نمونه کارهای طراحی سایت

طراحی سایت حرفه ای و ایجاد وب سایتی استاندارد و اصولی جهت رشد کسب و کارتان دغدغه مدیران وبکده است. ما به رشد و افزایش فروش شما می اندیشیم .

2016
Click To View
Click To View
Click To View
Corporative’s Web Design

شرکت پاد ابزار گسترش

عنوان سایت:
شرکت پاد ابزار گسترش
زمینه فعالیت:
ابزار آلات
نوع وبسایت:
شرکتی
آدرس وبسایت:
padabzar.com

درباره شرکت شرکت پاد ابزار گسترش

مجموعه پاد ابزار گستر با پیشینه بیش از نیم قرن تلاش و پشتکار در مسیر فعالیت های تجاری و بازرگانی توسط مرحوم ایرج اکبری از بنیان گذاران خوشنام ستون های صنعت چوب ایران عزیزمان تاسیس شد.
شرکت ما در طی مدت فعالیت خود با کوشش و ممارست بی دریغ مدیران و پرسنل، سیاست مستمر رشد و توسعه را سرلوحه مسیر خود قرارداده است که اکنون با رویکرد تأمین نیازها و کمک به اعتلا صنعت چوب موفق به کسب اعتماد و اعتبار، جهت دریافت نمایندگی انحصاری مجموعه ای از برندهای معتبر جهانی از کشورهای ایتالیا، آلمان، اتریش و تایوان شده است.
نام پاد تعهدیست در جهت حمایت از صنعت و مشتریان گرانقدر که اولویت اصلی همه اعضا سازمان، تلاش بر پایه محور مشتری و خدمات‌رسانی برگزیده به مشتریان می باشد.
کلینیک مدرن و متمایز مشاوره و ارائه ابزار، یراق، مواد اولیه و ماشین آلات حرفه ای صنایع چوب واقع در خیابان سپه، قلب بازار ابزار تهران با هدف توسعه شبکه عرضه، توزیع و خدمات پس از فروش و شعار فرا مشتری مداری در اندیشه بزرگداشت هر لحظه مشتریان عزیز می باشد

 

 

نمونه وبسایتهای مشابه

وب سایت شرکت راهبر
وب سایت شرکت راهبر
0