استفاده از دو حرف P و A
همچنین استفاده از حرف A حروف اول نام برند پارس الرمس میباشد و طراحی به نحوي انجام گرفته که گردش چشم در طرح رعایت شده و چشم مسیري هدایت شده را طی میکند و این حرکت مداوم ورود و خروج و بازرگانی را نشان میدهد.

نمونه لوگوهای مشابه

طراحی نشان شرکت هادی پارس
طراحی نشان شرکت هادی پارس
0
طراحی آرم شرکت ساعی نت
طراحی آرم شرکت ساعی نت
0
طراحی لوگو ویست فود
طراحی لوگو ویست فود
0
طراحی لوگو شرکت میناکو
طراحی لوگو شرکت میناکو
0