آرم کده ...Loading
ارتباط با ما
88173066 - 88173076 - 021
 

استخدام طراح لوگو و گرافیست وب حرفه ای

استخدام طراح لوگو و گرافیست وب حرفه ای

طراحی لوگو یکی از مشاغل پردرآمد و در عین حال جذاب برای طراحان گرافیک به شمار می‎رود. افراد می‎توانند با کار در این حوزه علاوه بر شناخت توانمندی ها و استعداد های خود، در جهت توسعه و باروری پتانسیل تبلیغات کشور نیز گام بردارند. از همین رو و با هدف کارآفرینی، گروه طراحی آرمکده جهت تكميل کادر خود تصمیم به استخدام طراحان گرافیست مجرب با شرایط زیر دعوت به عمل می‎آورد:

- افراد مسلط به طراحي لوگو، طراحی نشانه یا طراحی آرم
- داشتن قوه خلاقیت و توانایی انجام کار گروهی
- روحیه انتقاد پذیر

• از مهم‌ترین شروط استخدام در بخش طراحی گرافیک قوه ایده پردازی بالا و تسلط کامل فرد بر روی حداقل 3 نرم افزار طراحی است که این برنامه ‎ها عبارتند از : Corel - Illustrator  - Photoshop
• لازم به ذکر است که گروه طراحان آرمکده برای ایده پردازانی که به صورت تخصصی بر یک نرم‌افزار طراحی تسط کافی دارند نیز ارزش خاص قائل است و درصورت تائید توانایی آنها این هنرمندان می‎توانند به این تیم طراحی لوگو بپیوندند.
یکی از هدف‎های این مجموعه، کارآفرینی برای افراد جویای کار می‎باشد که با توجه به توانایی و پشتکار افراد، می‌تواند به صورت قابل توجهی درآمدزا باشد. همكاري در این گروه به صورت تمام وقت و پاره وقت می‎باشد.
متقاضیان واجد شرایط می‎توانند رزومه کاری خود را به همراه چند نمونه اثر تائید شده از طریق فرم استخدام طراح زیر برای مجموعه آرمکده ارسال نمایند. در صورت پذیرش آثار و همچنین تمایل طراح به همکاری به صورت غیر حضوری یا فری لنس این فرآیند نیز امکان‎پذیر می‎باشد.
ميزان و سطح پروژه‎هاي محول شده به طراحان، با توجه به تعداد سفارشات، قدرت و سرعت ارائه و همچنين كيفيت كار طراحان صورت می‎گیرد. 


    

NS Drag & Drop Form Builder

نام : *
نام خانوادگی : *
جنسیت : *
سن : *
وضعیت تاهل : *
میزان تحصیلات : *
محل سکونت :
استان : *
شهر : *
آدرس : *
شماره تلفن ثابت :
شماره تلفن همراه : *
آدرس ایمیل : *
رشته تحصیلی : *
لطفا نرم افزارهایی را که به آنها تسلط کافی دارید مشخص فرمایید : *
سایر نرم افزارها:
آیا تاکنون سابقه همکاری با شرکت ها یا مجموعه ها را داشته اید ؟
در صورت دارا بودن سابقه کاری مدت و نام محل فعالیت خود را ذکر فرمایید :
نحوه همکاری شما با مجموعه چاپکده : *
میزان حقوق درخواستی به ریال : *