طراحی آرم مجموعه درمان دریپ طراحی آرم مجموعه درمان دریپ طراحی آرم مجموعه درمان دریپ طراحی آرم مجموعه درمان دریپ ColorUsed Logo

طراحی آرم مجموعه درمان دریپ

زمینه فعالیت:
سرویس سرم تراپی
نام شرکت:
درمان دریپ
نوع لوگو:
پزشکی
رنگ های استفاده شده

توضیحات

درمان دریپ (Darman Drip) برندی با تخصص سرویس سرم تراپی است و IV با تفکری متفاوت و تفکر پرستیژ فعالیت می‌کند. مدیران این مجموعه با درخواست هویت سازی برند و طراحی لوگویی که قابلیت ماندگاری بالایی در ذهن مخاطب داشته باشد با کارشناسان آژانس برندسازی بمان به مشورت نشستند.
به  تشخیص کارشناسان آتلیه طراحی بمان و برای پاسخ مثبت به درخواست کارفرمای محترم، در طراحی این لوگو از تکنیک مونوگرام استفاده شد. به این ترتیب حرف D که در ابتدای دو کلمه از نام برند قرار دارد و دارای جایگاه بالاتری از نظر آوایی و میزان تکرار در میان حروف دیگر می‌باشد، به عنوان طرح کلی لوگو انتخاب شد.
وجود تصویری از دو قطره در  داخل حرف  Dاشاره‌ای به حوزه کسب و کار است. ترکیب این دو قطره یک شکل هندسی چهارگوش زیبا را ایجاد نموده است که اشاره‌ای به دانش، نظم، پرستیژ و کیفیت محصولات و خدمات درمان دریپ است. استفاده از رنگ بنفش به عنوان رنگ اصلی لوگو هم برای انعکاس مفاهیم ظرافت و ارزش بالای برند و محصولات و خدمات آن صورت گرفته است.
 

نمونه لوگوهای مشابه

طراحی آرم مجموعه جنت
طراحی آرم مجموعه جنت
0
طراحی لوگو شرکت توان درمان ویرا
طراحی لوگو شرکت توان درمان ویرا
0
طراحی آرم مجموعه مایند چنج
طراحی آرم مجموعه مایند چنج
0
طراحی آرم مجموعه دنیز
طراحی آرم مجموعه دنیز
0