خوش آمدید


طراحی لوگو و آرم حرفه ای و همچنین ساخت نشان تجاری منحصر به فرد جهت رشد برند و توسعه کسب و کارتان دغدغه مدیران آرمکده است.ما مدیران سختگیر را دوست داریم.

  
 
  
 
 

منحصر به فرد طراحی لوگوی شما باید قدرت حضور در بازار را داشته و بلافاصله توسط مخاطبان شما تشخیص داده شود. دور ماندن از لوگو های عمومی، تصاویر بیش از اندازه استفاده شده و یا آیکون ها یک راه بسیار مناسب برای انجام این کار است. در حالی که لوگوی شما باید منتقل کننده ی کسب و کار منحصر به فرد شما باشد، نشان دادن محصول یا خدماتی که شما فراهم می کنید در لوگو الزامی نیست. استفاده از با کیفیت بالا، فونت های حرفه ای و تایپوگرافی نیز می تواند، همزمان با اضافه کردن اعتبار به طراحی لوگو، به نام نشان دادن منح...

سپاس و قدر دانی خود را جهت همکاری بسیار صمیمانه و حرفه ای آن مجموعه محترم را به اطلاع آن مدیریت محترم میرسانم و برای تیم حرفه ای و مجرب وب کده آرزوی موفقیت های روز افزون را دارم. اطلاع رسانی به موقع از طریق پیامک و سیستم تیکت یکی از مزیت های رقابتی شما بوده که سرعت را جهت به نتیجه رسیدن امور بیشتر کرده است. همچنین طراحی های متفاوت و غیر معمول و رعایت تناسب رنگ با صنعت نیز از دیگر نقاط قوت شما بوده است.

These to are perfect and many thanks for your help. please accept this email as my final approval. Regards Hamid Bafghi

با سپاس از لوگوی زیبا و با معنی طراحی شده برای این شرکت. شرکت نیکان ، افراسیاب گوزل

 

ویترین جدیدترین پروژه ها

  
 

Project name: Grand Lux Building Co.

Project name:Delta Gas Group

Project name:Nikan Co.

Project name:Miniature Sazeh Co.

Project name:Zagros Pharmed Co.

  
 
  
 
عنوان :
آدرس ایمیل *: شماره همراه :
توضیحات *:
ایمیل را وارد کنید
ایمیل خود را به صورت صحیح وارد نمایید
یازده رقم را به صورت کامل وارد نمایید
یازده رقم را به صورت کامل وارد نمایید
از اعداد استفاده نمایید
توضیحات را وارد کنید
  
 

معتقدیم اراده، برند برنده است

آرمکده در تیر ماه 1390 با یک هدف شفاف شروع به کار کرد:
طراحی لوگو و هویت تجاری کسب و کارها بر پایه اصول علمی و استاندارد جهانی.
ما با حمایت مشتریانمان و با بهره گیری از جدیدترین متدهای طراحی آرم و لوگو توانستیم تنها در طی 4 سال، خالق بدیع ترین هویت های بصری در حوزه طراحی لوگو و آرم برای بیش از 300 کمپانی و برند متعدد باشیم.احترام به حقوق مشتریان ، در نظر گرفتن سلایق و نقطه نظرات آنان و همراهی تا رسیدن به رضایت کاملشان، سرفصل نظام اخلاقی گروه آرمکده می باشد. همچنین ارائه مشاوره های تخصصی و کاربردی در جهت رشد و ارتقاء هویت سازمانی، یکی از اهداف اصلی این مجموعه بشمار می آید.

ماموریت و چشم انداز ما Mission and Vision

ماموریت های آرمکده

ماموریت ما مشاوره، طراحی و پیاده سازی هویت سازمانی کمپانی ها و کسب و کارهای گوناگون مطابق با بالاترین درجه استانداردهای جهانی و بیشترین سطح رضایتمندی مشتری می باشد. این ماموریت سرفصل کاری تمامی پرسنل مجموعه آرمکده قرار گرفته است.

ماموریت های آرمکده

با امید به خداوند، چشم انداز ما دستیابی و کسب مقام نخست کشور در سال 1395 به عنوان بزرگترین، محبوب ترین و تاثیرگذار ترین مجموعه در هویت سازی، رشد و ارتقای کمپانی ها و برندهای داخلی است.

  
 

ارتباط با ما

PHONES

+98-21 88173063
+98-21 88173066
+98-21 88173072
+98-21 88173076

ما را دنبال کنید